Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Thefly np Naproksen i inne podobnie brzmiące naprocoś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dziewczyny pewnie że te zdjęcia są od Ewuni napisała wyraźnie że się przeprowadzili i nie ma dostępu do internetu no i to widać a zreszta pisze ze to Wiktorcia a Ewcia ma Juleczkę. Thefly fajna ta knajpka sama bym się do takiej wybrała,ale na którymś zdjęciu to nie jesteś ty Thefly czy teraz ja nie mogę rozpoznać?Bardzo podoba mi się nazwa Marakesz ,brzmi tak oryginalnie. Ewcia moja Natalka to tez taka tancerka ostatnio usłyszała w telewizji transmisję mszy ,akurat ksiądz spiewał więc tez zaczęła kołysac się do rytmu,muzykalne te nasze dzieciaczki. Flowers ja tez zaczęłam małej przy jedzeniu dawac do zabawy takie rzeczy którymi nie bawi się na codzien i tez wszystko zjada,wyszukuję w domu takich drobiazgów które maja zastosowanie tylko przy jedzeniu jakie sprytne te dzieci po co mają tylko siedzieć i otwierać buzię skoro podczas jedzenia można obejrzeć tyle ciekawych rzeczy. Paskudna dzisiaj pogoda,oby jak najkrócej.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja od nikogo nie dostalam zadnych zdjec buuuuuuuuu. chyba sie na mnie gniewacie:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawalo mi sie,ze to fotki od ewci,ale ja po obejrzeniu kasuje meile,wiec jesli sie pomylilam to przepraszam:) thefly super knajpka,a co do kaszki to ja nie podawalam jeszcze kaszki manny tylko tez z bobovity lub nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers ale one mają już mleko czy nie??? jokas zaraz się poprawię i tobie tez przeslę :D ania30 - tak aniu ta babeczka z frytką w buzi to nie ja to moja mama :D a ja z adulem i mężem na innym jestem eli dostał lek na na.... - naklofen zastrzyki w dupę :D i zwolnienie do końca tyg a ja poniewaz on ze mną nie może przez leki piję właśnie urodzinowy toast sobie do komputera czyli w sumie tak jakbym z wami go piła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly ale ze mnie gapa!!!! 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN! SPELNIENIA MARZEŃ, POCIECHY Z POCIECHY :) ZDRÓWKA, ODDANYCH PRZYJACIÓŁ, WIELE MIŁOŚCI I SPEŁNIENIA ZAWODOWEGO :)🌻 O KASZKACH PÓXNIEJ BO MAŁY SIE NA MNIE WSPINA I PLACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
hej ja tez nie dostałam zadnych zdjec! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🌼🌼🌼 Wszystkiego naj, spelnienia marzen i pociecy z dziecka:)...🌼🌼🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie te zyczenia to dla ciebie Tehfly, ale ze mnie gapa ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kaszki... Thefly ta co ja kupilam to jest błyskawiczna kasza manna firmy KUPIEC mam tez w zapasie Lubelli. To zwykła kasza bez mleka. Trzeba dodac do gotującego mleka i gotowac 2 minuty. A te gotowe bobivity też mam ale u rodziców i nie moge teraz spojrzec ale ona jest z mlekiem (prawie na pewno) i dodaje sie ją do wody o tempeaturze 40 stopni - jak do innych kaszek. Ale reki sobie nie dam uciąc bo dawno jej nie robiłam. Thefly nadal drinkujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee :( bo już nie mam co :classic_cool: a deszcz pada więc nie chce mi się iść po flaszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołanczam sie do gapowiczow:) thefly Wszystkiego Najlepszego,spelnienia marzen,zdrowka,pociechy