Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama lada moment

Jaki wozek???

Polecane posty

Gość przyszly tatus
hej!!! mam pytanie do doswiadczonych mam czy ktoras moze uzywala wozkow firmy cosatto i co o nich mysli bede wdzieczny za refleksje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temat: rodzę we wrześniu - potrzebuję fajnej gondoli - lekkiej, zwrotnej, nieprzesadnie drogiej (myślę, że tak do 1500). Jaki wózek możecie polecić? Co się u Was sprawdziło, a co zdecydowanie odradzacie? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi/opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna mamamamama
Ja mam dwa wózki, ale jeśli mam polecić to polecę Emmaljunga Edge duo combi. Wiem, że drogi, ale świetny. Ewentualnie polecam poszukiwanie czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Mikado Ox-Ford 4-kołowy. Jest dość lekki, lżejszy od Quinny, Mutsy, Bebecarów, x-landerów - wersja głęboka waży 13,75kg. Wersja głęboka jest super, nie mam najmniejszych wątpliwości że to był dobry wybór. Natomiast spacerową wersję tak samo kocham, jak nienawidzę :) W dalszym ciągu świetny komfort jazdy po wybojach, dużo miejsca dla dziecka, wygoda, ale z drugiej strony niewygodny podczas znoszenia z 2. piętra, pasy w oparciu - tragedia (już je wyprułam, ale teraz większość wózków tak ma), po za tym teraz częściej jeżdżę po chodnikach niż po polach i lasach i czasem zamieniłabym wielkie pompowane koła i stelaż na paskach na coś zgrabnego ze skrętnymi kołami, ale... Nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokke
mi się marzy stokke xplory cudowny lekki funkcjonalny bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka88
ten wózek stokke xplory jak dla mnie strasznie mało stabilny o delikatny tak wydląda.Ja bym go nie kupiła bo według mnie ochydny i jeszcze ta cena ale jak sie podoba to proszę bardzo mam nadzieję że sprawuje się lepiej niż wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra82
my też mielismy taki dylemat... i poszukaliśmy troszkę i znaleźliśmy firmę dobrywozek.pl , mają ładne wózki i przystępne ceny, trochę się baliśmy z mężem ale jak już przyszedł i zobaczyliśmy jakość to byliśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
hej ja mialam zestaw z fotelikiem gondola spacerowka quinny speedi dzis ok 2200 na allegro potem sprzedasz spacerowka dzis x lander - XV - koszt 600 zl na allegro :) z obu jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×