Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Trzymajcie kciuki, dziś pierwszy raz zjadł Adulo w zupce żółtko - oczywiście gotowane :) ciekawe czy nie uczuli .... Bartuś jak widzę na placu zabaw uwielbia się bawić, Adulo również :) dziś noc od 0 do 2 porażka, nawet na łóżku z nami obkręcał się dookoła własnej osi i coś pomrukiwał dopiero po otrabieniu flaszki :D 180ml usnął spokojnie. Smoczek też u nas jest super kumpel - do zasypiania i jak swędzą dziąsła to też go gdzieś w pokoju wynajdzie i wsadzi co raz do buzi a no i na spacerkach owszem czasami. Ale też tak myślę żeby mu zacząć ograniczac. Eli - ja to mam już w ogóle \"zdziobane\" oczy bo to rytuał przed snem przeczesywanie rzęs i badanie mojego oka, aż się boję zeby to się jakimś zakażeniem dla mnie nie skończyło. Adulek namiętnie burzy wieże, układać nie potrafi jeszcze. Eli smacznego piernika my z mamą zaraz robimy ciasto ze śliwkami i paprykę konserwową. Wolałabym posiedzieć na necie :D ale słuzba nie drużba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli fajne linki:) ja nie probowalam jeszcze uczyc malego ukladania wiezy,ale burzyc ja bardzo lubi,ogolnie zabawki go wogle nie interesuja przy zabawkach marudzi bo chce chodzic,a w kojcu i lozeczku zaraz staje,a zabawki leza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - niestety le trzeba wrócić do pracy, czasami nie ma wyjścia, Ale nic się nie martw dacie sobie radę, a niania na pewno będzie super. Tego Wam życzę !!! Ja smoczka nie próbuję odstawiać bo jest on zatykaczem buzi, czyli jesteśmy na spacerku - Sebuś w wózeczku jest bez smoczka, Sebuś spacerujący ma smoczek żeby czegoś nie wciął. I w domu to samo..A do usypiania to podstawa. A często w nocy, wypluje go a potem się budzie i kwęka a jak mu go dam to śpi dalej.Też się zastanawiałam kiedy go dostawić, ale jeszcze trochę poczekam. A ja dałam małemu serek wiejski, oczywiście taką troszeczkę, on się składa z takich kuleczek i mu smakowało. A po tym jak eli pisała co mały już je, daje mu chlebka z masełkiem albo bułeczki i żółtym serkiem . Oczywiście zje tego mało, ale niech się uczy. Ja mówię Sebkowi że jak schodzi z łóżka to ma się obrócić tyłem (czyli na brzuszek) i tak się ześlizgnąć z łóżka i on to robi z moją pomocą. Ale wcale to nie oznacza że już umie i rozumie, bo go wtedy pilnuję bo też by spadł. A co do budowania z klocków to my ich jeszcze nie mamy więc nie budujemy. A z tym wsadzaniem palców do oka , to u mnie też tak robi, szczególnie lubi jak pije mleczko. Aha i jeszcze ważna wiadomośc, Sebek woczraj zaczął chodzić tak na serio. Bo bawił się w pokoju a ja sprzątałam, i zawsze jak idzie gdzieś na czworakach to słychać szuranie więc wiem gdzie jest, a tu cicho i ja się odwracam a dziecka nie ma. Rozglądam się po pokoju, gdzie się łobuz schował ale poleciałam do przedpokoju , tylko cicho a on sobie stoi na nóżkach i jest bardzo zajęty oglądaniem szczotki. Zrobił sam , bez trzymania jakieś 10 kroczków, i dopiero jak mnie zobaczył to ciapnął na pupę. Teraz namietnie ćwiczy chodzenie i z okazji tego nabił sobie pierwszego guza. Pilnował go mój tata, szedł sobie z podusią i nagle się zachwiał i uderzył w klamke od mebli i siniak na policzku gotowy. Dzisiaj już wyglądam lepiej, ale nas wystraszył .To teraz dopiero się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja nie wiem, probowalam zdjecia do wszystkich naraz wyslac i sie nie dalo, a juz tak robilam wielokrotnie. wyslalam eli, jak mozesz to poslij je dalej, jutro wieczorkirm poszukam innych zdjec milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki. Wczoraj byliśmy w CZD, Łuki był u endokrynologa, a maluszek u kardiologa. Starszy