Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Eli ale juz Oliver czuje się lepiej? A co t w ogóle za chorubsko się do niego przypałętało? UWAGA UWAGA UWAGA :) Czekam na zdjecia następujących osób : Ewunia 21, Karen Ka, Agucha 29, Emelle, Frezja 73 , Ona 24, Asia 20, Ewcia 26, Stysia 74. Jesli któraś z osob nie chce brac udzialu w albumowej akcji równiez prosze o kontakt to nie będe czekała be zpotrzeby. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Od jakiegoś czasu poczytuję sobie jedno forum innych mam październikowych i jestem w szoku! One tam nic innego nie robią tylko bez przerwy narzekają na swoje maluchy! Zupelnie inne klimaty niz u nas. Ja rozumiem, że można sobie ponarzekac, ze dziecko marudne albo ze jest cięzko ale tamtym mamom wszystko w ich dzieciach przeszkadza i wszystko by w nich zmieniały. Nie ma to jak nasze forum. Tu jest duuuuzo przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Agus,Eli zdjęcia do albumów doszły?Czy są odpowiednie,szczerze mówiąc ja sobie tak często zdjęć nie robię bo mało gdzie się sobie podobam więc nie miałam z czego wybrać ale Eli pisała zeby było widać twarz więc starałam się takie wybrać.Agus czy takie z domu malutkiej moze być czy wszyscy wysyłaja ze szpitala?DZiewczyny super ze się tym zajmujecie bo ja nie mam do takich rzeczy głowy i chwała wam za to. Dziękuję za fotki Mamy szczęściary,Michalek fajny chłoptaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre-dzięki za zdjęcia.Fajnie wiedzieć jak wyglądasz i Twój dzidziuś również! Ja też tak ja eli zastanawiałam się czy nie jesteś znów w ciąży :) szczególnie jak zobaczyłam to zdjęcie jak stoisz z wózkiem to pomyślałam sobie że w wóziu lezy pierwsza dzidzia a w brzuszku siedzi sobie druga :) Jokas-świtnie rozumiem bo jak Wiki miała temperaturę to też nie odstepowała mnie na krok i chciał spać tylko do mnie przytulona. A czy ta choroba to nie była trzydniówka? Eli-napisałam Ci e-maila ale jeszcze przypomnę.Dzisiaj wyslę zdjęcia do albumu.Już sobie i małej zrobiłam więc tylko wrzucić na komputer i puścić mailem :) Dziwne że te mamy z \"konkurencyjnego forum\" tak narzekają na swoje bobaski ale Ci powiem że mnie np.zdziwiło na którymś forum typu \"tremin na...\" jak te panny slangami rozmiawiają ze sobą.Ciągle jakieś dziwne wyrażenia,miałam wrażenie jak trochę poczytałam że to jakieś nastoletnie mamy tam rozmawiają.u nas jest zupełnie inny poziom wypowiedzi.Co mnie oczywiście ogromnie cieszy! Fajnie tak \"na poziomie\' porozmawiać!Kocham nasze forum! Tak wogle to chciałam powiedzieć że dzięki niemu nie czuję się taka samotna w domu,wiem że zawsze mogę kogoś o radę zapytać,kogoś kto też ma szkraba w wieku naszej córci i jest w podobnej sytuacji,mam się do kogo \"odezwać\" i nie nudze się jak wszystko w domu zrobiłam a mała np.własnie zasneła. To jest bardzo fajna sprawa! Ja z niecierpliwośią czekam na ten album! Zarówno Twój eli jak i Twój agus! Tygrisica-dzięki za link o fotelikach.Teraz przez to zaczłęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam kupując ten mam. Flowers-a ja już trzy czy cztery razy obcinałam małej włoski.W żadne zabobony nie wierzę- że np.przez to rozumek się skraca czy że zaczyna przez to póxno mówić.To bzdura! poza tym nie mogłam nie podciąć jej włosków bo z przodu jak się wyprostowało włoski to prawie do noska sięgały a ponieważ boje się jej spinke kłaść bo może łatwo ją zdjąć i nie daj Boże połknąć więc je poprostu podcięłam.Przez to by mół jej się wzrok popsuć jak te włoski do oczu by jej ciągle wchodziły. No to tyle dziewczyny narazie.Nie wiem czy dziś jeszcze zajrzę bo mąż ma dzis wolne więc pewnie będziemy zajęci sobą ;) I małą oczywiści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ewunia to sa zdjecia pare dni po porodzie, wiec brzuszysko to okolo 2 miesiecy mialam ale juz teraz o wiele mniejszy.Ewunia moglabys zdjecia te ktore wczoraj dostalas do tygrysicy poslac, bo to moj mąż musialłby znowu mi to poszukać a on wiecznie zapracowany.