Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

idę położyć Michala spać i wracam do Was. Mój mąż udziela właśnie korków dwóm kolesiom więc mam kompa przez jakiś czas jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasoli, postaram się tam pojechac pod koniec tygodnai, znaczy może wsrodę, bo w czwartek już nie będzie Roberta i jeśli jeszcze będą to Ci kupie i wyślę;) Rozmiar 20, tak? czy 21? Bo Julka Wielka Stopa już ma 21:o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie mi te literówki:o Coś jestem bardzo roztrzepana dzisiaj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jest w łodzi bata? bo w bacie tez widziałam fajne buciki po 65 zł chyba:o A tej firmy, co Małgonia pisze, to ja nigdzie nie znalazłam:( w naszych sklepach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u NAs bartka wszyscy znająale trudno ich butki dostać. W każdym razie ja z tych mazurków jestem zadowolona i są ładne dla dziewczynki:) A w sprawie ubranek to ja Oli kupiłam fajny dres z MK, generalnie mam kilka dresików od nich i są świetne (tylko małe sie zrobiły). Ten nowy jest na 92 i taka fajna bluza z kapturkiem, super:) Za dres zapłąciłam ok.50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem, owszem szukam czegoś ciekawego co maożna robić do 15 bo pracować mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, byłabyś taka dobra? :D :D :D Tylko, że ja potrzebuję z tych sandałków rozmiar 22 :D Michał teraz ma 20 i są już trochę małe, ale jeszcze pochodzi miesiąc, a potem chcę 22, żeby mu na całą zimę starczyło. I najlepiej nie na rzepy, tylko takie zapinane. Aya, a masz konto w banku internetowym, albo z jakimś łatwym dostępem, to znaczy, żeby nie trzeba było łazić do banku i sprawdzać czy przelew przyszedł? Bo ja bym Ci pierwsza przelała pieniądze + koszty przesyłki jak na allegro :) A tak swoją drogą, czy w sklepach firmowych nie powinny być takie same ceny w całym kraju? Co to jest, że u Was sandałki za 59 zł a u nas za 108. Te same buty. Szok! Mąż już skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert ma konto w mbanku, ale nie przesyłaj mi pieniędzy, tylko ja najpierw kupie te buty, bo przecież wcale nie wiem, czy jeszcze będą, a jak będę to je po prostu kupie, a nie będę czekać na przelwe;) Tylko, tak jak pisałam dopiero w środę, bo dziś idziemy na angielski z Mateuszem, a jutro Robert jest dłużej w pracy:( A to jakie będą, też trudno przwidzieć:o Ja widziałam takie, jak ma Michał teraz, a inne były \"dziewczyńskie\" kolory:D:D:D Ale chodzi chyba o to, zeby miały duże przewiewy, tak? Jeszcze raz sobie obejrzę te buciki Michałka ze zdjęcia dla pewności;) Małgoniu, ja też zdecydowanie do 15-tej najdłużej:D:D:D A najlepiej : zrobie co trzeba i znikam:D:D:D i żebym nie siedzieć po 8 godzin;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No własnie w Bacie mają fajne buciki. Jasiek nosi 21, a na zimę to chyba mu kupimy 22-ciekawe za kim się wdał z tymi stópkami, bo my to raczej malutkie stópki mamy, a najmniejsze w rodzinie to ma Jacek:) Najadłam się chleba ze smalcem i teraz mi niedobrze..ale taki pyszny był od cioci z gospodarstwa agroturystycznego:) Kupiłam Jaśkowi super ciuchy w lumpeksie: koszulę w niebieskie paski na długi rękaw, spodnie i podkoszulek a wszystko za 12 zł. Ja i tak się musze kontrolować, bo takie fajne rzeczy tam bywają. A jakie kurtki, spodnie, jakbym mogła to bym kupowała na zapas-tylko po pierwsze nie mam gdzie tego trzymać, a po drugie nie wiem jakie rozmiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, ale sie rozpisałyście o tych bucikach... A mi padł system komputerowy i do tej pory siedział u mnie informatyk. Musiał mi zrobić przywracanie systemu i skasował mi gadu gadu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
A może zacznę kupiowac w lumpeksie i sprzedawać na allegro? Jakoś trzeba zarobić ten pierwszy milion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia ja też trafiłam na fajny sklepik. Generalnie z używanymi rzeczami ale dla maluchów są i z metkami. Nowizna. Dzisiaj nabyłam dla niej ekstra sweterek....i wiecie za ile???? Za całe 3,50 !!!!!!! No ja tam czuję, że częściej chyba będę tam wpadać.... Bo wybór mają ogromny.... A ciuszki do rzeczy i dobrej jakości.