został wypisyna z tej przychodni, tylko ze kłuje go coś w klatce piersiowej i zostaliśmy zapisani na 16 października do kardiologa. U Stefcia nic niepokojącego się nie dzieje z serduszkiem.Czekamy teraz na 16listopada na wizytę u neurologa. Poza tym była u mnie wczoraj koleżanka która przyleciała z Londynu na dwa tygodnie. Przywiozła maluszkowi super ciuszki.Najbardziej mi się spodobał czerwony bezrękawnik:) Dziś byliśmy w Żelazowej Woli w dworku Chopina.Zapłaciliśmy 30zł za wejście. Ładnie tam, ale troche za drogie bilety jak na tak mało zwiedzania. Eli jak chcesz zwerbować nowe mamuśki??Jeśli chodzi o smoczek to mój bąbelek sam się odstawił jakieś trzy,cztery miesiące temu. Kończe dziewczyny i ide lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz ths za życzenia urodzinowe:) Eli u nas dawno smoka nie ma, od kilku miesięcy, ale za to kciuk na całego szczególnie przy zasypianiu.. Tygrysica ale mieliście przeżycia współczuję dobrze że u małego już wszystko ok.. ja chyba bym zawału dostała gdybym miała podobną sytuację. U nas koszmar ze spaniem jak nie miałam problemów teraz się zaczęło.Niby N zasypia normalnie ale ok 3-4 płacz , no to biorę ją do siebie jak lunatyczka, czasami nawet nie pamiętam tego jak ją doniosłam do łóżka i tu się zaczyna problem. N strasznie się wierci, wręcz wibruje wokół własnej osi i ja już nie śpię..próbuję ją znowu zanieść do łóżka i znów płacz, no to z powrotem do mnie i znów taniec dookoła osi. Jestem strasznie niewyspana. W dzien jak śpi też się wierci potrafi zasnąc w pół ,,złamana\'\'. Czy wasze dzieci też tak mają co robić i czy da się coś z tym zrobić? Po za tym wszystko ok raczkowanie, stanie przy meblach jak u was. Z nowowści potrafi okazywać złość szczególnie jak jej się nie da czegoś co chce, potrafi wskazać palcem co chce:) Uwaga poruszam nowy wątek: co was wzrusza w waszych dzieciach:) 1. ja odlatuję jak N się ze mną dzieli paluszkiem chrupkiem lub tym podobne 2. oraz jak tańczy ze mną kiwa się jak ja się kiwam 3. i oczywiście jak daje buzi i mówi ba...:) pzdr dla all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, co dajecie na 2 śniadanie? ja nie mam już pomysłów może coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi31 mnie dzisiaj w nocy wzruszyl jak usiadl i zaczal klaskac brawo-w srodku nocy:)wzrusza mnie jak przytula sie do mnie i daje buzki a czasem wystarczy niewinne spojrzenie i juz mi miekko na sercu:) ja na drugie sniadanie daje Danio waniliowe Bartek tez sie wierci dookola wlasnej osi w nocy i potem siada a nastepnie staje wtedy musze go usypiac we wozku pol godziny albo i godzine tygrysicaa zycze zdrowka twoim dzieciaczkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nadal choroba panuje znowu meza rozlozylo. Ostatnio tez mielismy gosci, wiec nie mialam czasu pisac, a wieczorami nadrabalam z prasowaniem:) Dziekuje za zdjecia dzieciaczki slodkie. ja rowniez wyslalam zdjecia. U nas od tygodnia nie uzywamy smoczka. Ktoregos razu poszlam z malym spac i dalam mu smoka a on pare razy pogryzl i wyplul. ja mu dalam znowu i historia sie powtorzyla, wiec nastepnego dnia nie dalam mu smoka do zasypiabia i o dziwo zasnal. Ciesze sie, ze sam z niego zrezygnwal, bocma przyklad w rodzinie. Corka mojego brata ma 2 latka i nie moze sie rozstac ze smokie do tego stopnia, ze przednie zabki sa troche zdeformowane i wysuniete do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delphi mnie wzrusza jak maluch wystawia zęby i się słodko uśmiecha, wygląda to cudnie.Jedzonkiem też się dzieli, a czasem nawet oddaje mamieżeby sobie pojadła:)U nas przeważnie na drugie śniadanie jest jabłko. Dziękujemy Flowers. Dziękuję za fotki Laury