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre a do mnie fotki nie doszly:( Ewunia21 ja tylko tak pisalam co slyszalam a nawet niewiem czy to zabobon czy nie:) Ja dzisiaj jakas spiaca jestem a maly marudny chcialabym zeby wyszly mu juz te zebole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia30 - a ja myslałam że chodzi o Lublin :) ups Sylmag - my tez Deltima mamy i to cholerstwo to welur i tak samo Adulek wiecznie spocony więc mu pieluchę pod spód kładę zawsze Jokas - no wlasnie co to było 3-dniiówka czy coś innego? Dużo zdrowia dla Oliviera 🌻 Mamo szczęściaro - Michaś śliczny chłopiec, dziękujęza zdjęcia a ja swej strony już się poprawiam i tez wysyłam parę Adula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia Masz rację ze podcięłaś małej włoski ważniejszy jest jej wzrok niż jakieś zabobony. Rozumiem tą sytuację i chociaż teraz Pawełek ma włosy w sam raz to moja Natalka miała szybko długie włoski i ciągle słyszałam uwagi na temat tego że jej obcinałam. Obecnie ma teraz rewelacyjne włosy dlugie, gęste i jaśniutki blond przeplatany słonecznymi refleksami. I jest bardzo mądra. ( ale ją wychwalam, ale na prawdę tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Małemu wychodzi lewa górna jedynka:)Tak się nie mogłam doczekać tych ząbków, a teraz co chwila wychodzi jakiś nowy. Eli może Ty prześlesz mi zdjęcia Celebre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam lekarz nie wiedzial dokladnie co to jest, ale stwierdzil, ze to grypa letnia. Dzisiaj jest o wiele lepiej i Oliver juz sie sam bawi a ja w koncu posprzatalam mieszkanie:) Dzieki wszystkim za zdjecia, dzieciaczki slodkie i juz takie duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Szczęściaro ja też poproszę zdjęcia Twojego synusia! waga77@op.pl Jeśli chodzi o fotelik samochodowy to mój maż poprzegladał wszystkie atesty i inne rankingi fotelików z isofixem i zdecydowaliśmy się na ROMER DUO plus 9-18 kg-jestem z niego bardzo zadowolona i Franek też bo nareszcie wszystko widzi bo nie jest obrócony tyłem....poprzedni mieliśmy graco i tam był na pewno zdecydowanie gorszy materiał bo Franek o wiele bardziej się w nim pocił niż teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas-moja Nadia tez miałą przez dwa dni gorączkę, jednego dnia nawet ponad 39 stopni, ale po jednym czopku jej przeszło. Zdarzyło się to gdy byliśmy na Mazurach u znajomych , wezwaliśmy lekarza, kazał wziąc antybiotyk, ale chyba przesadził. Oprócz gorączki żadnych innych objawów. Wróciliśmy do domu, a lekarka w Lublinie kazała odstawić antybiotyk, mówiąc, ze to jakiś wirus.Po chorobie nie było już śladu.Zęby górne wychodza na potęgę, kilka na raz, ale chyba na to nie można zwalić takiej gorączki.Nadia strasznie marudna przez te zęby, musi to być naprawdę nieprzyjemne. Zaczynam sie trochę martwić, bo wcale nie chce raczkować, połozona na brzuchu stęka strasznie.Jak się ja postawi, jest zadowolona, ale sama nie da jeszcze rady. Ja kupiłam fotelik MaxiCosi Tobi, jest drogi, ale wygląda bardzo solidnie, wolałabym się jednak nie przekonywać o jego solidności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie fotelika my tez w ym tygodniu upilismy i tak jak waga Römer duo z isofixod 9-18 kg. z tej firmy melismy rowniez pierwsze siedzanko i bylo ok. jednak