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, pomysł całkiem dobry i z tego co słysze wcale nie taki nowatorski:D:D A przebicie jest niekiedy 100%:D:D:D Ja też się muszę pilnować w ciucharnaich, bo nabiorę tego, jak głupia, a potem się zastanawiam przed płaceniem, co jest niezbędne, bo inaczej przychodziłabym do domu z worami ubrań dla dzieciaków:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, bardzo Ci dziękuję :) Tylko, wiesz, jakbyś w środę nie miała czasu lub ochoty tam jechać, to w ogóle nie czuj się zobowiązana :) Skusiła mnie ta cena strasznie :) Buty mogą być takie jakie już miał, wszystko jedno, byle rozmiar 22. No i nie różowe ;) A Michał nie śpi, nie wykazywał żadnych oznak senności, więc podejmę kolejną próbę niedługo. Mcdzia, Ty masz dobry pomysł :) Ja teraz sprzedaję na allegro ksiązki. Już jest 6 chętnych :) Mam zamiar wystawić też suknię ślubną. A co z Twoją suknią i z tą beznadziejną pralnią? Jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja suknia ślubna wisi w szafie bo pomimo chętnych nikt sięnie zmieścił w rozmiar 34:( chciałam oddać prawie darmo;) ale cóż....... A moze Wy macie jakieś małe , chude przyszłe panny młode w okolicy? a i jeszcze niskie muszą być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pomysła dziewczyny ;) Mamo Zuzki, oglądałam zdjęcie Zuzi, jak ona z ta pieluchą na buzi może oddychać? :O kto ją tego nauczył? przyznaj się? Aya a ten filmik od Ciebie - niezły ;) Właśnie dostałam telefon że idzie do mnie paczka z Anglii z bucikami dla Oliwii, ale to będą malutkie adidaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie sprzedałabym swoją suknię ślubną, ale jak Robert ostatnio chciał ją sprzedać do wypozyczalni, to mu pani powiedziała, z eteraz modne są suknie dwuczęściowe, a moja jest jednoczęśćiowa, a w dodatku, ze może najwyżej wziąć ją w komis, czyli trzeba będzie czekać, aż ktoś będzie chciał ja z tego komisu kupić, czyli beznadzieja, bo się tylko ubrudzi od mierzenia, a potem mi ją oddadzą, jak się nie sprzeda:( No i tak wróciła do domu:D:D:D Chyba nigdy się jej nie pozbędę:( Po co ją w ogóle kupowałam, jakos wtedy wcale nie myślałam o wypożyczeniu:O:O Mamo Fasolki i tak na zakupy będę musiała pojechać, więc przy okazji tam wejdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się udało sprzedać moją suknię ślubną jakieś 2 lata temu z pomocą koleżanki za 300 zł. A 2 lata wisiała najpierw w komisie a potem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też żałuje , ze nie wypożyczyłam, chociaz pewnie byłoby trudno:) w każdym razie żal mi,ze wisi w szafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super to zdjęcie z pieluszką:D:D:D I buciki sliczne, a to zwierzątko to jest kot?? Jak tak, to futrzak prawdziwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam ja bym była bardzo zadowolona jakbym 300 dostała, jak pomyślę ile sam welon kosztował to aż sie serce ściska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszyłam jak głupia że wogóle sprzedałam, miało być za 250 ale poszła za 300 ;) a za wszystko zapłaciłam 4 lata temu ok 1100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzedałam suknie też za 300zł.....jutro mamy własnie 8 rocznice ślubu:):):) ach.........hihihihi dobrze że mi przypomniałyście:):):) o butkach się nie wypowiadam już, bo i tak dużo już napisałyście:D a miałam nadzieję że dziś o sexie bedziecie pisać......::(:(:( bo ja mam sexowny bardzo dzień......:D:D:D:D znaczy normalnie funkcjonuję, tyle , że napalona strasznie jestem.......zaraz sobie kogoś poderwię na gadu...:O viola nie dzwoń do mnie bo ja nie wiem jak się gada i co trzeba mieć żeby gadac:O:O:O bo jak wiesz ja roźdźiw jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała 300 zł za suknię, a tak na prawdę to i za 200 bym ją sprzedała, bo mi tylko zawadza:o A jak sobie pomyślę, ze samo czyszczenie to kosztowało 150 zł, to aż strach:o Głupi to był pomysł z kupowaniem jej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, amamen, Ty to chociaz jakiś cel masz na dziś, \"szczytny\" w dodatku:D:D:D:D A my przynudzamy:D:D:D Przeslij mi mailem trochę twojej chęci:D:D:D Bo ja ciągle jestem wkurzona na tego mojego slubnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee przejdzie ci aya......luzik..........nie gniewaj sie na niego my go tak uwielbiamy a ty się złościsz....... chęci przyjdą ...zobaczysz pewnie idziesz do domu....już? viola przestan bo pękne a Nadia patrzy na matke która się cieszy do kompa:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że jest nowa wersja Gadu 7.0 Właśnie sobie zainstalowałam i z Amamen próbowałyśmy dodzwonić się do siebie, niestety Amamen ma słuchawki w szafie i dopiero jak mąż przyjedzie to jej włoży :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×