i Oliverka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam długiego posta poczym mi go skasowało aj naturalnie sie wsciekłam. Napisze tylko, ze mały od tej trzydniówki ma apetyt i nadrabia to co stracił. W ciągu tygodnia przybrał 300 gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam pralkę a mały nagle powiedział \"plalka\" Teraz zapytany co pierze cały czas powtarza , że \"plalka\" :D Własnie to mnie wzrusza- każda nowa umiejętnośc, każda nowa rzecz jakiej się nauczy, każde słowo , zwlaszcza mama :) No i jak się przytula i zasypia przytulony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wiktorio wszystkiego najlepszego w dniu Twoich pierwszych urodzin. Zyczymy Ci kolorowego dziecinstwa, beztroskich dni spedzonych na zabawie i oswajaniu tego tajemniczego i kolorowego swiata. Duzo zdrowka i zawsze dobrego humoru zyczy Ci Olek z mama i tata 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre23
wikusia od ewuni ma dzis roczek!!!! Wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj lepszego, dużo zdrówka przedewszystkim celebre i Laura z my zaraz na basen jedziemy, biore apart za soba i porobie kilka zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej rzeczywiście roczek! Wikusiu wszystkiego najlepszego, koloroweych zabawek, cudownego , radosnego, pięknego dziecinstwa, słodkich cukiereczków i torcików, i wszystkiego wsztyskiego wszystkiego :) najlepszego! Ewunia 21 jesli bedziesz miała dostep do netu to napisz nam cyz mała juz sama podereptała. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Wszystkiego najlepszego dla Wikusi Ewuni,żeby zdrowo wam rosła,jesli kiedys nas przeczytasz,to przeslij nam pare fotek z roczku,bo to piekne świątko kazdego malucha. Agus to świetnie ze Sebastianek juz zaczyna chodzić teraz tylko udoskonali te umiejętność i będzie kolejnym rozbrykanym dzieciaszkiem na forum. Delphi mnie też rozczulają takie momenty,kiedy Natalka przytula się do mnie,albo kiedy jej spiewam to ona klaszcze w ręce i tańczy. U nas nie ma rozstania ze smoczkiem bo mała go nigdy nie ssała,ale za to ciucia paluszki i obawiam sie że jest to gorszy nałóg niż smoczek,ale narazie nic z tym nie da się zrobić zwłaszcza w nocy bo w dzień to mozna próbować zająć ją czymś innym. W konkursie nestle trzeba opisać jakiś dzień wakacji ale ja to takiego raczej ciekawego dnia nie miałam więc chyba nie biorę udziału. Flowers serdeczne dzięki za zdjęcia Bartuś jest śliczny,kolejny raz to napiszę. To chyba na tyle,wysyłam wam parę fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
my wrocilismy z basenu, oczywiscie aparat padl i tylko pare fotek zrobilismy, a chcialam sobie z mala porobic, innym razem bo teraz bedziemy raz w tygodniu regularnie jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - super że u Stefanka jest ok, a pewnie Łukaszek też będzie zdrowy, Tego życzę !!! delphi - mnie teraz najbardziej wzrusza jak mówi mamam bo już baba i dada zapomniał. Teraz czasami jak mu mówię że coś ma nie robić to on mamam. Jeszcze to nie jest takie prawdziwe mama ale i tak fajnie. I daje mi czółko do pocałowania (oczywiście jak ma dobry humor) jokas - Wam też życzę zdrowia !!! A ten twój maluszek to rośnie jak na drożdżach , fajne to zdjęcie w tym łóżku !!! celebre - fajne te zdjęcia, a Laura świetnie się bawiła. Fajne ma włoski !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Życzenia dla Wiktorci na 1 urodzinki, dużo, dużo zdrówka , samych szczęśliwych dni, pełnych radości i uśmiechu , smacznego torciku, ogromnego kosza prezentów i żeby wszystkie twoje marzenia sie spełniały !!!! Życzy agus i Sebek !!! A od Sebusia dodatkowo buziaki !!