cena jest tez dosc wysoka bo my zaplacilismy 230 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Eli z Agus to chyba nad albumami pracują bo nic nie piszą mądre te nasze dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura7 nic sie nie martw Bartek tez sie nie bierze za raczkowanie,a jak wezme go do pozycji raczkowania to chwile tak jest w tej pozycji i zaraz marudzi i na brzuch pada:)a jak go postawie na nozki to zaraz buch do siedzenia,ale co tam przyjdzie na nich czas niema co ich popedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - mój to ma tak malutko włosków, chociaz teraz już widać że ma ich więcej. a z tyłu zaczynają mu sie robić loczki (takie pierzaste) ciekawe co z nich będzie. jokas - życzę żeby Olivierek jak najszybciej wrócił do zdrowia !!! ania30 - do mnie zdjęcie doszło , zaraz je wstawiam do albumu!!! A z tymi zdjęciami to różnie , ale mam wrażenie że większośc tych zdjęć jest ze szpitala. Jak chcesz to możesz zmienić Ja już też nie mogę się doczekać kiedy wyślę Wam ten album.!!!! A forum dla mnie jest bardzo ważne, bo mogę pogadać z mamą, siostrą , ewnt. koleżanką ,z mężem niestety nie. Więc forum to taka moja druga połowa !!! A mnie dzisiaj tu nie było , bo w tym tygodniu chodze na popłudnie do pracy i dopiero wieczorkiem jak mały śpi mogę tu zajrzeć. A nad albumem pracuję ostro, bo mam straszny zapał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc kolejne prace nad albumem zakończone !!! celebre - czy mam wstawić do albumu to zdjęcie małego w kąpieli, A może masz jakieś zdjęcie ze szpitala ? Wiecie co umówmy się tak z tym albumem, ponieważ już bym najlepiej chciał wam go pokazać to czekam tak jak eli na zdjęcia do niedzieli. Ale jeśli któraś teraz nie może to potem jakbym zebrała większą ilośc brakujących zdjęć czyli może na początku września jak wszyscy wrócą z wyjazdów to dodam te zdjęcia do albumu i wyślę wam kompletny jeszcze raz . Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Celebre do mnie zdjecia nie doszły :( Waga77 zdjęcia wysłane. Dostałas? Ewunia21 ja tez słyszałam o tym scinaniu włosków, ze do roczku nie wolno scinac (zreszta słyszałam wiele innych).Michał na razie nie ma ich za duzo wiec nie ma co ale jakby miał długie to na pewno bym scieła. Jokas jak Miki był chory to spał ze mna cały czas. Zawsze miałam go pod reka. Tak się przyzwyczaił ze teraz zasypia ze mna w łózku a potem przenosze go do łózeczka. Thefly dzieki twój Adulek tez przystojniak :) Laura7 nie martw się Michał tez nie raczkuje i w ogóle chyba nie zamierza.jak połoze go na brzuszek to przewali się na plecy i lezy. Zreszta nigdy nie lubił lezec na brzuchu.Patrzy tylko żeby usiasc. A najwieksza radoche ma jak postawi się go na nogi. Maz przyniósł chodzik (ja temu byłam przeciwna) to chodzi i nie patrzy gdzie. Jak widzi ze w cos uderzy to zamyka oczy. Wiecie mielismy takiego lekarza ze wszystko u niej musiało być wg ksiazki. Kazda wizyta to cos nie tak: a to nie tak lezy na brzuchu. Nie tak trzyma główke itd. Wiecznie straszyła ze na rehabilitacje wysle.Wkurzyłam się i zmienilismy. Moja mama krzyczała ze wymyslamy z mezem. Ze przyjdzie czas na wszystko. Wasze maluchy mówia cos? Wxzoraj z męzem buszowalismy troche w necie i wiecie niektóre dzieciaki mówia:mama,tata,baba,kotek itp. A nasz Mikus prawie w ogóle, tylko raczka pokazuje na cos i UUUU, oczywiście cos tam po swojemu gaworzy. No i mama jak cos chce :) Koncze,ide przytulic sie do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie byłyśmy wczoraj u ortopedy diagnoza wszystko w porządku i tyle...ale mnie gość wkurzył w ogóle nic więcej nie powiedział, lekarz powinien udzielić