z dziecka i zadowolenia z meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja tez zdjec nie dostalam tylko od ewuni i ja rowniez składam thefly wszystkiego najjjjjjjlepszego z okazji urodzinek, pociechy z małego, duzo zdrówka i pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłączam sie do życzeń dla Thefly- STO LAT!!! Co do kaszki mannej- polecam Kupca, ja robię ją na zwykłym mleku - gotuję taką gęściejszą -przelewam w butlę i Natalka śpi do rana. Jokas- ja też nie dostałam zdjęć :( Czy u Was też przyszła jesień? Jeju jak zimno najgorzej że nie mam żadnych ubranek typu- kurteczka, czy kombinezon. Jak ubieracie dzieciaki na psacerki gdy na dworze jest 12 stopni?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie7000 ja na wiosne kupowalam kurteczke taka,ktora nadaje sie wlasnie na jesien,gorzej z ubrankami bo po lecie maly wyrosl i musze mu cos kupic,u nas jest ziomno,szaro i moglabym spac i lezec w lozku wiekszosc czasu ... Dzisiaj konczymy 11 miesiecy,za dokladny miesiac swietujemy roczek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Thefly najlepsze życzenia z okazji urodzin,niech kazdy dzień upływa ci z usmiechem na ustach,bądż zdrowa ,spełniaj swoje marzenia i miej dobry humor taki jakim często tryskasz na forum.Twoja mama a raczej ty do mamy bardzo podobna teraz wiadomo po kim ta figurka. Maggie robisz kaszkę na mleku z kartonu tak?Tzn. na krowim takim płynnym,jak Natalka je toleruje?Skoro piszesz ze przesypia nocki to chyba dobrze. U nas tez paskudna pogoda ale od piatku zapowiadaja poprawę,my dzisiaj jedziemy zapraszac na roczek chrzestnych,powoli obmyślam przygotowania do tej imprezy,bo urządzamy ja dokładnie za m-ac 30 z tego względu ze 29 wypada w piątek i nie wszystkim by pasowało. Pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Paniom dziękuję za życzenia 😘 a i kochane moje pewnie nie wszystkie wiecie jeszcze że ta szczepionka przeciw gruźlicy co w 12 mc-u mialysmy mieć sprawdzone u maluszków blizny czy są mniejsze niż 3mm i ewentualnie jak tak to powtórzone - została wycofana ze wzg na niską skuteczność, takze nie będzie robiona żadnemu z maluszków już. A wiec nastepna szczepiona to około 13-14 mc przeciw odrze śwince i różyczce pozdr a ja dzis byłam u chirurga i na 11 października (dzien po roczku Adulka) umówił się ze mną na usuwanie zmiany skórnej z ramienia. Już się zaczynam bać brr 😡 celebre zdjęcia knajpki do ciebie tez wysłałam nie dostałaś ? jokas odciebie wrócił mail zwrotny czyżbyś adres zmieniła albo miała zapchaną skrzynke a mamy szczęściary adresu ups nie mam ale wezmę od Eli i tez ci przeslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania30 ja tez małemu musze dostarczać atrakcje podczas jedzenia i wiesz co u mnie sie sprawdza najlepiej - wysypanie na blat fotelika paru ziaren pieprzu, ziela angielskiego lub pestek słonecznika - Aduś wtedy paluszkami jak szczypcami zbiera albo pstryka żeby strzelić gdzieś daleko o własnie podarł ksiązeczkę która miałam za niezniszczalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly-troszkę spóźnione ale bardzo gorące zyczenia urodzinowe!!!Oby wszystko szło po twojej myśli od początku do końca, mąż był nadal wspaniały a Adulek grzeczny jak aniołek i żeby duzo spał ;):P Jula kończy dzisiaj 10 miesięcy:) Zobaczcie jak smiesznie-niektóre dzieciaczki kończą właśnie 11 miesięcy a niektóre 10 , a