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wikci życzeń moc przesyła forum całe byś życie miała swe po prostu doskonałe miłości i radości i ludzi bez podłości brak cierpień oraz zgryzot zaś możliwości po horyzont od thefly i Aduśka jeszcze duża buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za zdjęcia - Laura wcale nie boi się wody i jak śliczna ta blondyneczka mała :) Olivier widzę jakieś super zabawy z mamą ma a i Aniu30 widzę że grzybobranie się udało bo piekniuchną małą \"kurkę\" znalazłaś w lesie :) ja też w końcu wysłałam parę a co mnie wzrusza ..... - pierwsze otwarcie jego oczu i rozbrajające miny po śnie, kiełbaszenie się ze mną :D, swiadome tulenie do mamy, przekładanie z uwagą stron w książeczkach (mam nadzieję że będzie kochał książki po mnie), podnoszenie dwoma paluszkami paproszków, krokodyle łzy jak pieluchę zakładamy i jeszcze dużo by wymieniać ..... no i najważniejsze jęczenie trzymając się mamy nogawki - mama mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcia wysłałam Wam zdjęcia z sierpnia jak Pawełek był wystrojony na wesele mam nadzieję że doszły, mam teraz mało czasu ale za kilka dni to nadrobię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji zdjecia do mnie nie doszły. Od pozostałych osób dosłży i sa piekne :) Ja dzis od rana myję okna i piorę firanki i zasłonki. Ni będe miała z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki,dzieciaczki sa cudne i pieknie nam rosna. Dzisiaj bylam po swieczki na torcik:)i tak w domu mysle czy ta jedna mala swieczka nie zginie na tym torcie czy nie lepiej kupic swieczke cyferke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Flowers ja jupiłam świeczkę jedyneczkę,są tez takie małe stroiki różyczki z jedyneczką w środku,fajnie wyglądają. Maggie 7000 gdzie się podziewsz czemu tak mało cię na forum? Thefly serdeczne dzieki za zdjecia,Adaś cudny chłoptaś a to w sadzie z jabłuszkami jest piękne albo jak oglada gazetę a jak ładnie sam stoi. Pozdrawiam bo chyba nic więcej dzisiaj nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - super ubranko na to wesele !!! Śliczny chłopczyk ! thefly - czyżby to były ściągi ? Mały niech się uczy !!!! I super to zdjęcie w koszyku !!! ja się muszę zabrać za wysłanie wam zdjęć, bo dawno nie wysyłałam. Co ze zdjęciami do albumu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia złóż życzenia od nas Wiki.Dużo zdrówka, szczęścia i beztroskich dni.🌻 🌻 🌻 🌻 Eli wpisz nam do tabelki 7 ząbków i wagę 8200.Nie wiem tylko ile mierzy. Megji i Thefly dziękuję za fotki.Zmobilizowałyście mnie i ja też wysłałam parę naszych.Kto nie dostał niech pisze. Nie mam dzis weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️……………………………….…. 🌻……………………………………....❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..3z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..11,5M 9100 ... 73cm..2z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK..🌻..3850..56 cm 11M 9520..75cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 11,5M 8200.68,5cm.7z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 11M 1050..72cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 11M 8000..75cm..6z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..5z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 11M 8100..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 11M 12200..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 10,5M 1030..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 11M.. 11600 80 cm..8z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.9z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z ❤️……………………………………..🌻………………………………...….❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×