wyczerpującej odpowiedzi a on tylko to swoje wszystko dobrze.. tak to jest w panstwowej służbie zdrowia:( wkurzył mnie ale z drugiej strony zrobił usg także chyba przestaje się martwić, szczególnie że Natalka zaczęła sama siadać ale siedzi tylko przez chwilę. Chyba tak jak myślałam wczesniej po prostu ją to nudzi. Woli pełzać a ostatnio wspinanie się to jej pasja ..:) na mnie i na fotelik samochodowy:) uwilebia dzieci wrony i psy:) z większym zaciekawieniem patrzy się na ludzi w parku niż na kaczki hihih ostatnio od kilku dni nie chce pić mleka w ogóle ledwo kaszki jej przechodzą. Kilka razy zwymotowała po kaszce wieczornej bo chyba przesadziłam z ilością..ona jadła mechanicznie a ja jeszcze jedną łyżeczkę i jeszcze jedną i skończyło się kaszką na mojej twarzy. Nie moge się doczekać albumu pzdr dla all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę się doczekac aby album wam wysłać. Chociaż ten Agus będzie o wiele fajniejszy bo to będzie prezentacja a u mnie zwykły dokument worda. Ale robię co mogę :) Przypominam wszytskim o niedzielnym terminie wysyłania zdjeć Megji jesli nie chcesz abym nie zamieszczała tamtego zdjecia to czekam na kolejne wasze wspólne. Strona istnieje i czeka miejsce na zdjęcie. Mamo szczęsciaro mój Kamilek sobie sylabizuje. Jak skonczył 6 miesięcy zaczął wołać \" mameeee\", \" memeeeeeeeee\" \" mamuuuuuu\" itp. W tym czasie wyrywało mu sie tez \" mama\" i dosc często mówił \"baba\". Mój mąz zawzięcie uczył go mówic \"tata \"i synus szybko podłapal mówić \" ata\". Teraz ja jestem \" meme\" ewentualnie \" mama\" ale to rzadziej. Tatuś to \" dada..\" Słowo \" baba\" ostatnio pada rzadko. Czasem mówi \"da\" albo \"daj\", mówi \"papa\" machając rączką. I mówi jakiems tam swoim dialektem całą mase innych nie do odtworzenia ;) Ale zauwazyłam, że tez potrafi powtarzac a nawet... zapamietać! . I tak zdarzyło się keiedyś w parku ze oglądalismy wrony i ja ciagle powtarzałam \" ptaszek\" \"ptak\" i moje dziecko powiedziało \" ptak\" :) Radośc miałam przeogromną. Ale juz nie powtórzyl wiecej. Innym razem moja mama gadała cos o dziadzi i Kamiś powiedzial coś co brzmiało \" diadia\". Ale zatkało mnie jak kiedys wyglądałam z nim przez okno i zobaczył grupkę dzieci i pokazując rączką powiedział \"dieti\" :D Często mu pokazywałam dzieci i mówiłam, że to dzieci ale czy on to rzeczywiscie zapamiętał i skojarzył czy to było moja dalekoposunięta matyczna interpretacja- tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi 31 ciesze się, ze z Natalką wszytsko dobrze. Faktycznie lekarz wygadany Ci się nie trafił ale chociaż dobrze ze usłyszałaś dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama szczęściara mój urwis gada jak najęty, choć teraz chyba troche mniej niż z miesiąc temu.Mówi mama, tata, baba i troche jakiś sylab da-ba, da- da itp. Agus to po niedzieli będziemy już mieć albumiki?? Delphi ciesze się że wszystko w porządku u ortopedy, bo my nadal czekamy na wizytę. Pyszny obiadek dziś gotuję żeberka z ziemniakami i buraczkami własnej roboty.Chyba odłożę kawałek buraczka i dam dziś Małemu na spróbowanie. Do zobaczonka wieczorkiem, bo po południu idę pochodzić po sklepach.Może kupię jakiś fajny ciuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama szczesciara u nas tez jak wiekszosc dzieciaczkow maly gada i gada,przewaznie w swoim jezyku,tata mowil jakies dwa tygodnie temu a teraz cisza,baba mowil chet czasu temu i tez cisza,pozostalo mu jedynie mama,mam ktore czesto slysze,moze przez to,ze tylko zemna siedzi caly dzien,bo tata ostatnio zapracowany. tygrysicaa ja ostatnio tez dalam na sprobowanie pol burczka i ziemniaczek ale,ze byly upaly to dalam takie chlodniejsze i maly jadl z apetytem o dziwo bo ostatnimi czasy to znudzily mu sie moje dania,wiec daje na przemian raz moje raz sloiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre-już wysłałam Twoje zdjęcia Tygrysicy. Eli-miałam Ci wczoraj wysłać zdjęcia ale troche sie z mężem pożarłam i tak jakoś wyszło że nie zrzucił mi zdjęć na komputer ale jutro ma wolne to go dorwe ;) Buziaczki.