Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Tak jest. Nie mam wyjścia. Staram sie uczyć w dzień...bo wieczorami nic już mi do głowy nie wchodzi...Nocna nauka...to też nie dla mnie...taki tłumok ze mnie. Muszę mieć jasno i widno. Potem litery się zlewaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze ze masz taką możliwość. Mi mma też pilnuje małą jak ja chcę zakupy zrobić czy posprzątać u siebie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bez jej pomocy mogłabym zapomnieć o przystąpieniu do tych egzaminów. Chłop za granicą... Nie jest lekko...ale co tam byle do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero spi porzadnie i nie marudzi ona sie sama raczej uspiła w łóżeczku, ale wczesniej ja nosiłam i nosiłam bez rezultatu Jasiu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzący mały człowieczku. 🌼😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gratulacje dla Jasia! 🌻 Powoli wszystkie wasze dzieciaczki zaczną tuptać. Na moją musicie jeszcze sporo poczekać :) No to masz Mysiu trochę wytchnienia jak malutka spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okna widzę jak zaparkowałam mój samochód... Zajęłam dwa miejsca...oj posypia się uwagi...że koślawo stoję i zabieram miejsce... Ale grunt, że nie stoję w poprzek :P no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia juz tupta i to coraz lepiej nie przejmuj sie mamo Zuzki, jak Ci cos powiedzą to im powiesz ze dobrze ze nie zaparkowałas na ich samochodach. hi hi :D :D :D :D :D a tak apropo to nie mozesz isc teraz przestawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym w sumie...ale mi się nie chce. :) Siedzę sobie już w cieple domowych pieleszy a na dworze pada i wieje :( Wolę powiedzieć, że maja się cieszyć że nie zadarłam im autkom karoserii...a mogłam :) Twoja też tupta? a dawno zaczęła? Bo ja jak miałam 10 miesięcy to jak Zuzia popedzi za mamą to....zostało nam jeszcze osiem do poczekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urodzinki robiła po 2 kroczki, a później coraz wiecej i lepiej. teraz po domu to juz prawie normalnie. tylko w gosciach taka oniesmielona i sie przewraca co kawałek.:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma się co dziwić :) Wstydziuszek mały. Zuzia jak widzi kogoś obcego, który do niej mówi to zasłania oczka rączkami i się śmieje....Ale ja wiem? ona to na pewno jeszcze nie ma pojecia o zawstydzaniu się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis miałam poprawiny urodzinek Martnki i moich przyszedł mój przyjaciel ze swoją dziewczyną;):D lepiej sie dzisiaj bawiłam niz na jej i moich razem wzietych ;) wysle wam jutro zdjecia, bo przyniesli cyfrówke super sprawa jestem zadowolona bo bardzo miło spedziłam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie.... Zdjęcia och...bardzo chętnie :) Ja sobie odbiję po egzaminach. Ostatni mam 30 sierpnia a urodziny 31 sierpnia :) Zadm czy nie odkuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas tutaj duzo - sierpniowych babek :D :D :D :D ::D :D porobiłyśmy sobie dzieci w prezentach urodzinowych hi hi Mamo Zuzki podchodz na luzie do egzaminów to trudne, wiem, ale lepsze niz stres przy ktorym wszystko mozna zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątałam i prasowałam :( a teraz idę 😴 :D dziewczyny tzn. aya i amamen za chwilę oczepiny zobaczą na weselach :D Dobranoc Wam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...kochane pobiłam dziś mój rekord. Wstanę jutro później niż te pannice z wesela. Ale przeczytałam wszystko... Mam w głowie więcej wiadomości niż z finansów... A ciekaw...też myślałam o oczepinach... Dobranoc laski. Która mnie jutro obudzi? nienormalna jestem...kto siedzi do tej godziny??? amamen??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spiochy wstawac. pobudkaaaaaaaaaaaaaaaa ja od ósmej na nogach i nie ma mowy o odsypianiu, a poszłam spac po 2:30. a wwwyyyy. co jesta??? Amamen to by pewnie odsypiała do wieczora, ale pewnie Nadia jej nie pozwoli ;) Nadiaaaaaaa, zapedz mame do kompa!!!! JULIAAAAAAAAAAAAAA, TO SAMO DZIEWUSZKI JA WAM DZIS FOTKI WYSLE, TYLKO JE NAJPIERW ZMNIEJSZE, BO BYM WAM ZAPCHAŁA SKRZYNKI. 3 GODZINY BY SIE OTWIERAŁO :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na fotki Mysia Pysia :) Oliwia pospała dziś do 10.00 ;) ostatnio śpi tylko na brzuchu i to z nogami podkurczonymi. I tak jak by chciała szczebelki głową wywalić :O Ja nie wiem, jak jej tak może być wygodnie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzisiaj pobudka o 6:( teraz byłam w kościele, a popołudniu oże spacer, ale takie czarne chmury wisza, że brrrrrrrnie wiem czy cos z tego spaceru bedzie u nas byla wczoraj moja siostraz facetem i kolega z dziewczyną trochę podrinkowalismy:P ja oczywiście tylko troszkę i emilka dostła od nich prezent na roczek, taka zjezdzalnie co się wrzuca piłeczkę i uderza młotkiem mała sie cieszyła:) i kolega tez miał wczoraj cyfrówkę i probiliśmy duzo zdjęc to wam wyslę tylko mi zzgra na płyte bo nasz komp nie chciał jakoś współpracować z aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka jak wczoraj nie chciała zasnać, a była juz bardzo zmęczona to zasypiała na stojąco i niczego siennie trzymała w łózeczku, ja tez tego nie rozumiem jak moze byc im wygodnie:O emilka jak zasypia to lewy kciuk ma w buzi a prawą ręką kręci włosy to jej pozycja do zasypiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale tu dziś cicho... Dziewczyny jeszcze z wesela nie wróciły? Pewnie zaliczają poprawiny... A reszta gdzie? Na spacerkach....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×