Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Oliwia ma łóżeczko postawione prostopadkle do naszego i w pewnym oddaleniu. Od początku tak stało bo inaczej się nie da. Mam nadzieję że nie będziemy szukać długo drugiego mieszkania, bo chcę żeby mała miała swój pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, ja mam w pokoju i komputer i telewizor, jak mała zasypia to potem jeszcze włączamy ale czasami, bo przeważnie g.... jest w telewizji. Chyba że kompa podłączymy do tv i jakiś film oglądamy. Rureczki - mniam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwe, a Robert to przez sen korzysta z kompa i tv:O????????????? czy po prostu jak oczy otworzy, to musi widzieć:D:D:D:D Fajnie wyszło:D:D:D:D A jak Ty te rureczki robisz??? Nigdy nie robiłam jeszcze:o Bardzo to skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mówi ze sie przywyczaił spac sam i ma dużo miejsca a ze mną to musi nagle ciasno zrobiło, dziwne 3 lata mu nie przeszkadzało rurki, bardzo prosto się robi ja tez myslałam ze to takie trudne wyspuje 3 szkl. maki, kostke margaryny i szl. śmietany i wyrobie razem, bardzo krótko i na 5 godz. do lodówki a potem wyciągam, troche wyrobie, rozwałkuje i kroje paski i owijam foremki wfształcie rurki i do piekarnika na 20 min masa: kostka masła, 5 zółtek i szkl. cukru pudru ja do połowy masy daje kakao jak ostygną nabijam rurki masą i koniec:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciasto jak już jest na foremce to można jeszcze z wierzchu w białku pomoczyć i posypac cukrem bedą się swiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Amamen, ja zdam raport :classic_cool: Wczoraj po basenie kochalismy się dwa razy i było baaardzo fajnie :) Przez to, że przenieśliśmy łóżko do dużego pokoju mam problem z porannym dostępem do Was. Bo albo śpię albo co drugi dzień wstaję z Michałem i wtedy nie mogę korzystać z kompa bo Artur śpi :( Komputer by mu nie przeszkadzał ale hałasujący Michał tak, więc muszę z nim być w jego pokoiku. Teraz dopiero zasnął i mogę się dorwać ;) U nas nie było absolutnie żadnych problemów z przeniesieniem spania. Nawet jest lepiej, bo ja nie budzę się już, kiedy Michal tylko sie poruszy i jestem bardziej wyspana. A Michał jak widzi rano, że w pokoju nikogo nie ma to chwilkę pokwęka i zajmuje się jakimis pudełeczkami, puszkami, łyżeczkami i innymi atrakcyjnymi przedmiotami, które wieczorem zostawiam na stole przy łóżeczku. Sylwek, to fajnie, że dziś tak krótko w pracy :) I znowu robisz jakieś pyszności na obiad. Co to za rureczki? Aya, no konicznie napisz co Robert miał na myśli. Ławicę polecam. To jest fajna pozycja jeśli kobieta lubi się czuć bezradna ;) Ja czasem tak mam :D Violkam, spróbuj wymienić ten Fervex w aptece. To jest w saszetkach i sprzedają na sztuki to powinna kobieta wymienić. Zwłaszcza jak znajoma. Kup coś w tabletkach bo te rozpuszczalne leki to zwykle obrzydliwe są. Dziewczyny, ja przecieżjeszcze nie mam opiekunki, a Wy już się cieszycie :) To nie jest dobre rozwiązanie z opieką do marca, bo dzieci się bardzo przywiązują do osób, które się nimi opiekują. Ta pani sama nam to powiedziała. Więc intensywnie szukamy dalej, ale już mi ulżyło bo w razie czego jest ktoś. Zobaczymy jak Michal zaakceptuje. Powiedzcie, że będziecie mnie pocieszać jak pójdę do pracy. Nie wiem jak ja zostawię Michałka 😭 :( I nie będę miałam w ogóle czasu na nic, bo praca, gotowanie, sprzątanie itd, zajmowanie się dzieckiem no a wieczorem jak juz wszystko zrobię to będę musiała się uczyć. Bo staż to nie tylko praca, ale też zaliczenia teoretyczne i praktyczne, kursy itp 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki ja cię napewno pociesze:D:D:D:D ale nie martw się będzie dobrze, zobaczysz jak bedziesz sie cieszyć kiedy wrócisz dodomciu do Michałka bedzie wiecej cierpliwości tylko ze roboty w domciu tez troszke wiecej, ale bedziesz sie za to szybciej wyrabiać bo mało czasu bedzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne te rurki....mniammmmmmmmm ja zjadłam właśnie 3 wielgaśne drożdżówy........Jezu.......i wyjadłam nikoli Milkinis czy jakos tak.....bo Prinsessy zabrakło...:O:O:O Nikola spała sama w wieku 3 lat...:) sama chciała :):):)wcześniej nie było mozliwości bo pokój zajmowała babcia.....:) ale (może to głupio zabrzmi) po śmierci babci chciała tam zaraz spać:O:O i do dzis ją pamięta bo jak świeci