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy macie jakies skomplikowane to zgrywanie zdjeć na komputer? Ja nie wiem jak jets z innymi aparatami ale u mnie to baaardzo proste i robię to codziennie, czasem kilka razy. Stysia napisała do mnie na maila i kazała was wszystkie pozdrowić. Mówi, że przy dwójce dzieci ma tyle zajęcia, że komputer zna tylko z nazwy ( to moje słowa:) ) kamil mi się zbuntował i od 3 dni w ogole nie daje sie w dzien usypiac. Potrafi przetrzymac tak z 5,5 godziny i potem paśc \" jak kawka\". Pewnie ma to związek z tym, że usiłuje mu wydłużyc sen nocy co by mnie o 5-tej codzienie nie budził :) Tym sposobem nie mam praktycznie w ogole czasu bo on tak malo teraz spi w dzien. Dlatego tez pisuję tu rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - w ramach wyjaśnienia bo widzę, że są watpliwości i obawy - album nie ukaże się na forum ani na żadnej stronie w internecie. Zostanie on wysłany na nasze prywatne poczty i tylko my będziemy mialy do niego dostęp. Chciałabym aby się wam spodobał. Juz bym go chętnie wysłała :) Tak sobie pomyślałam ze fajnie by było zrobić w październiku taki album - prezentację na 1 urodzinki naszych pociech i zamiescic w nim wiecej zdjeć- takich od noworodka, poprzez leżenie na brzuszku i unoszenie główki, później siedzenie, pierwszy dorosły posiłek, pierwsze czołganie, raczkowanie, stanie i wreszcie chodzenie. Fajnie by było zrobić cos takiego:) Tylko pewnie nie wszytkie z was dysponują takimi zdjęciami z różnego okresu rozwoju dziecka? Tylko kto by sie tego podjął? W sumie to można by było zacząć już teraz bo nie tak duzo czasu zostało a to na pewno potrwa. Ja bym chętnie zrobiła ale musialabym teraz przejsc szybkie samoszkolenie z powerpointa;) Poza tym od października wracam do bracy :( BuUUU. To która się porwie? Tygrysicaaa :) ? Agus :) ? A może ktoś inny? A może ja.... zobaczymy jeszcze. W każdym razie zastanówmy się nad tym bo mozna by było juz zacząć. Ale by było ekstra . I jaka pamiątka dla naszych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Eli świetny pomysł tylko kto potrafiłby to zrobić bo ja niestety taka mądra nie jestem ale pomysł bardzo fajny.Jak dzieciaczki podrosną to może też utworzą swoje forum i będą opisywać swoje sprawy,ciekawe jak to wszystko sie rozwinie i jak długo potrwa. Ewunia pisała ostatnio ze na którymś forum dziewczyny tak dziwnie piszą że niewiadomo o co chodzi i ja tez cos takiego przeczytałam,naprawde tak jakos opisują swoje dzieci jakby były z nich niezadowolone.W ogóle prawie nic nie rozumiałam z tego co tam pisze,nawet nicki maja takie wymyslne,ale co ja tu marudzę. Megji wiesz ze my mamy dwoje dzieci o tych samych imionach:Natalkę i Pawełka,tylko u kazdej inne jest starsze. Błam z malutką prawie dwie godz. na spacerku,bardzo lubi plac zabaw karuzelki,chustawki. Dzieczyny jak wy macie zamiar urządzać roczek czy tak skromniej czy tak bardziej wystawnie,a mozwe jeszcze o tym nie myslicie w takim razie nie było pytania.To narazie -pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję żeby narazie Agus wysłała po niedzieli ten album tylko tym mamom, które przesłały jej zdięcia, to samo Eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×