Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmartwiona_Młodziutka_Ja*

Kobietki pomozcie...Jestem za młoda na mamusie Zaglądnijcie tutaj błagam!!!

Polecane posty

Gość Juz nie zmartwiona
Kobietki kochaneeeeee!!! Jaka ja bylam glupia ze Was nie posluchalam od razu!!! PRE-TEST i wszystko jasne :D:D:D:D:D:D Jedna kreseczka w obszarze kontrolnym (C) !!!!!!!!!!!! Kurcze jaka ja glupia bylam.... Przyznaje racje niektorym kobietkom ze powinnam od razu ten test zrobic i nie schizowac sie tak tylko poczytac ten podrecznik do biologii!!! Jejku jak sie ciesze.... Teraz juz zero schizowania sie!!! A te objawy mialam pewnie ze stresu... i znajac zycie to okres tez mi sie od stresu przesunie... Jejku dziekuje Wam...przepraszam za to moje zachowanie ale strasznie spanikowalam:D dziekuje dziekuje dzikeuje :D:D:D:D Na przyszlosc bede bardziej uwazac.... no i w koncu musze sie wybrac do tego ginekologa ... jestem szczesliwa.... a..i prosze juz na mnie nie najezdzac... jestescie wszystkie kochaneeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada
cos mi sie zdaje ze to zeczywiscie generatorka topikow i sama generuje swoje odpowiedzi do tego gdzies tu powstal przed chwila prawie identiko o cudownym zajsciu w wannie a lpr sie martwi ze przyrost nie taki jak trzeba jeszcze nam tu wymodla drugie indie (albo chiny) a mlodziez sie tak stara jak moze ach zdaje sie pozatym ze testy wiarygodnie robi sie z porannego moczu, nawet te domowego uzytku zaraz bezdzie pisac , czy wynik jest dobry ani niebieski, ani czerwony tylko kolor zielony - pierwszomajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telesma
Gratuluję, kochana! Cholernie się cieszę, bo wiesz, zaczynałam się o Ciebie martwić:) Teraz tylko obowiązkowo wizyta u ginekologa i piguły. KONIECZNIE! Ale gratuluję raz jeszcze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE MÓWIŁAM? POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I CIESZE SIE RAZEM Z TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueee
jest choc jeden plus, po polsku juz pisze, bez tej ssyfiastej nowomowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka123456789
uwazaj nastepnym razem ;-) ciesze sie, ze juz wszystko ok. buziaki mała :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie zmartwiona
Dziekuje wam wszystkim!! slodko sie czuje!!! pelen luz...zero stresu... jest ok! nie....juz sie nie bawie w robienie topikow...teraz juz wiem co robic... z reszta...juz i tak bede bardziej odpowiedzialna... Kocham ZYCIEEEEEEEEEEEEE dzieki za wszystko :D:D:D:D:D:D:D:D acha i chcialabym zeby niektore ...hemmmmm..a moze niektorzy... oszczedzili sobie tych "UWAG"... narazie laski!! Dziekuje jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraMare
myślę ze nie masz powodu do zmartwien, piszesz ze mialas krwawienie i tylko roznilo sie od "normalnego" okresu kolorem. Jeśli mialas takie objawi jak co miesiac czyli np bole podbrzusza itp to bez obaw, poniewaz co prawda tak jak piszesz krawienie podczas ciazy czasem wystepuje, to jednak jest to znikoma ilosc krwi i nie ma przy tym takich objawów jakie miewasz spodziewajac sie okresu. Mam nadzieje ze nie namotalam i zrozumialas. Mialam podobna sytuację jakies 8 lat temu...nie polegaj na tescie poniewaz na pare dni przed spodziewanym okresem u kobiety wydzielany jest hormon taki sam jak u kobiet bedacych w ciazy przez co wynik moze wyjsc pozytywny. Najszybciej ciąze wykryjesz robiąc badanie krwi. Ja to wszystko przeżylam i nie sa to wiadomosci wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
Uwiez w test. Ten hormon co to tesy go wykrywaja to jest hCg. On jest wydzielany tylko w czasie ciazy.Przed okresem moze Ci wyjsc pozytywny z tego powodu, ze pewien procent ciaz ulega samoistnemu poronieniu. I bylo sie tak stresowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG
pokazuje sie nie tylko w ciazy, czasem jesli sa jakies zaburzenia hormonalne, zasadniczo w ciazy jest podwyzszony , ale czasem oznacza inne problemy np zasniad.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
czesc Mloda, no to sie ciesze, ze wszystko wporzo....uspokoiłaś mnie z ta kreską od pępka....znaczy się że to nasza imaginacja a nie ciąża....ja nadale jednak czekam na @ pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie zmartwiona
Czesc kobietki kochane :D Wierze w test...wiem bo dokladnie przeczytalam ulotke i wykrywa hCg:D....wierze w ten test....naprawde:D hehe wczoraj wyszedl negatywny,a dzis z rana dostalam okres... i chociaz teraz boli to jestem bardzo bardzo szczesliwa :D i jeszcze chcialabym tu powtorzyc jedna wypowiedz... bo zdaje sie ze ktos powiedzial ze test najlepiej jest wykonywac rano:D tak...ale tylko do jakiegos czasu (wyrzucilam ulotke i zapomnialam) a pozniej mozna go juz robic o kazdej porze :Dbo w pozniejszym okresie od "zaplodnienia"( mojego wyimaginowanego-ehh ale glupia bylam)hormon hCg jest wydzielany w duzych ilosciach przez to,ze ksztaltuje sie lozysko wiec... wierze w test...i polecam PRE-TEST :D dzis jak juz wspomnialam czerwone majteczki i jest slodko :D dziekuje wszystkim babkom(nie wiem ile razy to jeszcze powtorze) i zwracam sie do tych ktore teraz boja sie tak samo jak ja (do wczorajszego wieczora) zeby jak najszybciej zrobily test :D uwierzcie...jest wiarygodny:D 5 kropelek...3minuty... i po stresie!!! a pozniej jaka ulga! :D pozdrawiam :*:*:*:*:* PS=przez ta cala sytuacje wiele sie nauczylam... dziekuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garniwolski
Teraz możesz się śmiało pierdolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
To dobrze ze sie wyjanilo wszystko. A teraz mykaj do gina, po tabletki. Bo lepiej sie zabezpieczac niz schizowac. Chociaz na przykaldzie schizolki (kochana jestes z tymi schizami) wiemy, ze nasze zycie nawet na tabletkach bedzie uslane paranojami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie zmartwiona
Heheheheheh ale teraz jak najszybciej do ginekologa musze sie wybrac :D dzieki za wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueee
ona naprawde sie wsciekla i chce tu miec najdluzszy nawiedzony topik potem napisz jakie pigoly masz, albo plastry wez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×