jaśniejsza gwiazdka na niebie mówi że to babcia i macha jej rączką...:):):)....albo jak jej coś kupię to pokazuje babci i patrzy na niebo......:).... a teraz Nadia czuje że mnie nie ma...jest większa przylepka:) a Nikola była taka zocha- samocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwek :D :D :D Tak się rwałam do pracy a teraz widzę, że lepiej mi chyba siedzieć w domu. No taka kurka domowa ze mnie :D Sama nie wiem czego ja chcę :O Dziś lub jutro dostanę okres i stąd chyba ten mój cudowny stan psychiczny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEdziemy, będziemy, ale pewnie w pracy będziesz miała dużo zajęć i czas Ci szybko zleci, ale samopoczucia przez pierwszy tydzień nie zazdroszczę:o Musi być dobrze, mamo fasolki;) Ja lubię się czasem czuć bezradna, tym bardziej, ze normalnie, to jest z reguły na odwrót:o:o (poza seksem znaczy;) ) Sylwek, czyli, ze są specjalne formu do rurek, tak? Ech, wygodniccy ci faceci:( Za ciasno mu, bo się przyzwyczaił do większego łóżka:o Ale z drugiej strony ma rację, bo lepiej śpi się samemu, jeśli o samą jakość snu chodzi, tylko, ze w naszym przypadku dochodzi jeszcze budzenie się na kazdy dźwięk dochodzący z łózeczka, albo dtugiego pokoju:o Mnie Mati zawsze woła szeptem (to przeciwieńswo do krzyku szeptem w wykonaniu Roberta;) ) i już się budzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że będziemy cię pocieszać...ty dasz radę momo fasolki ja w to nie watpię...a rację ma Sylwia jak mówi, że sie wyrobisz bo będziesz musiała:O....tylko wiadomo mniej czasu będzie ale ty masz kochanego męża i dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie wstadze dwie chusteczki do nosa i tak będe chodzic tak mi się leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziewczyny brać przykład z mamy fasolki jeśli chodzi o wyrabianie normy................:D:D:D:D:D:D:D:D sylwek ti widocznie Emilka ma tak jak Nadia musi mieć mame przy sobie.....:):) chociaż ty mówisz o przebudzaniu się a u nas muszę być przy zasypianiu i całą noc śpi jak Reks!!!!:O:O...hmmmm ale możliwe że ona czuje że ty jestes w pokoju i dlatego sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że możliwe jest ze ona czuje że cię nie ma w pokoju......i dlatego się budzi...... czy aya u was jest tez moda na zbieranie takich karteczek do segregatora?????:O:O:O:O z witch i rózne inne????? zbiera się serię czyli dużą i małą karteczkę z takim samym rysunkiem:O:O:O Nikola ma juz 3 segregatory.......i muszę kupować jej karteczki na wymianę a kosztują 3 zł...a ona przeważnie chce 3 po 3 zł :O:O:O i za dwa dni to samo..... dzis się wkurzyłam i jej to ograniczyłam bo zbankrutuję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się odrobiłam i zaplanowłam co będę robić w poniedziałek:) Zrobiłam więcej przez te dwa dni, kiedy jestem sama niż przez ostatnie dwa tygodnie:o:o Ta moja koleżanka niby jest całkiem w porządku, ale.... wcale mnie nie motywuje do pracy, tylko zniechęca:o:o:o Sylwek, a ja mam wręcz przeciwnie: przyblokowało mi kinola:o:o Od kilku dni intensywnie myslę nad wyprawą do fryzjera, bo pewnego ranka już się nie dało nic z tymi włochami zrobić: grzywka za bardzo urosła tak nagle:o:o Ale jakoś nie mam mkiedy sie wybrać i nie mam pomysłu, ale chyba bardzo skócę, mimo perspektywy czapki zimowej już wkrótce:) A Ty, mamo fasolki, wymysliłaś już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic o tyhc karteczkach nie wiem:o:o ale Mati chyba by ich nie zbierał, bo to chyba babskie sprawy, co? On na razie żadnych mód z przedszkola nie przyniósł poza dwoma kultowymi słówkami: dupa i kurwa:o:O:O I namiętnie urzywa ich przy mojej mamie:o:o Chyba dlatego, ze ona za dużo o tym gada, zeby tak nie mówił. Ja mu powiedziałam raz, ze u nas w domu sie nie używa takich wyrazów, a nawet, jak od czasu do czasu palnie, to nie zwracam uwagi i jakoś przy mnie na szczęście tak nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używa się, no chyba że przyjdzie teściowa i coś opowiada z emocjami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie marzy się ktos kto by mi doradził:O:O w kwestii fryzury, bo sama nic nie wymyslę ..znaczy się wymysliłabym ale ja jestem leń i nie wyobrazam sobie żebym miała stać codziennie przed lustrem i nakładac jakies cuda na włosy :):):):O:O:O ja myję włosy dwea razy w tygodniu ( to już huk!!!) bo moje włosy sa