Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre 23
tygrysicaaa gratuluje!!!!!!!! Eli dzieki za zdjecia, ale usmarowal sie, co on właśnie tam jadł?? Ja trzymam wszystkie zdeci, nic nie usuwam. a ja na panieński dostałam komplet bielizny z triumfa taki niebieski, bardzo ładny i haleczke na noc.to standardowe prezenty, ale moja kuzynka dostala bielizne którą.....można zjeść, niewidzialam tego na zywo ale mówiły dziewczyny że 300 zł kosztowała...hmmmm Laura robi się marudna musze konczyć zajrzę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil jadł serek który zrobiła mu mama :) Twaród + mleko modyfikowane + cukier + ewentualnie jakies dodatki- cynamon, owoce... - wszystko zmikosowane na gładko. Pycha tzn mi smakuje. On pluje wszyskim co jest z mlekiem. Obiadkiem tak nie pluje. Mamo szczęsciaro ale wzięcie mają zdjęcia Michasia :) Jak się powymieniacie zdjęciami to szyiej wszystkich poznasz i nie będą Ci się mylić. ( Prawda Celebre?) Mi dużo dają zdjęcia- od razu mam wrażenie, ze znam kogoś lepiej i jest mi bliższy, nie jest anonimowym tekstem na ekrenie monitora. Mam nadzieję, że zobacze tez mamuśki , których nie dane mi było widziec. Pozyczyłam od koleżanki łożeczko takie turystyczne . Bardzo mi ułatwi zycie gdyz zawsze jak jestem z małym u rodziców ( czyli b często) to jak pójdzie na drzemkę musze się z nim kłasc i pilnowac zeby nie spadł- czasem nawet 2,5 godziny. A teraz rozłożyłam je u rodziców i mogę robić co chę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli doskonale Cie rozumiem z tym lozeczkiem,bo ja jak jade do siostry na nocleg to maly lezy ,bawi sie i spi w kojcu,super sprawa inaczej sobie nie wyobrazam co to by bylo,pewnie ciagle na raczki by chcial. Maly mi dzisiaj daje w kosc,strasznie marudzi,moze na zmiane pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja tez poprosze zdjecia michasia celebre23@poczta.fm dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Tygrysica ale szkoda może Stefanek brałby udział w jakiejś reklamie i wszystkie mogłybyśmy go zobaczyć,gdyby wybrali inny termin pewnie bys skorzystała ale cóż mówi się trudno.Życzę ci udanego wypoczynku na Mazurach tzn.wam wszystkim jeszcze nigdy tam nie byłam napisz pózniej w jakim miescie byliście i czy tam tak drogo jak w Krynicy. Flowers moja tesciowa też często mówi jejku ojejku i tego,ale tak ogólnie to w porządku kobitka właśnie jutro jedziemy do niej na imieniny,na grilla takze spotkanie z cała rodzinką na świeżym powietrzu . Natalkę właśnie starszy braciszek chuśta na chuśtawce,ona bardzo lubi i wcale się nie boi. Flowers dziękuję za zdjęcia,Bartuś też miałby szansę do reklamy,ma taką buzkę Gerbera. Eli no Kamilek juz umie pofiglować a oczka jego są zniewalające. DZieczyny czy dostajecie takie darmowe pisemko TWÓJ MALUSZEK jest w nim pełno różnych porad np. o raczkowaniu o nauce mówieniu,o dziennych drzemkach. Flowers z tym prezentem to wez pod uwagę czy ta dziewczyna ucieszy się z takiego frywolnego prezentu bo nie kazdy coś takiego lubi mozesz tez kupić jej coś praktycznego co po slubie się przyda np. ładne kieliszki do wina,szampana albo słonia z ktyształu na szczęście albo pucharki do lodów.Oczywiscie ty napewno znasz gusta tej dziewczyny i wybierzesz odpowiedni upominek ja tylko tak podpowiadam. Pozdrawiam i zyczę udanej goracej niedzielki,jutro pewnie nie zajrze bo braknie czsu-hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym wolała frywolną bieliznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 30 dziekuje za podpowiedz w sprawie prezentu,ale wiem ,ze ona lubi fikusne i zabawne i troche sprosne prezenty:P a wiem tez ze lubi swieczki i tak jak ktoras z Was juz wspomniala o swieczce w ksztalcie pen..znalazlam w necie i juz zamowilam:)) Juz sie nie moge doczekac tej imprezki bo dokad mam Bartka to tylko on,maz i dom,wiec wreszcie sie troche zabawie i opoczne od codziennosci:) a co do tesciowej to ogolnie jest w porzadku tylko wkurza mnie to jej spuszczanie sie nad Bartkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus 7 zalozylam sobie specjalnie poczte w onecie tak jak ty masz i wyslalam ci na probe 4 fotki daj znac czy doszly,jak sie uda bede ci wysylac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac,ze weekend bo pusto:( konczcie te urlopy i wypady,pora wracac na forum!!!gdzie sie wszyscy podziali??:)))Flowers sie nudziiii i chce poczytac co nieco :)))chyba musialabym zniknac na tydzien to w koncu by sie uzbierala lekturka:))no dobrze skoro nikogo niema,to nie bede dluzej gadac do siebie jak wariatka:)))milego weekendu i przyjemnosci na niedziele:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Hej Nareszcie mam chwilke dla siebie.Dziewczyny Wy tez nie macie czasu na nic? Ja dopóki ogarnełam mieszkanie potem obiad, spacer i dzien minał. Nic nie mogę zrobic bo Miki taki maruda ze szok. Nauczył się wszedzie ze mna, nie mogę go zostawic na chwile samego bo już steka i płacze.Tylko mama i mama. Tygrysicaaa gratulacje przejscia do dwudziestki.szkoda ze nie pójdziesz w niedziele,a gdzie wybierasz się na mazury? Nasz Michałek został wiceksięciem w powiecie kętrzynskim. Flowers24, agus7,celebre 23 wysyłam zdjecia Mikunia i waszych maluchów poprosze. Ania30 ja tez dostaje Twojego Maluszka i jest tam naprawde duzo ciekawych rzeczy. Wszyscy w domu go czytaja (ja , maz, mama, bo mieszkamy z moja mama). Wiecie zaczełam szukac pracy i może cos z tego wyjdzie? Okaze się ok. 11.07.Tylko szkoda mi będzie małego zostawic. Będę płakac za nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
to znowu ja. mój adres email: poplawscy@mm.pl oraz gg 7229350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - fajnie z tym łóżeczkiem . ja też tak mam że u rodziców trzeba go pilnować ale tam jest więcej chętnych. flowers- zdjęć na razie do ciebie nie dostałam ,ale doatałam je od eli. Bartuś super !!! Fajny buziolek !!! Czekam na zdjęcia Michasia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Flowers czy ja tu widze następną forumowa maniaczkę taką jak ja ? ;) Był kumpel z dziewczyną. Ale było fajnie. Rozerwałam się trochę. Chyba jedyna taka znajoma parka bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama szczesciara narazie zdjecia Michalka nie dotarly:( agus 7 a napisz jeszcze raz jaki dokladny masz adres email,bo strasznie nie daje mi spokoju dlaczego tylko do ciebie nie dochodza fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli no wlasnie dzisiaj cos zauwazylam,ze wieczorem meza wyrzucalam z kompa,hmm chyba sie robie maniak forumowy taki jak ty:)))wysle ci zaraz fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - a u nas młodzi którzy nie mają i nie myślą o dzieciach, albo tacy którzy mają już odchowane i dawno zapomnieli o pieluchach. flowers24- agamuszka1@poczta.onet.pl Probuj teraz bo akurat jestem to na bieżąco będę odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś ma ochotę pogadać na naszym czacie ? albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
