Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

co do tego wyścigu :) to bardzo chętnie wpisałabym na zawodnika mojego Pawełka. Chodzi trzymając się mebli, siada z leżenia i wstaje. Umie też chodzić trzymany za jedną rączkę. I co bardzo podobało się naszym znajomym stoi kilka chwil bez \"trzymanki\" tak się piernik usztywni że stoi jak taki kołek. bardzo smiesznie to wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli z tym albumem to rewelacyjny pomysł, dzięki że poświęcasz swój czas dla nas wszystkich. Jak udało mi się przesłać zdjęcia to zaraz wybiorę jakieś do albumu i prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie czytam forum w weekend, więc dopiero teraz odpowiadam agus ja sie nie gniewam i też przepraszam :). To jest to że każda z nas jest inna i dlatego nieraz zgrzyta :) choć i tak uwielbiam tu wchodzić bo dzięki Wam zaczęłam dawać młodemu chrupki i gotować obiadki (choć dostaje też słoiczki) i nieraz pomarudzę i popłaczę a nieraz czymś się pochwalę. Jak zawsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz 5 stron :) Megji jak odpowiesz na mojego maila to masz szanse znaleźc się na 6-tej :) Tygrysica nie wiem cyz jets potrzeba przedłużac termin wysyłania zdjeć. Wszystkim świetie to idzie :) A jak się ktoś spoźni to poczekamy ale i album będzie później. czekam na kolejne zdjęcia. Przypominam : nalpiej niech to będą : -2 poziome zdjęcia lub - 4 pionowe lub -2 pionowe i poziome I jendo konecznie z mamą Najlepiej wszystkie z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
Eli super pomysł z albumem, dzis na wieczor coś wybiorę i wyślę ci!! ewunia dzieki za zdjecia,mała to chyba do ciebie podobna czy się mylę.. my mamy łóżeczko turystyczne z haucka ale czy dobr to nie wiem bom teściowa kupiła i jescze nie używaliśmy. a jutro to jedziemy kupić małej fotelik samochodowy, bo ten co teraz mamy to juz sie mały robi, mielismy teraz maxi cosi a nastepny niewiem jakikupimy wiem tylko że od 9 do 36 kg.a wy jaki macie i czy jestescie zadowolone, piszcie jak coś, każda infoermacja jest cenna a ja sprzątam i sprżatam bo w środe przyjedzie do mnie koleżanka za parę dni, wiec od środy wieczorem do niedzieli będę rzadko zaglądać, u niedzielę wieczorem odrobie zaległości miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę szybciutko póki mogę...... Ostatnio nie mam wogóle czasu bo jak już pisałam kończymy się budować i latam co chwila coś wybierać...dokupić ...zdecydować...obejrzeć jak płytki położyli......a co chwila jakiś problem...a niech juz będzie ten październik to się w koncu przeprowadzimy....... Pomysły z albumami i prezentacjami super!!!Dzięki dziewczyny że to zrobicie!!!ja nie miem takich rzeczy więc tym bardziej dzięki że poświęcacie swój czas !!! Ja ostatnio szybko czytam co napisałyście ale na napisanie czegoś samej zawsze mi czasu zabraknie.... Za chwilę przyjeżdża mąż i musimy jechać wybrać tralki do schodów i znowu pewnie nie zdąże wam wysłać trych zdjęć ale postaram się wieczorem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpowiem jeszcze z opóźnieniem na pytanie o szczoteczkę....ja kupiłam Frankowi w aptece taką dla dzieci 0-2 lat...jest fajna malutka i ma taką krótką zaokrągloną rączkę... Franek już się nauczył że jak mówię że umyjemy ząbki to otwiera buźkę jak mu przystai tą szczoteczkę do buźki i wtedy mu mje to znaczy \"giglam\" te dwa ząbki a on cały zadowolony spija wodę z tej szczoteczki:) a potem daję mu szczoteczkę do rączki i on ją gryzie ...także rączkę