Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waham sie

Do tych co odstawiły pigułki......prosze zajrzyjcie

Polecane posty

Gość waham sie

Mam pytanie do Was. Wiadomo ze po ostawieniu pigułek bardzo łatwo zajść w ciąże... W jaki sposób zabezpieczałyście sie? czy bałyście sie? A moze jakas pomimo zabezpieczenia wpadła? Zasatnawiam sie nad rzuceniem tabletek (nie mam skutków ubocznych, ale teraz rzadko kocham sie:( i tak sobie mysle czy nie odtsawic ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaa
podobno przez pierwsze trzy miesiące pod ostawieniu płodność jest większa... jeśli więc odstawisz pigułki polecam prezerwatywy + globulki. ja odstawiłam tabletki 3 miesiące temu - brałam je 9 lat, ostatnio rzadko się kochamy z mężem a jak już to wolimy sex oralny więc stwierdziłam że nie ma sensu się więcej truć.... poza tym mam 29 lat więc nawet jakbym jakimś cudem zaszła w ciąże to nie byłby to koniec świata... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virga
Po odstawieniu pigułek kompletne rozregulowanie organizmu trwa przez jeden cykl, potem wszystko wraca do normy. Wiem bo pytałam się mojego ginekologa. Przez ten jeden cykl trzeba być jednak niezwykle ostrożnym, gdyż organizm nagle "uwolniony" może wyprodukować nawet kilka komórek jajowych! Częste są przypadki ciąż mnogich. Potem szybko wszystko wraca do normy - przynajmniej według słow mojego ginekologa a jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od organizmu...moje rozregulowanie trwało rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waham sie
Dzieki dziewczyny. A moze jakas jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waham sie
Dzieki dziewczyny. A moze jakas jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość June
Bralam pigulki przez dwa lata. Po odstawieniu cykl troche rozregulowany no i tradzik przyszedl z powrotem (mialam Diane na twarz). Za to libido sie zwiekszylo niesamowicie i znowu mam ochote na seks (z czego maz sie ucieszyl), oraz nie mam juz dziwnych napadow humorow. Uzywam tylko prezerwatyw jako zabezpieczenie juz od prawie roku-zadnych wpadek ani problemow z nimi nie ma. Za to mam super samopoczucie, ze sie juz wiecej nie truje. Jesli sie boisz niechcianej ciazy a nie chcesz brac tabletek to polecam prezerwatywe plus globulki-tak przynajmniej mialam polecone przez lekarza zanim zaczelam brac tabletki. Uzywalam naprawde dosc dlugi czas i zadnych efektow ubocznych nie bylo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×