takie ż enie widać ze są tłuste;) a jak miałabym krótsze to musiałabym coś rano z nimi robić:O:O:O to siechyba megalenistwo:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen ja to znam tzn. te segregatory, ja ich nie zbieram ale dziweczynki w przedszkolu i ostatnio jedna dała drugiej \"nazawsze\" a za dwa dni stwierdziła ze ona jej wcale na zawsze nie dala i oczywiscie awantrua, zabroniłam im przynoszenia i tyle, albo tylko pokazać zadnych wymian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhhh Aya właśnie rozmyślam o fryzurze ale ja dla odmiany chyba trochę zapuszczę:) grzywka juz ładnie odrosła ale włosy moze jeszce troszkę tylko zmysiałam bo słońca brak:( Ostatnio miaałam takie pasemka jasne ale treaz trzeba by było jakiś szampon, sama nie wiem. Grzywki jużsięobawiam bo w ubiegłym roku jak zdejmowałam berecik to miałam takie przylizane czołao:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek niedobra z ciebie pani:);) ale taka moda i już......:) aya u nas chłopaki tez to zbierają:) ledwo Nikola zje obiad a już kolejka pod domofonem :O przychodza juz sie wymieniać:O moje włosy sie puszą i wyglądałabym jak głupek z grzywką:) ale z długością i kolorem chciałabym pokombinować coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a panie w przedszkolu Mateusza też zakazały przynosic dzieciom zabawki z domu, bo potem nie chciały ich odkładać, jak trzeba było zająć się czym innym:o Widać jakas zacofana jestem, bo kompletnie nie kojarze tych kart:o:o Ja mam czasem takie napady, zeby cos koniecznie z tą fryzurą zmienić i się np. obcinam krótko, a potem dwa lata zapuszczam:D:D:D I tak w kółko:D:D:D Dwa lata właśnie minęły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z fryzurą chyba się poddałam. Nie mam pomyslu i odwagi 😭 Dzięki, że już mnie pocieszacie :) Oczywiście chodziło mi o bezradność w łóżku, tak w życiu to u nas też chyba jest odwrotnie. Nie mogę pisać bo Michał jeszcze śpi ale to już taki płytki sen i nawet stukanie klawiatury budzi go, choć jest w drugim pokoju. Pooglądałam sobie ciuszki na allegro i tak zmarnowałam całe jego spanie zamiast coś zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oni tak codziennie to forum konserwują 😠 tyle napisałście, nawet nie mogłam poczytac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki Ty to masz zdrowie - po basenie i to jeszcze 2 razy seksik :D:D:D Nieźle! Ja też lubię czuć sie bezradna, nawet marzy mi się czasami odrobinka przemocy w łóżku :P:P:P Tylko że mój Paweł to delikatny wobec mnie jest, jak mówię że tak nie to tak nie robi a powinien... Wiem że im się powinno prosto w oczy mówić co sie chce, ale nie mogli by sie domyśleć? Napisałam jak by mi o kilku facetów chodziło :D ale chodzi mi ogólnie o mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu wszystkim słonka ładnego, dziaciaczków grzecznych i żebyśmy sie wyspały i może normęwyrobiły bo komisja niektóre wyrzuci:D:D:D pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooobeeeecna! dziewczynki drzemia, to ja hyyyyc do kompa:D weekend przed nami to może troszkę czasu będę mieć dla dzidków, bo ja ciągle tylko w pracy albo na działce,nawet nie widzę jak mi rosną:( mailiki poczytane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązkowo Mamunia! - przeczytane ;):D a ja mam część prania zrobione i posprzątane, jutro tylko zakupy i spacerek. A mąż mi znowu w niedzielę wyjeżdża na 2 dni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, ja mam tak samo ;) Lubię trochę przemocy w łóżku i mój mąż o tym wie ;) :D Lubię nawet czasem mocny dotyk, za mocny, tak, że trochę boli :D :D :D Tylko nie pomyślcie sobie, że my tworzymy jakąś parę sado-macho :D A dziś dostałam okres Dziewczyny teraz zupełnie z innej beczki. Wytłumaczcie mi dlaczego te przepraszam za wyrażenie pojebusy władze USA nie otworzą dla ruchu w drugą stronę tych wolnych pasów autostrady, żeby ludzie mogli uciec przed huraganem?! Przecież oni tam jutro wszyscy zginą. POkazują w TV ciągle zakorokowaną autostradę i wolną ze sporadycznie przejeżdżającymi pojazdami w drugą stronę chyba czteropasmówkę. I że Ci ludzie co tam stoją nie rozwalą tych barierek i nie uciekną? :O Mówią, że za parę godzin będzie juz tak wiało, że przestaną działać komórki, a jutro koło południa ich totalnie zaleje. NIe rozumiem tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×