Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Dziewczyny Thefly miała ŚWIETNY pomysł z tymi zdjęciami z podpisem! Zrobimy tak: kazda mama wyśle mi zdjecie na którtm jest ona z dzieckiem ale z bliska aby było dobrze widac i drugie zdjęcie samego dziecka - tez z bliska. Postarajcie się wysłac mi zdjęcia dobrej rozdzielczości .Ja zrobię taki mini album naszego forum. tzn spróbuję zrobić bo to będzie mój debiut :) I następnie kazda mama dostanie go na swoją pocztę :) No to czekam na wasze zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam - mój adres : anna.lub@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie Eli że przystąpiłaś do \"działa\" jak to ty napisałaś na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje moze zrobić prezentację zdjec w powerpoint-cie ale jeszcze nie wiem czy mi się to uda. Zobacyzmy.... Dziewczyny, planuję kupić małemu do spania śwpiworek bo sie strasznie odkrywa i zaplątuje a niedługo znow wrócą chłodniejsze noce ( na razie spi bez przykrycia). Nie wiem czy wasze maluchy sypiają w spiworkach ale moze mi doradzicie- chciałabym aby go trochę poużywał i nie wiem jaki rozmiar kupić.... Czy jak będzie za duzy to będzie mu sie źle spało? Jaki rozmair polecacie? Czy w ogóle dziecko lubi taki spiworek? Zwłaszcza takie które dotyczczac go nie znało... Dzięki za rady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam zdanie- wyslijcie mi wiecej niz dwa zdjęcia. mam inną koncepcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Eli moze trzeba ustalic po ile zdjec. Bo tak to jedna z nas wysle 4 a druga 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą liczbą zdjęc to sama nie wiem. Myslę, że zrobimy tak, że kazda mama będzie miała swoją stronę i tam będą jej zdjęcia. jak bedzie chciała to będzie tylko 2 zdjęcia a jak będzie chciała to więcej, powiedzmy 5-6. Sama nie wiem ile się zmieści. Jak będzie wiecej zdjec to będą mniejsze bo musze zmniejszyc je tak aby się zmieściło. Przecież nie musi kazda strona wyglądac identycznie? No chyba ze chcecie aby kazda miała tyle samo zdjec to ok. Ja się dostosuję. Bawię się z tym wordem trochę i sobie kombinuję, wklejam . Ale fajna zabawa. jak skoncze to będzie fajnie wyglądało. Ale kiedy ten album powstanie zalezy tylko od was- tzn od tego kiedy otrzymam od wszystkich zdjęcia. Jesli od wszystkich w ogóle otrzymam. Mysl, że będzie rozsądnie jesli ustalimy sobie termin na przesyłanie mi zdjec bo tak to możemy czekac w nieskonczonosc. Może byc tydzien- do następnej niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilkę-jutro zajrzę i coś napiszę dłuższego.chciałam tylko powiedzieć że wysłałam Wam zdjęcia-3 e-maile więc dajcie znac czy podochodziły.Buziaczki.do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Mamo szczęściaro i Celebre tez bym chciała zdjęcia waszych dzieciaczków Ale sie dziewczyny rozpisałyscie nie nadążam czytać forum A ile mam zdjęc Wiktorii, Franka, Kamilka ,Stefanka, Julki, Bartka, Natalki, ale Dzieciaczki szybciutko rosna i jakie fajniusie My mamy drugiego ząbka i brak apetytu Kubuś pzresypia ostatnio ładnie nocki budzi sie tylko raz na picie koło 1-2 godziny i dalej spi do 8-9 My ostatnio z jedzienia to tylko jagodzianki jemy nic innego nie chcemy zupy be owocki też, mam nadzieje że mu sie to zmieni a i schudziśmy prawie 1/2 kilo i wazymy 9600 a pomysł z albumem rewelacyjny fajnie by było podpisać te zdjatka bo mi czasami jeszcze sie mylą dzieciaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, U nas jak na narazie nic nowego sie nie dzieje. Oliver tylko sie buntuje przed spanie i mocno placze. Troche mi sie rzlegulowal ze spaniem na urlopie, bo chodzil troche pozniej teraz sie stawia mamie:(. U nas koniec goraczki, bo ponad godzine padalo. ciesze sie bo maly zle to znsil sie i budzil czesto sie w nocy. pomysl z albumem mi sie odoba i za raz wysle pare zdjec. ja