Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Mamo Zuzki ja też dostałam maila, nie odpowiedziałam bo już zgłupiałam kto się gdzie wpisuje :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połknęłam \"i\" w ziewaczek... Ale już wysłałam :) Wiolka muszisz oddać Ayi Statuetkę rozdziewia!!!!! Za tego nicka. Jesteś dobra Aya :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie klika \"odśwież\" na górnym pasku:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam :D:D:D:D Ale tu odświeżam cofając się o stronę i wracając :O:O:O:O W życiu bym nie wpadła żeby odświeżać tam u góry :O:O:O:O Tylko sie nie smiejcie dobra???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdumiona, ze nie masz:O:O:D:D:D a co masz od góry????? bo u mnie w pierwszej linijce jest : plik, edycja, widok, ulubione, narzędzia, pomoc a potem w drugiej właśnie: wstecz (strzałka w tył i do przodu), zatrzymaj (taki X), odśwież(dwie strzałki tworzące jakby okrąg:O) i domek no i tak dalej:O:O:O:O Na prawdę tego nie masz????? Jak to możebne?????? Oswieć mnie, mamoZuzki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya nie mam na stronie, ani na kafe ani na gazecie. Ale tak ogólnie to mam, na tym oknie po prostu!!!! Ale nie wpadłam wcześniej że tak mogę odświeżać bo niektóre strony mają własną opcję do odświeżania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy takie gadatliwe to tu piszemy czy tam????????????:) ja jestem na gazecie a sioooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statuetka rozdziwia węrduje od Ayi do Mamy Zuzi :D:D Ale to możliwe że nie masz. Musisz zrobić tak: Widok (u góry strony) -> Paski narzędzi -> Przyciski standardowe i wtedy pojawi ci się taki pasek z tymi opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale się porobiło:O:O:O dzisiaj była koszmarna noc, emila cały czas się budziła, koszmar, cyhba po tym szczepieniu taka była, ale po tamtych nic jej sie nie działo, mnie sie tez same koszmary sniły:(to chyba przez ten okropny wiatr, straszliwie wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się tam.....no tragedia....... ja wiem że tam mam być....ale tu lepiej sie odświeża i w ogóle.....na pewno się przyzwyczaję...ale tu też bedziemy czy nie?????? hmmmm......w końcu umrzemy tu śmiercią naturalną 😭.....bo nas wykopią na sam koniec:(....... a tu się w końcu poznałyśmy😭...tu sie wszystko zaczęło......:D:D:D ja serio jestem sentymentalna:D telenowela......:D:D:D ........ale tak jest.....tu zapisane są nasze pierwsze informacje 😭wiec od czasu do czasu też tu kikniemy co?????? czy nie?????? eeeeee ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę klikać i tu i tam:D:D:D może znajdą sposób na kafe, zeby była możliwość zahasłowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już propozycję hasła wysłałam violi;) no nie wiem tu się lepiej czuję.....niech mnie skrytykują .....uodpowrniłam sie........po tym wpisie ostatnim na mój temat:p mam w dupie...ale chodzio inne dziewczyny...o sylwek o małgonię dla nich to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero się zbłaźniłam na tamtym forum, matko, napisałam, ze mam córkę tej nowej dziewczynia, a zapomniałm o Matim:O:O Podzielę się tą statuetką rozdziwa, chetnie:O:O Dobrze, ze już niedługo idę do domu;) i przestanę głupoty wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widziałam....ten wpis...ale się zaraz poprawiłaś......:D:D:D i co aya? oswoiłaś się? bo ja szczerze mówiąć to nie:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA NAPISAŁAM ZE MAM jedną córkę i drugą córkę a to daje w sumie dwie córki....co ta dziewczyna sobie o nas pomysli:D:D:D niech wie że ma z walniętymi do czynienia....no nie???/ może akurat będzie nadawać na naszych falach:) zapomniałam przez to zamieszanie pochwalic Milo....jaki duży z niego chłopak ...i nie że był brzydki ...co to to nie....ale tak wydoroślał i wyładniał......serio!!!!!!!!!!!!! macie takie same odczucia????? co do Milo????? slicznego masz synusia Elcik!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie znikajcie