niby z tego samego miesiąca są:) u nas też pada i pochmurnie. Nawwet na spacer nie ma jak wyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda nie dopisuje a tu pusto:( W co sie bawicie z dzieciaczkami??bo ja pod koniec dnia juz niewiem co wymyslac,a sam zajmie sie na 5minut i marudzi,wczoraj opetal go jakis diabelek,marudzil i marudzil nic go nie interesowalo,ale mysle,ze to miedzy innymi na zeby,bo niewiedzial juz co wlozyc do buzi na koncu to wkladal skarpetki i musialam go pilnowac bo potrafil polowe skarpety wepchnac do buzi,dzisiaj juz lepiej ale niechcial jesc sniadania.. To narazie tyle,zajrze pozniej moze ktos sie odezwie,eli a ty gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak flowers j tez non stop zagladam a tu puchy :( dziś nasza 4 rocznica ślubu a Adulek zrobił mi prezet bo od rana chodzi i sobie gada mama mama mama ale fajnie słyszeć to z jego ust choć wiem że to tylko takie sylabizowanie ale i tak nie mogłam się doczekać :) a u nas flower ten diabełek co u bartusia to i u adulka był :D bo adulek - zjadł kawałek ojca projektu :D oraz ziemię z kwiatka a bawimy się również krótkookresowo tzn. około 3 minut ze wzg na brak zainteresowania delikwenta w: turlanie piłeczki, zrzucanie kółek z takiej wiezy od najmniejszego do największego, burzenie wiezy z klocków, wożenie na plecach mamy niby że ja to puf puf pociąg (ale się śmieje przy tym :) ) , przywiązuję do sznurowadła różne zabawki i chowam pod kocyk i mój gapek z zadowoleniem ciągnie zeby za kazdm razem cos innego wyciągnąć, plus w ruch ida wszystkie pokrywki od słoików i garnków które jako bębenek najczęsciej służą a i uwiebia jak mu chowam różne pierdoły do jakiegokolwiek pudełka a on wyjmuje, krdki mu tez próbowałam dawać postawił jedną kreskę a potem zaczął je jeśc wiec zrezygnowałam. ewunia dzieki za zyczenia i ukłony dla 10-miesięcznej już córy [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
thefly dostalam fotki knajpki, oczywiscie super, a w jakim miescie to jest?? a jak moja mała je coś to też potrzebuje jakiegoś zajecia i wtedy tylko buzię otwiera, ale nasze dzieciaki wbrew pozorom podobne są a wczoraj kupiłam dziecku juz kurtke na zime, bo teraz juz kolekcje zimowe sa i jest najwiekszy wybor, niepowiem ile kosztowała dla takiego dziecka kawałek sztruksu szok!! a co do zabaw to ja śpiewam a laura pokazuje do tej piosenki,klaszczemy, teraz uczymy sie piosenki ziarenko do ziarenka....a tak to sie chowam za recznikiem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Thefly nic o tej szczepionce nie wiedziałam ,my mamy na szczepienie kilka dni po roczku więc ciekawe czy Natalka dostanie.Z tymi rozsypanymi ziarenkami przy jedzeniu wypróbuję jak będziemy mieli stolik do jedzenia bo na roczek ma dostać w prezencie,ostatnio dałam jej przy jedzeniu kasztany i próbowała zjeść więc szybko schowałam a Adulek nie połknął jakiegoś ziela angielskiego? Unas rok szkolny rozpoczyna się 4 wrzesnia a nie jutro u was też,czy jest to postanowienie ministra Giertycha?Także moje starsze dziecko cieszy się z dodatkowych dni wakacji. Goście na roczek wszyscy poproszeni,umówiłam się już wstępnie z moja panią kucharką która gotowała nam na chrzciny i komunię w tym roku żeby na roczek nam coś przyszykowała ,ona robi piękne i takie puszyste torty,w ogóle wszystko smaczne robi i tak ładnie umie udekorować.Natusia jest jeszcze