jakos sie bardzo znowu slab czuje, moglabym tylko spac i koniec i nie wiem co to jest. Ide w srode do ginekologa i mam nadzieje, ze mnie nie zaskoczy jakas wiadomoscia:) jesli chodzi o dane do tabelki to podam we wtorek bo idziemy do lekarza na kolejna kontrole. Moj maly jadl rowniez juz maliny, czeresnie, poeczki i truskawki i nic mu nie bylo. to tyle bo juz padam, dziwnie sie czuje buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji chyba masz zapachaną skrzynkę bo wszystkie wiadomości które Ci wysłam wracają do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl z albumem jest super!!bo tez jeszcze mi sie myla dzieciaczki,wiec to by bylo super rozwiazanie:) U nas dzisiaj spadlo pare kropelek deszczu i nadal mozna zdechnac od upalow:( jutro wybieram sie do lekarza,zeby zwazyc i zmierzyc malego bo dzisiaj konczymy 10ms.i jestem ciekawa ile przybral. eli ja tez myslalam nad spiworkiem,ale sama niewiem czy maly sie nie bedzie wkurzal,ze nie moze sie odkryc a pozatym lubi spac na boku a nogi mies w szczeblach lub zwisaja poza szczeblami,wiec juz sama niewiem czy to dobry pomysl. Eli fotki zaraz jakies wybiore i podesle dzis albo jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę. Wysyłając zdjęcia do albumu zaznaczajcie ze właśnie te mają się w albumie znaleźć. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama szczęściara - super ten twój Michaś, sliczniutki !!! Fajnie się uśmiecha !!! fajne to zdjęcie w pociągu !!! flowers- Bartus jest też sliczny !!! super to zdjęcie w wannie , a fryzura jak do fryzjera !!!! thefly - dzięki za wsparcie w sprawie chodzenia i mam nadzieję że Sebek nie zawiedzie !!! Wyścig rozpoczęty !!!! Sebek potrafi już się przemieszczać na boki jak trzyma się czegoś !!! Oczywiście z tym wyścigiem żartuję, bo do niczego go nie będę zmuszać. A może akurat chodzić będzie ostatni bo tak mu się spodoba raczkowanie. Zobaczymy !!! Super pomysł z tym albumem, ja też jak była w ciąży to chciałam zrobić taki album , nawet zaczęłam ale po porodzie niestety nie udało mi się do tego wrócić. Muszę go gdzieś znaleźć, pewnie mam zapisany !!! eli -ja śpiworek mam , ale nie wiem jaki rozmiar bo szyłam go sama. W każdym razie Sebek jak się w nim położy to ma jeszcze sporo luzu. Jak na razie to w nim nie śpi bo za ciepło. Ale wrócę do niego. Wiem tylko że jak go źle zapiełam to potrafił tak się skopać że wyszedł z niego. Jakbym zapomniała o tych zdjęciach do niedzieli to eli plis przypomnij jeszcze na forum. Idę szukać tego co stworzyłam w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Michas nareszcie usnał. Marudził jak nigdy.mam dzis zły dzien :( Thefly dzieki za powitanie. Michałek urodził się o 18.20 wiec jest 2 godzinki młodszy :) Sylmag zdjecia wysłałma wiec powinnas dostac. Agus7 dzieki. Wszystkie dzieciaczki sa sliczniutkie. Ide spac. Jutro ide na rozmowe w sprawie pracy. zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz są dwie stronki albumu- moja i Sylmag :) Wybaczcie , że nie będzie w żadnej kolejności- ani alfabetycznej ani urodzeniowej tylko w kolejności przysyłania zdjęć ale wszystko mi się przesuwa i wolę już nic w srodku nie kombinowac. Ale ze mnie specjalistka ;) Powiem wam, że wygląda narazie fajnie. Przynajmniej mi się baaardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poszperałam i znalazłam .Więc może skończę to co zaczełam !!! wyślę do każdej z was emaila z prośbą o zdjęcia takie pierwsze , najlepiej ze szpitala (najlepiej zdjęcie samej dzidzi)ale może być z mamą . i z danymi które znalazłam .Więc proszę o odpisanie , czy dane są prawidłowe albo jak jakichś brakuje to dopiszcie. Jes;li ktoś oczywiście chce !!!! Jak ktoś nie chce to prosze też odpisać, żebym nie czekała. Mam nadzieję że eli się nie obrazisz to będzie album z pierwszymi zdjęciami, a ty zrób z terźniejszymi. Chyba że miałaś pomysł zrobienia z tymi pierwszymi