Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama lada moment

Jaki wozek???

Polecane posty

Gość mama lada moment

Hej!!! Mam pytanko do raczej doswiadczonych Mamusiek-co myslicie o wozkach GRACO???Lada moment bede musiała na jakis sie zdecydowac,a nie mam pojecia o wozkach... Podoba mi sie ten: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42484739 ma go ktoras z Was???Co myslicie o tym wozku-prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam skrętne kółka z plasiku.Jest to naprawde nie wygodne.Rozejrzyj się za wózkiem który ma pompowane skrętne koła typu bebecar itp...Zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
taki wózek też GRACO i jestem bardzo zadowolona. Faktycznie jak idziesz po nierównym to masz wrażenie, jakby kółka miały się rozpaść, ale to tylko wrażenie... Woziłam w takim wózku dziecko prawie 2 lata i nic się nie popsuło i wcale go nie oszczędzałam. Naprawdę fajny, składa się lekko i bez problemu co jest naprawdę ważne. Przyznam,że cena też nie jest wysoka, ja ponad 3 lata temu za taki zapłaciłam ponad 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lada moment
dzieki Dziewczyny za odzew!!! A czy ten akurat wozek nadaje sie dla całkiem malutkiego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
Ja urodziłam w styczniu i przez pierwsze 4 miesiące miałam głęboki wózek, a póżniej szybciutko poleciałam do sklepu i kupiłam właśnie tą spacerówkę, bo szczerze powiem miałam już serdecznie dosyć tego ciężaru dużego wózka. Teraz z perspektywy czasu sądzę, że starczyłby mi tylko ten. Można go rozłożyć całkowicie do pozycji leżącej, więc nie widzę przeciwwskazań dla niemowlaka. Jedyną preszkodą mogłoby być to, że w głebokim cieplej. Ale jeżeli Ty masz teraz dopiero urodzić to myślę, że taki starczy. Niedługo skończy się zima, a zresztą od czego są kołderki i kocyki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lada moment
A moze ktos poleci jakies inne wozki w rozsadnej cenie? Mysle,ze wiele dziewczyn zainteresuje ten temat! Piszcie Dziewczyny jakie macie wozki i czy sa warte zakupu. Pozdrowionka dla tych,co juz sa mamusiami i dla tych,ktore dopiero beda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny wozek
pierwszy - mielim wypas bebecomfort 3funkcyjny ze skretnymi malymi kolkami, i po 2 latach sie wyrobily a serwis drogi a na plazach, po lesie kicha i nie dalo sie jechac -> niekupuj z malymi kolkami (chocby sprzedawca przysiegal ze bedzie super wygodnie = on ma miec wyniki w sprzedarzy a nie bedzie z nim jezdzil) drugi - pepino 3funkcyjny z pompowanymi kolami to poprzednim byla rewelacja plaza, las, drozki i drozynki spacerowo byly nasze mimo ze urwis skakal , tanczyl w nim i co tam jeszcze - nie do rozwalenia jedyny minus troche ciezki ale lancuch rowerowy i przypinanie do schodow ulatwily zycie, no i ciezko wlazil do bagaznika, ale po odpieciu kolek (to chwila) miescil sie bardzo sprawnie szukaj z allegro z odbiorem osobistym (drogie przesylki bo ciezkie i zawsze mozna obejzec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny wozek
a takimielim http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41680298 tylko w zielona krate chyba ze jestes bardzo wysoka to bedzie ci ciezko sie nachylac do wozka, raczka podnoszona to nam sie przydalo i moze byc do jazdy przodem lub tylem (przestawia sie rame z raczka na druga strone to mialo plus nad morzem bo mozna bylo zawsze wozic dzieciactwo tylem do wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
Tutek to moim zdaniem podróba wózków firmy Implast. Przy czym ceny nie są dużo niższe. Ja mam Drivera z Implasta. Wygląda odlotowo. Prowadzi się lekko, ma duże pompowane koła, przednie kółka nie mają blokady są ruchome co umożlowia łatwe skręcanie. Jedynym mankamentem jak dotąd zauważonym jest torba na zakupy zapianany 'na rzepy' co oznacza że ciężarów nie da się przewozić. Nie jest lekki ale jest bardzo stabilny. Materiał bardzo dobry gatunkowo. Regukowana rączka i łatwe zdejmowanie gondoli. Jest bardzo elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny wozek
ten Baby Dreams EXPLORER niema torby nosidla w zestawie i pewnie trzeba dokupic, wiec bez tej torby jedynym zabezpieczeniem dla malucha jest dopinana oslonka na nogi i przypinana budka (bez nosidla moze mu przewiewac) nosidlo ma tez ten plus ze dzieciaczka zawze zabierasz ze soba a ciezki wozek przypinasz gdzie chcesz, wiec warto to miec dopytaj ile za wozek, za nosidlo, i sprawdz czy w sklepie w oklicy nie kupisz taniej no i popros o fotke jak wyglada zlozony i jakie ma wymiary jak masz samochod to sprawdz czy ci sie do bagaznika zmiesci koniecznie do samochodu - kolyska od Odni - 18mies przypisana pasami do siedzen, torby-nosidla nie nadaja sie do przypinania pasami nawet najmniejszy maluch musi jezdzic przypiety niektore gondole maja uchwyty na pasy i atest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lada moment