oczywiście:).....myślę że ważne jest żeby dziecko przyzwyczić do tego nawyku mycia ząbków i zeby się nie bał później ze mu włożę jakieś dziwne urządzenie do budzi....i chyba tylko na razie o to mi chodzi z tym myciem ząbków:) Jeśli chodzi o kawę to ja kawy nie piję ale nie dlatego ze karmię piersią tylko dlatego że nigdy nie piłam:) bo jest gorzka i ble nie lubie:) za tyo najbardziej mi brakuje i tęsknię żeby wypić colę z lodem.......no ale niestety \"cycolin\" ważniejszy i poczekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale przejrzałam wszystkie zdjęcia i znalazłam pojedyńcze z lutego gdzie jestem sama z młodym i teraz z wakacja ale w stroju kąpielowym. Więc jutro muszę sobie szybko jedno do albumu zrobić. Nigdy o tym nie myślałam że zawsze jest mój mąż i dzieci ewentualnie dziadki i znajomi, a ja rzadko. Teraz będę częściej kazała się fotografować. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-kurcze ja też bym chciała wysłać zdjcia do albumu ale nie mam takiego sama z małą tzn napewno jakies tam jest ale albo nie mam zeskanowanego albo rozmazane albo wyszłam jak koń :) z takim głupkowatym usmiechem.Postaram się jednak coś wymyslić.Mąż ma telefonik z aparatem to go zgwałce ;) o jedno takie zdjęcie ja z małą. Megji-super że mały już tyle potrafi! Nasza sama wstaje,sama siada z pozycji leżącej i robi kilka kroczków pchając chodzik albo przemieszcza się za uchwyty w kojcu.Też jestem z niej dumna chociaż nie piszę tego broń Boże żeby pokazać co to nasza już, a niekóre jeszcze nie.Tez uważam że to nie wyścig szczurów i mi naprawde nie zależy na tym kiedy zacznie chodzić i czy to będzie za miesiąc czy za dwa czy za cztery! celebre23-my mamy fotelik Megi czy jakoś tak (Megy ??) Nie był drogi-100zł w Biedronce ale jestem zadowolona z niego.Jest przeznaczony dla dzieci od 9-18 kg ponieważ nasza waży ledwo ponad 7 to nie kupowaliśmy większego bo myślę że jeszcze długo jej posłuży.Oczywiście pewnie droższe foteliki są lepsze,wygodniejsze itd ale ten nam pasuje i uważam że jest wygodny dla małej.Tak więc polecam! Waga77-ja szczoteczkę do ząbków dla małej mam też taką \"starszą\" Ma włosie takie delikatniutkie i dziurkę w rączce na paluszek,oczywiście uchwyt szerszy i mała wie co z nią robić :) Tyle tylko że myje dziąsełka bo coś z myciem jedynek jej nie wychodzi ;) co do kawki to ja uważąm że na jedną dziennie,slabszą np. z mleczkiem można sobie pozwolić i ostatnio przynam że codziennie wypijam-jak nie kawę to cappuccino typu Nescafe Frape czy jakieś inne.A kawkę to z mleczkiem-pół wody,pół mleka A coca-coli nie pije wogle bo też karmię piersią i wolę tego typu napojów unikać.poza tym nigdy za colą nie przepadałam. Zazdroszczę tego domku waga! Jak ja marzę o własnym gniazdku! A musze sie pochwalić-mąż prawdopodobnie dostanie awans w pracy na kierownika! Tak się ucieszyłam jak powiedział że od jutra będą go przyuczać do nowych obowiązków! Trzymajcie kciuki żeby sie udało wszystko! Buziaczki.To tyle narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre23-z tym podobieństwem to wszyscy krzyczą że \"cały mąż\" ale słyszałam też głosy że i do mnie podobna.Dklatego wszyscy mówią ze do meża podobna bo ciemne włosy,wyraźne rzęsy i brwi i zarównon taki jak i mała ale teściowa twierdzi że bardziej do mnie jak moje zdjecia z dzieciństwa oglądała. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na tym zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze. Eli ja mogę zrobić taka prezentację, ale nie obiecuje że to będzie bardzo szybko zrobione, bo ja jak zaczynam tam grzebać i wymyślać cuda to troche to trwa. Celebre jak kupisz fotelik to napisz jaki. Ewunia pogratuluj mężowi awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te zdjęcia w końcu do Was doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30- ja twrzoyła album w power poincie więc tak teraz będę robić. I dlatego jak na razie prosze o przysłani etylko jednego zdjęcia, sprawdzę jak to wyjdzie objętościowo żeby wam wysłać na skrzynki, jeśli da radę to wtedy poprosze o więcej zdjęć. A dla mnie nie ma znaczenia jakie to zdjęcie będzie czy pion czy poziom. tygrysica - u mnie very very kiepsko i raczej nic się nie poprawi. Ael najważniejszy dla mnie jest Sebuś !!!1 i dzięki niemu się trzymam! ewunia - super taki wypad na odludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny walczyłam dzisiaj trochę z tym pokazem, idzie mi to pomału , czekam na odpowiedzi i zdjęcia. Zaczyna mi się podobać. eli- zaraz wysyłam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciąg dalszy tego co napisałam wczoraj i mnie wywaliło z netu:) A jeśli chodzi o nocnik to moja mama nauczyła Franka robić kupę na nocnik...ja byłam temu przeciwna bo wyczytałam w mądrych książkach ze dziecko jest sens sadzać na nocnik jak ma 18 miesiecy bo dopiero wtedy kontroluję wypróżnianie ale teraz to właściwie zmieniłąm zdanie...no bo to jest fakt że on tego nie kontrolujeale.....sadzamy go na ten nocnik jak zaczyna stękać a ponieważ mamy to szczęście że jak stęknie raz to jesteśmy w stanie zdążyćgo posadzić zanim kupka wyjdzie do pampersa...no i tak Franek robi kupę na nocnik...siedzi chwilę i już jest ...potem bijemy mu brawo...i uważam że dzięki temu przyzwyczai się do nocnika i nie będzie się go bał w przyszłości...bo znam dzieci które za nic nie chciały wogóle usiąść na nocnik....to jest tak trochę jakz tą szczoteczką do zębów...uczymy go pewnego nawyku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyslalam Wam nowe fotki:) agus7 te dane i zdjecia malego sa dobre wiec nie bede ci juz wysylac fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers i Agus Dzięki za zdjęcia. Bartuś wygląda na trochę onieśmielonego za to LASKA idzie na całego :) . Tak kobiety zaczynamy nowy rozdział w życiu naszych maluchów _ pierwsze miłości. ciekawe jak to się rozwinie..,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers Cudne te zdjęcia!!!! Megji- no i kolejna szczuplutka mamusia. same laski! Tylko ja taka \" wiecznie w ciązy \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek na tych fotkach dopiero co sie obudzil i chyba za bardzo nie wiedzial co jest grane,a ta malutka byla pelna zycia,najlepsza jest ta fotka jak ja trzyma za kolanko:))) Jak zaszlam w ciaze,a potem ta kumpela to mowilam,ze bedzie miec dziewczynke i jeszcze zostaniemy tesciowki:P ale kto to wie co nasze dzieciaczki wywina:)sesja byla udana i pelna smiechu:) waga77 ja tez jak maly zrobi kupke do nocniczka to bijemy brawo,pokazujemy mu jaka piekna zrobil kupke:)ale teraz juz wyczailam i przewaznie ma stale pory robienia kupki no i przy okazji zawsze jakies siusiu jest:) Eli ja nie zauwazylam,zebys byla jakas pulchna czy ziezarna:)figurke masz dobra przynajmniej na zdjeciu tak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloha :) no widzę że pomysł z albumem się rozmnożył :) no i super choć powiem Wam szczerze, że ja dlatego sugerowałam w Word-e bo tak szybko można podejrzeć a w Power Point-e to przy oglądaniu dłużej trwa chociaż można w sumie