Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

jaki viola licznik???????????????:O:O:O:O:O:O:O:O nic nie rozumiem sylwek nie masz wąsa?????? dziwne wszyscy mają przecież.....ale albo bardziej widoczny albo mniej :p hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaa pysia
wiola a na co to szczepienie miało być, na grużlicę? to mała nie miała blizny? czy to coś innego? dobrze ze chociaz urlop miałaś udany, bo ja z tej Łodzi za prędko sie nie wydostane Nenedent to właśnie ta pasta co dentystka o niej mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysia to gdzie się podziała?....:o olała nas....jak nic nas olała.....:D Sylwia a ty co robisz????????? przecież juz wyprasowałaś.......:O nie to co ja.........cały stos do prasowania.......:O ale to nic jutro wyprasuję.......tak myślę przynajmniej......:p Nadia zasnęła, ale przed chwilą to ryczała na cały regulator w kąpieli :O czyżby przestała lubić wodę????????????:O nie chce się usiąść w ogóle ,tylko na stojąco ją myję :o juz od tygodnia myślałam że jej przejdzie a teraz jak tylko ją wkładam do wody to w ryk i sztywne nogi jej sie robią:O a tak lubiła sie kąpać.............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysia to gdzie się podziała?....:o olała nas....jak nic nas olała.....:D Sylwia a ty co robisz????????? przecież juz wyprasowałaś.......:O nie to co ja.........cały stos do prasowania.......:O ale to nic jutro wyprasuję.......tak myślę przynajmniej......:p Nadia zasnęła, ale przed chwilą to ryczała na cały regulator w kąpieli :O czyżby przestała lubić wodę????????????:O nie chce się usiąść w ogóle ,tylko na stojąco ją myję :o juz od tygodnia myślałam że jej przejdzie a teraz jak tylko ją wkładam do wody to w ryk i sztywne nogi jej sie robią:O a tak lubiła sie kąpać.............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam takie smieszne rzeczy, dajcie znac czy doszły;) licznik, czyli pasek wieku dziecka, który jest na dole w stopce fajnie violkam ze chociaż ty sobie odpoczełaś, bo ja tak srednio;) która oglada mecz, jest niezły, wisła wygrywa i takie swietne bramki:D mysiu podaj mi twój adres to ci tez wyśle bo nie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia co to za podejrzany nick?????? Nadia śpi.....ostatnio jak ją wkładam do wanny to jest ryk...:O nie wiem czy to przejściowe czy tak już zostanie>>>:O a tak bardzo lubiła się kąpać:O...a teraz nogi jej sztywnieją i płacz na cały regulator....:( nie wiem co jej się stało........kąpię ją na stojąco....inaczej sie nie da:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya blizne po gruźlicy muszą obejrzec w przychodni bo muszą wpisac do karty szczepien. jak małej dałam pomidora to na drugi dzien zrobiła kupke z jego kawałeczkami i pomyślałam ze po prostu nie trawi pomidorów. na razie jej nie dam. Martyna lubi za to chlebek z masełkiem i wedlinka. zjadła dwie kanapeczki dzis na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to byłam ja tylko chciałam poprawic na dużą litere i zamiast skasowac to wcisnelam enter hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek lepiej iść do okulisty, masz racje. przynajmniej bedziesz spokojna. ja z moim bąkiem od roku juz chodze do okulisty. w czerwcu odkryli jakąś wade wzroku, ale nie wiem jaką bo nic dokładnie nie mówili. Wiolkam Martyna warzyła 8300 jak miała11 m-cy i miała 69 cm. to Oliwia musi być wysoka i szczuplutka, prawda? i Gratuluje jej postepów. jak to jest jak dziecko powie pierwszy raz MAMA?????? (jak to pisze to az mi sie łza w oku kreci) a z kąd wy bierzecie te liczniki. JA TEZ CHCE TAKI DLA MARTYNKI Martyna uwielbia sie kąpać. ciągle łazi do łazienki i stoi koło wanny, i zagląda do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam zdjęcia z roczków :) Super! Nadia ślicznie wyglądała, Miloszek rzeczywiście bardzo urósł i \"wydoroślał\" :P a Julka słodka jak zwykle i też ślicznie wyglądała w tej sukienusi. Co do sukienki Oliwii Aya - tez bym takiej nie kupiła na 1 raz, mała dostała ją od mojej chrzestnej na dzień dziecka, a założyłam tylko na początek imprezy do zdjęć i kamery, potem, jak widziałyście, miała już koszulkę na ramiączkach, bo by się zagotowała inaczej. Aya tort przepysznie wyglądał :D Odbiegając od tematu - wczoraj odezwał się mój ojciec z Londynu, czyli nie ucierpiał w zamachach ;) a wręcz nic nie słyszał, dopiero po telefonie z Polski doszło to do niego. To przemiłe uczucie ja dziecko powie pierwszy raz mama :) ❤️ i to z takim uśmiechem 👄 Mysiu pysiu ten licznik jest na stronie: www.lilypie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z blizną Oliwii jest wszystko ok, to miało być szczepienie na odrę, świnkę i różyczkę Wczasy: samo miejsce Unieście podobało mi się tak średnio. Już fajniej jest w