Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plisssssssss

co do prezerwatywy??? prosze o rade

Polecane posty

Gość plisssssssss

z chłopakiem współzyjemy od niedawna, uzywamy prezerwatywy według instrukcji ale jednak boimy sie:/ co byście mi poradziły moze jakies środki plemnikobójcze albo coś takiego. proszę o jakas rade bo ja sie jak narazie wogóle na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka22
my z facetem do gumek stosujemy kalendarzyk malzenski.Od roku nas nie zawiodlo.Fajkt ze czasem trudno sie powstrzymac,ale strach przed ciaza przewaza:P Jesli to bedzie dla ciebie rtrudne polecam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biedronka22
co do gumek to spoko ale do kalendarzyka nie powiedzialabym.Ile ty masz lat ze wierzysz w to?Wiesz ile ludzi sie na tym przejechalo?Kazy chyba o tym wie.Kalendarzyk i stosunek przerywany to chyba najgorsze matody antykoncepcji.Naprawde dziwie sie ze ktos jeszcze to stosuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezerwatywy??? prosze o rade .....:-D ja myślę, że do prezerwatywy to raczej penis, ale niektórzy przemycają w nich spirytus :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe
monkey brain dobra odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję przejśc się
do ginekologa, on poleci ci np globulki dopochwowe plemnikobójcze lub jakiś krem plemnikobójczy, mój mi polecił i było bez strachu w połączeniu z gumką. zrezygnowałam z nich jkednak bo trzeba było 10 minut czekać aż się rozpuszczą i w dodatku w trakcie kochania tak śmiesznie chlupało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssssssss
hmmm kalendarzyk raczej odpada:P pigułki narazie tez odpadaja bo nie robimy tego regularnie (moze dopiero w wakacje;) ) jesli znacie jakies nazwy kremów albo pianek plemnikobójczych to prosiłabym:) i ile ok kosztują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece poproś o
PATENTEX bądź KOLPOTEX, sa to globulki dopochwowe plemnikobójcze polecone mi przez ginekologa, dają większe bezpieczeństwo w połączeniu z prezerwatywą niż sama gumka. sa nie drogie opakowanie kosztuje około 12 złotych i jest tam tych globulek tyle że powinno wam starczyć na jakiś czas przy nieregularnym odbywaniu stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssssssss
a lepsze są globulki czy poprostu jakiś krem czy cos takiego???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam kremu plemnikobójczego z aplikatorem.Na temat globulek nic nie doradze bo po prostu byłam zadowolona z kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pamiętam nazwy,to było 3 lata temu.Po prostu kupiłam w aptece(poleciła mi farmaceutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×