malutka,nieraz marudzi a żeby taką impreze przygotować to trzeba trochę czasu spędzić w kuchni dlatego zdecydowałam się wziąć kucharkę. Malutka śpi a ja idę robić smażonkę z grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze,ze u nas te same zabawy:) Wyjrzalo sloneczko wiec wzielam malego i poszlismy po zakupy,ale niestety na naszym osiedlu jak zwykle wietrznie,a teraz poki maly spi ide robic obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jedzenie wygląda jeszcze inaczej. Tzn oczywiście jest zabawianie ale bardziej skuteczną metodą jest metoda zagapienna- gdy oglada telewizję. Krzesełko juz daaawno poszło w odstawkę bo mały w nim wariował. Nienawidzi uwięzienia wiec żadne krzesełka, foteliki, nie wchodzą w rachubę. On musi się rusząc. 10 sekund nie usiedzi spokojnie. Naprawdę. :( Jedzenie wygląda tak, że sadzam go na dywanie i daję jakąs pasjonująca zabawkę, (która oczywiście niejest zabawką i jest to najmniej odpowiednią rzeczą dla dziecka), włączam telewizor bo zabawka to za mało. Czasem dodatkwoo taka lata w tle i robi z siebie głupa ;) Niestety to wszystko na niewiele sie zdaje bo mały i tak musi czołgac się, raczkowac do telewizora , wstawac przy nim i rozmazywac jedzenie po ekranie, siadac, raczkowac do balkonu i rozmazywac jedzenie na oknie, wstawac przy mamie i wtulac się by wytrzec swą umazaną buzię w czystą bluzke i spodnie mamy. Ja go sadzam a on wstaje, sadzam wstaje i tak bez przerwy. Taki jest kręcony, że mi czasem juz nerwy puszczają. Nie można go na chwilkę zostawic samego. Wychodzę do kuchni wyniesc talerz , wracam a mojego dziecka nie ma w pokoju, jestw łazience i stoi przy wannie albo jest w małym pokoju i wyrzuca wszystko z szafek, oczywiście obowiązkowo na stojąco. Ostatnio naprawde jest męczący. Czy wszytskie dzieci z forum mają juz tylko 2 drzemki? A jaki mają okres aktywności? Jutro przychodzi po raz pierwszy opiekunka.... Thefly wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, wielu wielu lat spędzonych razem w milosci i szczęsciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ja znow ledwo za Wami nadazam. Thefly wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Nie martw sie ta 30 bo przynjamniej dla mnie byla magiczna. Nigdy nie bylo mi tak dobrze ze sama soba jak teraz. No i mnostwa milosci nie tylko w rocznice ale i w kazdy inny dzien roku!!! Knajpka bardzo fajna, az mi przyszla ochota na jakiegos kebaba. U nas Eli sa dwie drzemki jedna ok 10 rano i druga ok 14. Srednio trwaja po godzinie ale bywa i tak ze jedna z nich trwa 2 godz (ale to rzadko) Olek skonczyl 11 miesiecy. Wazy 11.300 kg ma 79 cm i dwa zeby. Dziasla ma „zmaskarowane” uzywajac terminologii pani pediatry. Rzeczywiscie po tym jak dwa miesiace temu wyszly mu dwa na dole pozostale prawie widac golym okiem a tu nic. Widac ich w sumie 8. I tak go podziwiam ze nie placze bo to musie go bolec. Jedynie w nocy mruczy, czasami jeczy czasami zaplacze przez sen. Nie wiem czy to wlasnie zeby czy tez upaly sprawialy ze Olek spal bardzo niespokojnie. Wil sie po lozku i naprawde duzo jeczal. Po powrocie do domu poszlam z nim do homeopaty i dostal granulki do rozpuszczania w wodzie. I zakraplaczem podaje mu po kilka na jezyk co pare minut. Wedlug mnie jest zdecydowana poprawa bo budzi sie raz albo dwa razy w nocy. A nie 20 jak do tej pory. Jesli chodzi o posiki to je wszystko bez