zdjęciami również to daj znać żebym się nie wtryniła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam emaile do was wszystkich właśnie, więc jeśli kogoś pominełam albo ktoś nie dostał to odezwijcie się. aha pisałam hurtem , przepraszam za pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus mialąm chwilowo taki pomysł ale odpuściłam sobie. Ty zrób z pierwszymi a ja z takimi. No teraz to się musze postarac ;) Trochę sobie powklejałąm i mam prosbę o przyslanie mi zdjeć : ALBO: - 2 POZIOMYCH ALBO _4 PIONOWYCH ALBO - 2 PIONOWYCH i 1 POZIOMEGO W innych przypadkach zdjecia będa malutkie ale to wasz wybór. W tytul;e maila piszcie słowo \"album\" abym wiedziala ze chodiz wam o te konkretne zdjecia\". dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus maile do ciebie nie dochodza. masz pewnie zapchaną skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 do Ciebie tez nie dosżło.... Może to z moją pocztą coś nie tak :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Eli ,Agus swietny pomysl z tym albumem,wasze e-maile doszły do mnie odczytalam je dzisiaj rano,Agus dane do tabelki sa prawidlowe,zdjecia w ciagu najblizszych dni zostana wyslane do Eli tak jak napisala a Agus do ciebie jakie maja byc pionowe czy poziome i jaka ilosc? Dziekuje za fotki Mmy szczesciary,Michalek uroczy dzidzius usmiechniety od ucha do ucha. Eli ja o spiworku nie myslalam ale jest to pewnie dobre rozwiazanie o ile maluch nie zacznie sie buntowac. Thefly fajnie ze odnowilas swoje przyjaznie,kobieta to taka istota ze musi sie wygadac a nikt lepiej nie zrozumie jak ta sama plec dziewczyny koncze bo mala okupuje mi kolana i idziemy na kaszke-cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki. Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje.Wyjazd nam się udał z wyjątkiem pogody.Byliśmy w tym samym miejscu co zawsze. Ania, Karenka i Flowers wszystkiego najlepszego dla Waszych milusińskich z okazji 10 miesiąca 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Flowers dziękuję za fotki Bartusia, przystojniak z niego.Mi też się podobają reklamy z dzieciaczkami, a szczególnie jest teraz taka fajna chyba opla. Agus znów u ciebie kiepsko?? Dziewczyny apropo lóżeczek turystycznych, czy one są wygodne dla dziecka??Bo ja się przymierzam do kupna, dlatego pytam. Ania byliśmy w miejscowości Zdory, jakieś 10km od Pisza nad jeziorem Seksty.Zapłaciliśmy za nas wszystkich tak jak zwykle tzn., za dobę 60zł.Ja też dostaje ta gazetkę, ale niebawem będzie się kończyła, bo to darmowe tylko przez pół roku:(Dziekuję za fotki, chyba poraz pierwszy widziałam Cię na fotce. Flowers a kiedy się wybierasz na ten wieczór panieński??Mnie nie było tylko dwa dni, a mam z forum do przeczytania 72 wiadomości:) Mama szczęściara to gratuluję tytułu księcia:)Dziękuję za fotki, z Twojego urwisa też jest przystojniak. Waga dostałam od Ciebie trzy razy te same fotki, proszę o jakieś nowe:) Sylwia gratuluję udanej imprezki:) Eli ja bardzo chętnie dołącze na chata tylko wybierzcie w miarę przystępne godziny. Eli jeśli chcesz to ja mogę ci pomóc zrobic prezentację w powerponcie, bo robiłam taką prezentacje na obrone pracy dyplomowej na koniec technikum.Myślę że mogłybyśmy dać więcej czasu na przesyłanie fotek, np. jakieś półtora tygodnia. Ewa dzięki za fotki, Twoja Mała ma poprostu super czuprynkę. Agus dane są prawidłowe a fotki niebawem wyślę do Ciebie i do Eli. Teraz kończe bo czeka na mnie sprzątanie i pranie, a przede wszystkim Stefcio.Do zobaczonka później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak u Was,ale u mnie wreszcie male ochłodzenie i niebo z chmurkami:))i ciesze sie bardzo bo upalow mam powyzej nosa:) tygrysica na wieczor panienski wybieram sie 14sierpnia:)ale wczesniej bede swietowac pierwsza rocznice slubu(6 sierpnia) :)ciekawe czy maz da mi chociaz kwiatka:)a w imieniu Bartka dziekuje za zyczenia:) Co