na podglądzie wybrać sobie konkretny slajd no i jak bedą podpisane slajdy konkretnymi nickami to jednak chyba bedzie łatwiej podejrzeć konkretną osobę a to sobie strzeliłam tok myślowy he :) Ania - a u nas budzi strasznieeee nas strzelająca szczotka pani sprzątaczki o poręcz od schodów, niezmiennie w pon i pt :( Ja myję małemu zęby (wsystkie 2) taką silikonowa nakładką na palec - samą wodą. Po brzoskwini - jak nigdy po niczym - najzwyczajniej Adaś zwymiotował. Sylwia30 - Obora pod Lublinem, Kurnik pod Poznaniem, Sworne Gacie nad jeziorem Charzykowskim itd. itp. jak wiesz sama takich miejscowości w Polscie jest duuużo także się nie przejmuj zbyt mocno ale nie ukrywam że ja też bym wolała żeby zmienili nazwę. A co do wieczoru panieńskiego (Flowers życzę udanej zabawy) to ja sama go organizowałam (nie druhna - Eli) byłyśmy w barze, potem na zapiekankach na pkp-e (atośmy sobie miejsce wybrały nie ? :) ) a potem na dyskotece gdzie dopadł mnie steskniony przyszyły mąż i tyle było mojej zabawy :) dostałam tylko seksowne majteczki bo nie ma u nas takiego zwyczaju że każda coś przynosi, a było nas w sumie trochę bo 10 sztuk. Ja tez dostaję ta gazetę \"Maluszek\" , co do buraczków to lowers nie pomoge bo ja tęz kiepska kuchareczka, łóżeczka turystycznego nie mam więc Tygrysicaa nie podpowiem. Ewunia - gratuluję awansu mężowi, mój też wczoraj awansował :) i umowę na cz. nieok. dostał w końcu :) Eli - nad spiworkiem też myślę ale on tak się kręci, że nie wiem czy by wytrzymał. Celebre - fotelik mamy Deltim 9-36kg ale zadowolona to ja nie jestem bo w tamtym wczesniejszym typu kołyska to przynajmniej mógł spać spokojnie a tu jakby go nie posadzic to główka mu opada do przodu podczas snu, jakos tak dziwnie wykręcony w nim jest podczas spania ale podejrzewam że w każdym by tak było no bo w sumie i mi jakby przyszło spac na sztywno na siedząco to pewnie też ta głowa by tak latała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloha :) no widzę że pomysł z albumem się rozmnożył :) no i super choć powiem Wam szczerze, że ja dlatego sugerowałam w Word-e bo tak szybko można podejrzeć a w Power Point-e to przy oglądaniu dłużej trwa chociaż można w sumie na podglądzie wybrać sobie konkretny slajd no i jak bedą podpisane slajdy konkretnymi nickami to jednak chyba bedzie łatwiej podejrzeć konkretną osobę a to sobie strzeliłam tok myślowy he :) Ania - a u nas budzi strasznieeee nas strzelająca szczotka pani sprzątaczki o poręcz od schodów, niezmiennie w pon i pt :( Ja myję małemu zęby (wsystkie 2) taką silikonowa nakładką na palec - samą wodą. Po brzoskwini - jak nigdy po niczym - najzwyczajniej Adaś zwymiotował. Sylwia30 - Obora pod Lublinem, Kurnik pod Poznaniem, Sworne Gacie nad jeziorem Charzykowskim itd. itp. jak wiesz sama takich miejscowości w Polscie jest duuużo także się nie przejmuj zbyt mocno ale nie ukrywam że ja też bym wolała żeby zmienili nazwę. A co do wieczoru panieńskiego (Flowers życzę udanej zabawy) to ja sama go organizowałam (nie druhna - Eli) byłyśmy w barze, potem na zapiekankach na pkp-e (atośmy sobie miejsce wybrały nie ? :) ) a potem na dyskotece gdzie dopadł mnie steskniony przyszyły mąż i tyle było mojej zabawy :) dostałam tylko seksowne majteczki bo nie ma u nas takiego zwyczaju że każda coś przynosi, a było nas w sumie trochę bo 10 sztuk. Ja tez dostaję ta gazetę \"Maluszek\" , co do buraczków to lowers nie pomoge bo ja tęz kiepska kuchareczka, łóżeczka turystycznego nie mam więc Tygrysicaa nie podpowiem. Ewunia - gratuluję awansu mężowi, mój też wczoraj awansował :) i umowę na cz. nieok. dostał w końcu :) Eli - nad spiworkiem też myślę ale on tak się kręci, że nie wiem czy by wytrzymał. Celebre - fotelik mamy Deltim 9-36kg ale zadowolona to ja nie jestem bo w tamtym wczesniejszym typu kołyska to przynajmniej mógł spać spokojnie a tu jakby go nie posadzic to główka mu opada do przodu podczas snu, jakos tak dziwnie wykręcony w nim jest podczas spania ale podejrzewam że w każdym by tak było no bo w sumie i mi jakby przyszło spac na sztywno na siedząco to pewnie też ta głowa by tak latała. agus7 - dane do albumu ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus - dane do albumu ok. flowers- faktycznie zdjęcia są super szczególnie to jak siedzą razem obok siebie w jednym fotelu :) a u nas jak dla mnie mega postep - Adulek czołga się na brzuchu ale tylko do: kremu Oilatum i Linomagu inne zabawki go tak nie intrygują żeby aż tak się wysilać ;) skubaniec :) a i wczoraj wieczorem jak mąż nie chciał mu rąk podac żeby mógł przy nim stanąć (nie może się glista kapnąć że przy przedmiotach też można się podnosić tylko przy rękach) to zaczął do mnie wołać bo stalam niedaleko \"ema ma ema\" i wyciągać do mnie rączki aż mi łza popłynęła że to do mnie tak śpiewa :) Dzis siedzimy w domu bo akcja \"łapanie siusiek do posiewu\" Niestety zawodnik poległ w pierwszym starciu (tzn. usnął na pierwszą drzemkę zanim się zsiusiał) a przeciwnik został znokautowany grubszym kalibrem, który cąłe szczęście został złapany w pampersa a nie wylodował na prześcieradle ufff. Zapowiada się wesoły dzień no bo ta glista się kręci a ja z tym słoiczkiem zaiwaniam za nim. A propos ortopedy o ktorej wspominałam - wczoraj posżłam po receptę na wapno do niej. Najpierw spierała się że recepta jest niepotrzebna potem zeszła ze mną na dół do apteki by ustalić w sumie to co jej powiedziałam. potem wdreptałam za nią do gabinetu a ta recept nie miała więc wyszła pożyczyć od innego lekarza potem jak wypisała to zmieniła dawkę na połowę tego co wczesniej bez zbytniego wyjasniania a potem w aptece okazałao się że nie napisała czy to gramy czy miligramy więc nie chciały sprzedać. Och mówię Wam ciśnienie to mi tak się podniosło że już i kawa przez tydzien nie bedzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga77- super z tym nocnikiem, ja tez zawsze wiem kiedy mały robi kupe bo wtedy przerywa zabawę i ciśnie, ale niestety jeszcze nie kupiłam nocnika. flowers - ok wstawiam cię do albumu. Gratuluję awansu mężowi ewuni !!!! I męzowi thefly też !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Flowers fajną kolezankę ma Bartuś takie dwa wpatrzone w siebie dzieciaczki super wyglądają. Agus ja uważam ze w prostych włosach również było ci bardzo ładnie aż nie ta Agus co zawsze ale rozumiem cię że w fryzurze nie tylko wygladać ale i czuć się trzeba dobrze. Megji Pawełek fajniuchny,starsza siostrzyczka też zdjęcia doszły tylko dwa są bokiem przekręcone. Zdjęcia do albumu zostaną w najbliższych dniach wysłane,oczywiście najtrudniej mi się zdecydować,które ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Flowers,Megji i Agus-dzieki za fotki szkrabów.Są super! Meżowi przekazałam gratulacje i również w jego imieniu dziekuję chociaż dopiero sie przyucza do nowej roli ale wszystko jest na dobrej drodze! Flowers-ale Bartuś będzie miał \"branie\" widać ze już dziewczynki go lubią! Tej malusze na zdjęciu chyba przypadał do gustu bo widać że nieźle go zaczepia ;) Eli-ty marudo jedna! Co Ty