zdjecia juz poszły. dostałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers zdjecia fajne jak zawsze. :) Sliczny ten twój Bartuś a Ty jestes spodobna do mojej kumpel tyle, że ona jest blondynką :) Dołączyłabym do was dziewczyny na tym czacie ale padam na pysk wiec lecę. Następnym razem dołącze na pewno! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
mama szczesciara dzieki za zdjecia michasia, ale on sie ladnie smieje jak sie mu zdecia robi, uroczy, nic dziwnego ze zostal ksieciem. ja ci tez wlasnie wyslalam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sie rozpisalyscie dziewczyny, ze nie moge za wami zadazyc:) ja jeszcze prasowania nie zaczelam bo wczoraj male zakupy roilsmy i bylismy u tesciow, a dzisiaj bylam na urodzinach i wrocilam okolo 8. dzisiaj bylo moje pierwsze wyjscie bez malego po prawie 10 miesiacach. bylo fajnie ale ciagle myslalam jak sobie moi mezszczyzni radza:)... to na razie tyle bo mi sie oczy zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Mały dośc dobrze sypia :) dzisiejszej nocy była znów tylko 1 pobudka i w dodatku była to pierwsza noc BEZ KARMIENIA! :) Jesteśmy na najlepszej drodze do przespania pierwszej nocy całej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Witam serdecznie w ten nieco chlodniejszy niz zwykle poranek. Rosół nastawiony, mała śpi a ja czytam zaleglości na forum. mama szczęsciara ja tez nie mam czasu dla siebie, dobrze, ze w pracy mam internet i ze nie zawsze jest nawał zajęc moge wtedy poczytas i popisac na forum. Ja rownież prosze o zdjęcia sylwiafranczak@wp.pl No przeżyłam wczorajsza impreze. Mąż zorganizował (czytaj zwołal ludzi ja reszte) impreze na cześć przyjaciela, który od połtora roku mieszka w irlandi a teraz przyjechal do Polski na urlop. Bylo... 20osób. Zrobilismy na ogrodzie grilla no ale jak to u nas bywa na imprezach, zaczoł padac deszcz... dobrze ze w miare szybko przeszlo i moglismy wrocic na lono natury ;) na szczescie nasze towarzystwo jest w miare zorganizowane i domyslne, wiec przywiozlo z soba prowiant, coś na grilla no i jakies salatki i inne dodatki ;) W baseniku ogrodowym zrobili lodowke na piwko :) Było baaardzo sympatycznie. Mala jak zwykle szybko odleciala no a ja moglam sie pobawic. Nawet winko piłam :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
aaa rosól dla męza który ma OGROMNEGO KACA HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 10,5M 10120.. 87cm..1z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..2z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 9,5M 9200..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.2z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500..2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950g.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 9M 7350..2z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9M 11400..68cm..1z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 10000 72 cm..4z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 8M 13000...86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..6z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
witam Michał własnie szaleje w chodziku. tak ucieka ze złapac go nie mozna. Sylwia30 zdjecia własnie wysyłam i Twojego szkraba poprosze. Agus7 dostałas fotki? Dzieciaczki urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo szczęściaro i Celebre ( bo Ty chyba tez nie wiesz?) mamy swojego czata : http://www.polchat.pl/chat/?room=Dzidzie+z+pazdziernika+2005 ( podac nick i wchodizsz). Niestety nie za bardzo udaje nam się tam spotkać. Ale jakbysmy organizowali jakies spotkanie czatowe to macie juz namiary. Dziewczyny Chodzcie się zorganzujemy i zrobimy takiego