Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

🌻❤️🌻❤️ :classic_cool::classic_cool::classic_cool: 💤💤💤 pozdrowienia i buziaczki dla wpisujących się od czasu do czasu❤️❤️ Ale jestem niedospana ostatnio💤💤...byle do lata;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Wiktorii
pomóżcie mała ząbkuje,podaje od czasu do czasu czopikioprócz tego smaruje żelem ipodaje granulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpiszę się bo ........dawno się nie wpisywałam :D jejka jak ten czas leci:O ale musze przyznać ze fajnie tu jednak było....tylko ze za bardzo publicznie:D pozdrawiam serdecznie tą kobiete co wpisywała się na naszym temaciei słowa kierowała do mnie.....\"do amamen\" tak to szło jakoś:D.....biedna teraz nie masz co czytać...hihihhihihhmam nadzieję ze masz się dobrze:):):):):):):) aha viola ma termin na 29 lipca.....no prawie obydwa dzieci \"robicie\" dokładnie o tym samym czasie .....co do dnia....bo Oliwka z 30 lipca jest no nie???????super ty razem forumowe koleżanki typuja na chłopca....hmmmmm zobaczymy:D dobra IDĘ PAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jakims cudem znalazłam adres jejk ajak sie robiło tem pampry?:(:(:(:D;D:D:D E TE ŁATWE TO PAMIETAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliams
pozdrawiam serdecznie i składam najlepsze życzenia dla wszystkich naszych pięciolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×