do lozeczka turystycznego to chyyba jest tak jak w kojcu tyle,ze kojec chyba wiekszy,ale co do wygody to chyba w porzadku,mi Bartek o dziwo ladnie spal na wyjezdzie:) Dziekuje za fotki:)dzieciaczki sa cudenko,fajnie rosna i widac,ze pogodne:) macie jakis dobry przepis na zaprawe buraczkow,bo dostalam od tesciowej a z burakami nie mialam jeszcze doczynienia:)jestem poczatkujaca gospodynia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers nie wiem jaki jest Twój mąż, ale mój o takich żeczach nie pamięta.My mieliśmy rocznice ślubu w marcu i nie dostałam żadnego kwiatka.Najlepszy jest jak mam urodziny albo imieniny.Zapomina o nich a jak mu ktoś przypomni to mówi \"Żona wyciągnij sobie kase z bankomatu i idz sobie coś kupić\".Kiedyś jak miał mniej pracy to pamiętał o takich okazjach.Pamiętam jak na 18-ste urodziny dostałam od męża piękny kosz czerwonych róż w środku było przepiękne serce z napisem kocham Cię.Dobra bo mi się na wspominki zebrało.Lece z Małym na spacer i po zakupy, bo pusta lodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf! Już znalazłam wreszcie trochę czasu żeby zajrzeć na nasze kochane forum! W sobote bylismy w Łodzi u teściowej.Zamieniła sobie mieszkanie na mniejsze i co prawda jest o niebo fajniejsze od tamtego ale ma w domu 32 stopnie nawet przy wszystkich pootwieranych oknach i nieustannie chodzącym wiatraku.Poprostu koszmar.Ja myślałam że się tam uduszę a mała przez to była cały czas marudna,nic praktycznie nie chciał jeść,spac też nie mogła bo jej było za duszno.Mieliśmy zostać tydzien ale mąż nie dostł urlopu i w sumie całe szczęście bo mała by mi z głodu padła a ja z upału. Na sam koniec to mała już tak wyglądała-jak widziałyście zdjęcie małej w spacerówce na zielonej trawce w takiej czerwonej sukienecce to właśnie ma na tym zdjęciu takie podpuchnięte,zmęczone i czerwone oczka że szok!Strasznie się tam wymęczyło nasze biedactwo bo w podróży spała ładnie.Za to wczoraj byliśmy na dziłecce naszej cioci która po rodzince co chwila udostępnia taki fajny domek na styl góralski-cały z drewna,z kominkiem,super przytulny w najspokojniejszej okolicy jaką kiedykolwiek widziłam.Miejscowośc nazywa się Sikory-totalne odludzie,same domki letniskowe,niedaleko rzeka-Narew. Przyjechałą moja siostra cioteczna z mężem i maluchami to na kocyku na trawce tak fajnie się razem bawili-z takim maluszkiem 1,5 miesiąca młodszym.Raczkowali sobie oboje,wyrywali sobie zabaweczki,przytulali się,wałkowali po sobie,ach co tam się działo.Aż miło było patrzeć jak dwa bobasi się razem ślicznie bawią! niestety zdjęc nie mam bo siostra ma zapchaną pamięć w cyfrówce a ma problem z komputerem więc zdjeć nie mogłą zrzucić :( A takie fajne by były napewno! W każdym razie mała nasza poraczkowała sobie na trawkę z kocyka,obok stał chodzik,wspięła się,staneła i pchając chodzik przeszła kilka kroków!! Ja była w szoku jak to zobaczyłam.w przyszły weekend też pewnie się wybierzemy to postaram się narobić zdjęć. Cieszę się ze te z Łodzi podochodziły do Was. Agus7-wysłąłam zdjecie małej do Ciebie. No to tyle z relacji weekendowej.Lecę obiadek pitrasić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Wiesz Tygrysica ja to się sobie na żadnym zdjęciu nie podobam ale zdecydowałam sie już jakieś ujawnić bo wiem ze mnie jeszcze nie widziałyście,chociaż nie uznaję tego zdjecia za udane.Cieszę się ze pobyt się udał my równiez wczoraj spędziliśmy bardzo miło dzień. Nie mogę się już doczekać tego albumu napewno będzie fajny i kazdemu się będę nim chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaa prezentacją może Ty się zajmij? A jesli nie to ja moze później bo teraz nie mam tyle czasu aby i album i prezentację. Może kiedyś. Ale skoro masz wprawę to fajnie by było jakbys nam przygotowała taką prezentację. To by było dużo lepsze od albumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×