zadnych problemow. Siedzi w foteliku i dostaje maksymalnie 2 zabawki i przez 10 min kiedy je, bawi sie nimi spokojnie. Jednak fotelik toleruje tylko na czas posiku. Zasypia sam w lozeczku (dzieki Bogu!!!). Nasz kazdy wyjazd z domu to jest dla niego jakas rewolucja. A to tesciowa usypiala go na rekach a to moj tata w wozeczku na spacerkach. A jednak po powrocie do domu bez marudzenia wraca do swojego rytmu. Tak jak pisalam siadanie przy komputerz gdy Olek jest w ruchu nie ma sensu, bo az go skreca z checi pisania po klawiaturze. A gdy spi w ciagu dnia to przeznaczam ten czas albo na doprowadznie domu do ladu po jego absorbujacej aktywnosci albo sama klade sie spac, bo ostatnio kiepsko sie czuje. Astma rzeczywiscie dala mi popalic na poczatku wakcji. Po tym jak kilka razy zaliczylam pogotowie tutaj i w Polsce zaczelam w koncu kuracje sterydami, bo to nie mialo sensu jezdzic co dwa dni na oddzial ratunkowy po dorazna pomoc. I teraz powoli redukuje dawke sterydow a wtedy zawsze czuje sie jak kobieta w klimakterium. Jestem oslabiona, mam uderzenia goraca, jestem podrazniona i potwornie spiaca i zmeczona. Niestety jest to ten rodzaj zmecznia na ktory nawet porzadne wyspanie sie nic nie daje. Zamierzam zrobic sobie teraz jakies dokladniejsze badania, bo trace wlosy garsciami. Dziewczyny to jak je tracilam po ciazy nalezy pomnozyc conajmniej przez 5. Nie mam pojecia dlaczego. Zdrowo sie odzywiam. Jem codzinnie owoce i warzywa od dwoch miesiecy zazywam jakis specyfik na wlosy i paznokcie i nic. Co do albumu to tego od Agus nie umiem otworzyc. Dzis wysle Wam kilka zdjec Olka bo chyab juz ze 4 miesiace jak nic Wam nie wyslalam. Eli jesli chcesz to z tego co wysle wybierz cos do albumu. Ja osobiscie nie potrzebuje go miec bo ja wszystkie zdjecia jaki mi przysylalayscie zgrywalam sobie do specjalnego folderu. Oczywiscie gdy przegroczyl rozmiary 2 G musialam dokonac malej selekcji zostawiajac sobie po kilka zdjec z kazdego miesiaca. Tak wiec ja mam swoj prywatny album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle gapkowata:P thefly Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy slubu🌻 eli no to masz urwanie glowy,oczy musisz miec wszedzie:)u nas jest aby jedna drzemka!maly wstaje o 9-10:00 i ma drzemke o 12:30-13:00 do 14:00 i potem idzie spac o 20tej karen ka przykro,ze musisz walczyc z astma i dotego nieciekawe samopoczucie,zycze ci abys szybko wrocila do formy,duzo zdrowka,sily!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli no to czekamy narelacje jak tam pierwszy dzień z opiekunką Wam minął :) jeszcze raz dziekuję za wszystkie dobre słowa - życzenia na urodziny i rocznicę jejku pozabezpieczałyście jakoś szuflady zeby teglizdy sobie paluszków nie poprzycinały ? drzemek u nas dwie sztuki - około 9-10 i potem 13-14-15 ale zdarza się że i 3 raz padnie o 17-18 i potem jest problem bo trzeba tańczyć hołubce z kawalerem do 22 :D a w ubrania tez własnie się zaopatruję jesienne, czapki nie mam kurtki nie mam dla małego także lepiej żeby wrzesień był ciepły. A jak ubieracie do raczkowania i siedzenia na podłodze, bo ja jak założę i rajstopki i spodnie to spocony po pewnym czasie a jak same rajstopki to zmarxnięty jak lód. wiecie jaki to cwaniak, staje za stołkiem albo krzesęłkiem i popycha przed soba - taki chodzik sobie skonstruował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×