czata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra chociaz trochę odrobię zaległości póki mały grzecznie się bawi a mężulo śpi :) tamta walka była nierówna o komp i on wygrał :) Witam Mamo szczęściaro !!! Urodziłyśmy maluszki w tym samym dniu a może o tej samej godzinie ??? Ja o 16.10 Adulka :) zapraszamy do aktywnego uczestnictwa ! Tygrysicaaa - ja przy karmieniu piłam kawę i było ok. A co do castingu to jakby Stefanek im się spodobał to profesjonalni graficy wszystkie plamki na skórze i tak by ukryli na ewentualnych fotkach pewnie. A teraz odkrywam tajemnice zdjęcia Majeczki - niektóre z Was dziękowały za nie choć nie wiedziały komu, razem ze zdjęciem przyszedł krótki e-mail i po nim się kapnęłam, że to Maja się odezwała. Tak, tak ta córa w chusteczce to Majeczka naszej dawno nie obecnej na forum Mai. Frezja - ty piszesz że u was nie ma żadnych robaków a u nas wręcz przeciwnie chmary meszek atakują nasze mieszkanie szczególnie w nocy jak jest otwarte okno i zapalone światło. I wiecie co śmieszna sprawa z tym była - mąż sie wkurzył któregoś robakowego razu i pozabijał je na ścianach gazetą (widok wspaniałe żółte gładkie ściany i dziesiątki zielonych plamek) a zaraz na drugi dzień rano wpadła jego daleka rodzina, która nigdy u nas nie była, by zobaczyć małego i mieszkanie. Taaaa no ściany były super efektowne do oglądania a niestety właśnie przy nich nam przyszło siedzieć bo ze wzgledu na małego wywaliłam z domu stolik z dużego pokoju z ruchomą szybą wiec tylko w kuchni przy jadalnym mogłam ich usadzic ;) Ewcia26 - fajnie tak wszystko móc powpierniczać nie ? :) Na zdrowie kobieto, odrabiaj zaległości :) Sylwia30 - gratuluję budowy domu!!! To równiez i nasze marzenie tym bardziej że mąż projektuje budynki więc apetyt tym większy ale my finansowe pustaki jesteśmy więc jeżeli kiedyś nie weźmiemy jakiegoś mega kredytu to na marzeniach się skończy, bo niestety rodzice nie maja ską pomóc :( Dzieki za zdjecia - Wadze, Jokas, Eli. Flowers i Tygrysicaa - wy narzekacie na brak koleżanek a u mnie wręcz odwrotnie - właśnie nadrabiam zaległości w spotkaniach ze znajomymi stąd moja nieobecność na forum ale przyznaje że i tak tu najlepiej pogadac o dzieciakach i innych sprawach. I za to Wam dzięuję net-owe koleżanki, obysmy jak najdłużej wytrwały :) Agus - ale się uśmiałam twoją ripostą odnośnie oponki w okolicach półkul mózgowych, choć sprawa poważna bo faktycznie mąż daje Ci w kość nieźle. Megji - ja z kaszką mleczną nie będę ryzykować. Nawet jezeli faktycznie by go nie wysypało teraz to skutecznie mnie alergolog nastraszyła że takie eksperymentowanie przed czasem może potem negatywnie zaoowocować. I tym samym odpowiadam Ci Eli, ten wynik IGE wcale nie sugeruje że Adaś na pewno nie ma alergii, może mieć tzw. alergie niezależną a tego badanie to nie wykaże tylkotesty skórne które zrobimy około 3 roku życia, czyli pewnie wtedy jak wyrośnie z całej lub większej części alergii pokarmowej. Eli miałam sobie chęć zrobić w Word-e taki dokument z naszymi nickami i imionami dzieci plus pod spodem jedna fotka mamy i dziecka, na chęciach się skończyło ale moze ty byś miała czas i chęci coś takiego zrobić. Fajnie by było wiedzieć jak każda z nas wygląda a zresztą juz o tym pisałyśmy :) co do wagi to ja wpisywałam Wam i jak lekarz ważył i jak sama ważyłam. A co do typowania pierwszego \"chodziarza\" forumowego to żeby nie było że tak samo jak ty typuję Oliviera to ja stawiam na - Sebastianka Agus :) a teraz czytam to co mam zaległe pa kobitki miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×