chcesz od swojej figurki.Moim zdaniem jesteś akurat! Ja osobiście marzę żeby przytyć! Jak przed ciążą przy moim wzroście 170cm ważyłam 54 kg czyli tak w sam raz to teraz mam równo 47kg :( Podmuch wiatru mnie może zdmuchną i mężuś narzeka że tak fajnie kiedys wyglądałam bo było sie do czego przytulic a teraz sama skóra i kostki.Jak sie ktróregos razu rano ubierałam i siedziałam na łóżku w samej bieliźnie to o jak mój kochany wszedł,spojrzał na mnie i krzykną \"Diana (nasz pies-ten co nam zdechł) ,chodź tu ,kosteczki dla Ciebie czkekają! Tak więc Eli nie marudź tylko ciesz się że nawet jeśli to masz z czego zrzucić a ja chyba tylko skórę! Aguś-fajna fryzurka.Dobrze ci w niej,szczerze mówię! Czyj to wieczór panienski się szykuję bo wyczytałam w wypowiedzi thefly (Twój Flowers?) My ze ślubem jeszcze czekamy.Miał byc w sierpniu-19 ale niestety dopadły nas kłopoty fonansowe a tak \"na odwal się\" nie ma co robić bo żadna przyjemnośc dla nas i gości a przecież to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju więc myślimy może o 25 grudniu ale to się zobaczy.Najpierw czeka nas wyprawienie roczku małej-to już za niecale dwa miesiące! Mała dzisiaj sama wstała przy oparciu od sofy,odwórcła się pleckami do niej i tak fajnie na stojący zaczeła się odbijać plecakmi od tego oparcia i odziwo nie poleciała tylko stała cały czas i tak się fajnie odbijala. A odnośnie jeszcze tego awansu męża to niby się cieszę bo więcej kasy wpadnie-drugie tyle co teraz,druga rzecz to to że mąż nie będzie taki zmęczony jak do tej pory był ale za to będzie wrcałą później i wychodził wcześniej tj pobódka o 7 rano a powrót 0:20 w nocy! Koszmar.Odpada nam kolejna godzinka widzenia się ale może więcej wolnego mu za to dadzą.No zobacymy jeszcze. To chyba tyle.Rozpisałam się troche ale staram się odrabiać zaległości za ostatnie dni :) Buziaczki for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie-odnośnie albumu: Eli-jutro wyslę Ci zdjęcia bo mąż ma wolne to mi zorbi z małą.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Flowers22, Agus7 i Megii dziekuję za zdjecia Eli ja mam śpiworek, ale oczywiście jeszcze mała w nim nie spała. Jest on duzy bo na rozmiar 146. Flowers zdjęcia superanckie a Twój synek to taki mały model. Cudny Gratuluje awansów drugim połową thelfy Lubin (dolnośląskie) To 80km od Wrocławia na pół. - zach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Witam Ewunia21 gratuluje awansu męza. Waga77 ja kawke pije codziennie jedna 3w1 nesscafe. Karmie Michałka piersia i nic mu nie jest. Zreszta co to za kawa, polewajka J Tygrysicaa nie przejmuj się. U mnie tez nie wesoło.L Flowers24, Sylwia30,Megji fotki doszły, super te maluchy. Eli ja tez wygladam jakbym była w ciazy. Zreszta brzuch miałam zawsze, ale wstydze się nakładac dopasowanych rzeczy. Jak tylko przestane karmic małego biore się za odchudzanie. Wczoraj była kolezanka ze swoja malutka (7 m-cy) i wiecie jaka z niej laska! Przez 2 miesiace brała tabletki odchudzajace i 7 kg schudła (maks.12mozna). Tabletki te sa na bazie aspiryny i kofeiny i sa silne. Mówiła ze po pierwszej mogła góry przenosic, tyle energii miała.Silnie pobudzaja.Ale spróbowac można. Sa strasznie drogie 120 zł. Wczoraj do Michała przyszła „narzeczona”. Wiecie co robił? Zabierał jej wszystkie zabawki.Ale jak na niego krzykneła to się rozpłakał i do mamy tulił. Zdjecia wkrótce wysle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Wysyłam wam nowe fotki Mikiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×