pytałam-nosidło mozna dokupic za 75 zeta.A jutro wybieram sie na rekonesans po sklepach,wybor mam zabojczy-całe 2;-):-D Dzieki za przypomnienie o wymiarach po zlozeniu,faktycznie jakos trzeba bedzie go przeciez upchnac w samochodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
temat ciekawy-warto podtrzymac...mamusie-polecajcie,chwalcie...piszcie jakie macie wozki i co o nich myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam bebecar raider at+.Fajowy tylko że drogi.Z nakładanym fotelikiem samochodowym.Świetna amortyzacja,skrętne pompowane koła z możliwością blokady.W sam raz na nasze polskie chodniki.Jeżdziłam nim po lesie i plaży i nie było problemu.Do auta też wchodził,łatwo zdejmowało się koła,nie przemakalny,nie odbarwiał sie po praniu.Dziecko po prostu robiło na nim akrobacje a on po 3 latach jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczka23
Cześć . Ja rodzę między majem a czerwcem i też zastanawiam się nad wózkiem . Najbardziej z mężem podobał nam się Adbor Ring: http://www.adbor.pl/ Czy któraś z was dziewczyn miała taki wózek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, ja mogę z całego serca polecić wózek, który ma duże pompowane koła i jest zawieszony na pasach !!!!!! To bardzo ważne, bo idealnie się kołysze, dziecko fantastycznie w takiej kołysce zasypia, a spacery to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg7777
Witajcie!Ja też długo wybierałam wózek-bo chciałam żeby był lekki,zwrotny,solidny,w miarę tani i funkcjonalny oraz żebym mogła używać go już od początku.I po wielu nieprzespanych ;) nocach wybór padł na Peg Perego Pliko3.Jest revelacyjny-leciutki-7,2 kg,ładny i solidny(+dodatkowe akcesoria).Przede wszystkim po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca,także i w bagażniku jeszcze sporo zostaje na inne potrzebne rzeczy i jest bardzo zwrotny-idealna spacerówka nawet dla noworodka.Polecam z pełną odpowiedzialnością!Natomiast EXPLORERA odradzam-siostra pozbyła się go po niespełna 2-óch miesiącach-okrutnie ciężki,prowadził się fatalnie-sam skręcał w jedną stronę,ledwo mieścił się w bagażniku(po odpięciu kół oczywiście) a i maleństwo w nim ciągle trzeba było poprawiać bo przesuwało się na boki.Jedyny plus to większy komfort na spacerze w lesie-także polecam tylko silnym Leśniczym i ich żonom ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg7777 - a próbowałaś prowadzić go jedną ręką ( np. jak pada deszcz i niesiesz swój parasol)? Jak się to udaje? Bo ja mam kiepskie doświadzenia z wózkami z dwoma rączkami, dlatego zastanawiam się nad wózkiem z pełną raczką. Napisz, jakie są Twoje doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 10 tc
Swietny topik, nie dajcie mu umrzec, kochane ! Ja rodze we wrzesniu dopiero wiec w temat sie jeszcze nie wdrazam, ale za kilka miesiecy bedzie trzeba sie wdrozyc he he. Z mojej strony tylko dodam, ktos to juz zauwazyl zreszta, ze ponoc bardzo wazne jest to zawieszenie na skorzanych paskach ! Kolezanka tylko dzieki tym paskom mogla kolysac dziecko na boki, a tylko takie kolysanie usypiało małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lada moment
Dzieki za opinie o Baby Dreams...dzieki temu pomysl z jego zakupem odszedł w zapomnienie ;-) Teraz wypatrzyłam w sklepie wozek firmy KADEX,ma zawieszenie na skorzanych paskach,duze pompowane koła,spiwor dla niemowlaka,moskitiere,folie przeciwdeszczowa,torbe,kosz na zakupy-czyli wypasiony!!!Kosztuje niecałe 700zł,wiec nieduzo jak na to wszystko,co posiada.Co myslicie o KADEXIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki to ten Kadex, ale jeśli jest taki jak piszesz, to bierz ! Z opisu wydaje sie być perfekt. Ja bym taki wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny wozek
jezcze jedna rzecz, sprawdz, dopasoj do siebie , czy nie jest dla ciebie za niski, jezeli jestes wysoka to bedziesz narzekac na plecy bo nad maluchem co chwila trzeba sie nachylic, cos poprawic moze warto wtedy zrezygnowac z takigo nosidlo=gleboki=spacerowka bo te sa zazwyczaj nizej osadzone niz te z budka, potem mozeszprzesiasc sie na spacerowke-parasolke co ma tez ten plus ze jezeli poruszasz sie srodkami komunikacji miejskiej to za parasolki sie nie placi, a spacerowki te tez mozna rozlozyc "prawie" na lezaco do przespania sie dziecka na spacerku to naprawde nic jak na kodzinke tego snu w wozku jest nierowno po pleckami bo dziecko i tak tego nie czuje faktycznie tez do pchania wygodniejsza jest jednolita rura-raczka z regulowana wysokoscia niz podwojne uchwyty (wozek wtedy tanczy prawie) jezeli mieszkasz w bloku na pietrze a niema wozkarni to sprawdz ile wazy wozek, bo sie zameczysz przy wchodzeniu i schodzeniu zdrogiej strony ciezszy i nizej osadzony wozek to gwarancja tego ze rozbrykany maluch w szeleczkach (starszy juz) nie wywroci sie z wozkiem, a w takich lekkich jak bebe comfort, na malych kolkach) sie czasem moze zdazyc no ale ale zawsze ten ciezszy mozna sobie przypiac do poreczy schodow albo wtynkowac w wejsciu oczko do przypinania wozka lancuszkiem do roweru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otwiera
mi sie ta strona...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×