Mielnie. Oliwia jak tylko usłyszała szum fal to miala uśmiech od ucha do ucha, lubiła siedzieć na kocyku i się bawić. Nie bardzo lubiła przebywać w pokoju, chyba czuła się tam ograniczona, bo nie puszczaliśmy jej na przedpokój, bo zaraz były schody no i żeby nie spadła. Nie lubiła też się tam kąpać. A w domu uwielbia. Powietrze jej służyło, potrafiła nawet 3 godziny spać na spacerze, a nam już nogi do tyłka wchodziły od chodzenia.Było co zwiedzać, bo Mielno jest długie a przeważnie tam chodziliśmy na spacery. Pogoda była tylko w pierwsy dzień pochmurna, a w następne dni to było tak: w nocy i rano deszcz a od południa słońce, to wtedy pakowaliśmy wszystkie toboły na wózek i na plażę. Deltim super się sprawdził, dobrze że wzięliśmy spacerówkę, aż dziwne że nasze auto pomieściło te wszystkie bagaże. W poniedziałek pojechaliśmy na pożegnanie zwiedzić Kołobrzeg. No dobra biorę się za wysyłanie zdjęć. Aha - urlop był \"aseksowny\" szanowna komisjo, niestety tylko 2 razy :( :D:D:D Aya, jak czujesz się po zastrzyku? Plamisz nadal? Zmieniło się Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie możesz? dziwne :( A ja nie dostałam zdjęć Twoich i Martynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam zaległe strony i odpowiem póki pamiętam: Mysia Pysia masz tą książkę elektroniczną Tracy Hogg? Jak nie to Ci wyślę Co do pieluch Dada - też uważam je za rewelacyjne, jednak mała miała od nich czerwoną pupę :( A szkoda, bo naprawdę fajowe :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz zrobione pokapowałam sie w czym rzecz z tym licznikiem dzieki za ta laske ale ja mysle ze mam szafe nie tyłek juz nawet w kieckach krótkich nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka dzisiaj więcej czasu spedziła na dwóch nogach niż na czworakach. to pierwszy taki dzien. nawet czasem jakby chciała biegać. moze mi zrobi jakiś prezent na urodziny w czwartek. kto wie. moze wreszci powie MAMA, bo na razie nis jej nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam dać małej butlę - to pierwsza, następna będzie ok 4.00. Może poczekam tu przy kompie :O... bo jeszcze nie skończyłam czytać :D to w czwatrek masz urodziny? no proszę :D a nie masz innego konta? bo dziewczyny bez problemu odczytują zdjęcia jak wysyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - też wyobrażałam sobie że Oliwia odziedziczy po mnie kręcone włosy, ale chyba będzie miała tylko podatne, jak tatuś :) To Martynka będzie pewnie \"lokowana\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam i zgłodniałam, tyle o jedzeniu było... witaj mamo Zuzki ! Dziś pobiłam rekord w siedzeniu przy kompie, ale już uciekam. Tylko te zdjęcia Wam wyslę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam...wielkie dzięki za milutkie przyjęcie 🌻 Ja na razie zmykam ale się odezwę... Mam córunię z czerwca 2005...ale co tam mogę na ten topik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamę:) Jasne, ze możesz na ten topik;):D:D:D Ale masz maleństwo, takie...nowe jeszcze:D:D:D I pewnie jesteś wykończona, co, po tych dwóch miesiącach? Napisz więcej:) Nic nie kupiłam, no po prostu nic nie było, a jak już cos była, to jak to włożyłam, to ...😭😭 Wolę o tym nie myśleć:O Może dziś mama zostanie znowu z dzieciakami dłużej, to skoczę jeszcze do Katowic;) Ostatnia szansa:) Nie znoszę kupować na przymus:( Jak dziśnic nie znajdę, to nie wiem, co zrobię:o Amamen, już nie chcę iść w gorsecie, bo moja teściowa kupiła sobie spódnicę z gorsetem i coś czuję, ze połowa kobiet będzie podobnie poubierana, a nie chcę wyglądać, jak kolejna matrona:o Jakoś tak to sobie wyobrażam:o Ale nie wykluczam, ze jak znajdę coś ekstra, to jednak kupie z gorsetem;):D:D:D Violkam, plamienia minęły, jak ręką odjął i czuję się normalnie:) Jak na razie, odpukać, jestem bardzo zadowolona z tego zastrzyku:) Amamen, a moż eNadia się oparzyła, albo miała pupkę podrażnioną i ją zaszczypało i dlatego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia:) Śliczne i takie...wakacyjne:D:D:D Szkoda, ze już nie mam urlopu:( A Oliwka, to taki sam szczypiorek, jak Ty, Violkam:) Piekniutki szcypiorek w dodatku:D:D:D Ona ma na kilku zdjęciach taką cudną ażurową czapeczkę:) gdzie ją kupiłąś, znaczy mam nadzieję, ze jest jakiejś firmy dostępnej u nas, bo już od maja szukam dla niej takiej czapusi i nic:o Jak już są ta takie, że na mnie, a nie na nię:o Sylwek doszło wszystko:) Fajowe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obejrzałam zdjecia:D prześliczne takie kolorowe i właśnie wakacyjne Oliwka śliczniutka jest i po mamusi tata figurka szczypiorkowa:D:D:D ja mam tylko pare, ale przesle wam dopiero jak wywołam, a aparat został jeszcze z rodzicami na wczasach, wracaja dopiero w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×