tak kompletnie!! kurcze, szkoda by było, jak by Was tu nie było!! stworzyłyście takie fajne grono koleżanek i tak fajnie się Was czyta, jesteście super babki, każda, co do jednej :) do tego przesympatyczne, pełne humoru i same wiecie, co jeszcze. Mogłabym jeszcze tak długo kadzić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksoholik
Święta były kolejną okazją do odmóżdżenia. Szczęśliwie mam na tyle instynktu samozachowawczego, że udaje mi się oderwać od szklanego ekranu przy większości proponowanych nam pozycji, a zwłaszcza reklam. Czasem gdzieś zahaczę wzrokiem o jakiegoś ambitnego Van Damme’a ale zwykle jest na tyle ambitny, że nie przyklejam się do ekranu. Jednakże czasem bywało dopadło mnie. Po trzykroć ugodzony padłem trafiony strzałą luminofora. Po raz pierwszy na superprodukcji Potwory i Spółka. Po raz wtóry na Toy Story 2. A po raz kolejny na Family Man. No cóż, jak na moją wyliniałą entelegencję miały odpowiedni poziom. Niestety, zauważyłem u siebie po raz kolejny pewna niebezpieczną prawidłowość. W momentach tzw. wzruszających, zgodnie z niecnymi zamiarami reżysera, scenarzysty, aktorów i producenta naginam się do ich zamierzeń i kurde, po prostu chyba się wzruszam. Wzrok mi się nagle mgli nieco, wilgotnieją powieki, ściska w gardle. Klasyczne objawy zmiękczenia charakteru. Zwłaszcza Family Man był tu podstępnie skuteczny. Na szczęście więcej takich zdradzieckich pozycji w święta nie było. Dzięki czemu zdecydowanie zyskały spacery, rozmowy, ksiązki i prasa. Chyba się zdecydowanie starzeję. Niech seks będzi e z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D I Z TOBĄ RÓWNIEŻ!!!!!!!!:D:D:D:D:D amen powiedziałaby amamen:D:D:D miałyśmy ignorowac pomarańczowe nicki ale ten ludź nie jest przeciwko nam;) ....wiec odpowiem >>>>>>ja myślę że tak całkiem też stąd nie znikniemy:D ;) widzisz odpaliłam sprzęt i machinalnie weszłam na kafe:O......to takie przyzwyczajenie, taki nawyk....a wręcz nałóg:D pozdrawiamy sexownie cię również!!!!!!!!🌻 ide zobaczyć co tam się dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu chryste ....nie moge tam wleźć... jestem tak zła że wszystkich zaraz pozabijam...bo chce się pospieszyć ...to wvciąż nie można wyswietlić strony.........ooo!!! dupa jasiu karuzela....chyba zarz pekne ze złości tu zdażyłam sie wpisać dwa razy a tam jeszcze nie wqeszałm:O:O:O wy tez tak macie?????????tak trudno wam jest się dostać tam????? mam link klikam i wciąż nie mozna i wciąż odświeżam..... jak tak dalej pójdzie to będę wstawał w nocy i będę sie logowała żeby móc z wami ok 10 pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen mi też się tak wolno otwierają strony :( I buziek mi brakuje. I tu się wszystko zaczęło.... Przyszedł mi do głowy pomysł jak zaczynałam obierać ziemniaki zeby tam pisać o tych naszych tajemnicach.....ale chyba to nie jest najmądrzejsza rzecz...bo przecież największy urok to ma jak jest wszystko razem no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie podsumowanie mnie naszło jak skończyłam obierać już te pyrole :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya skad wiedziałas o motylku????????????????????????????????????????? :D:D:D:D straciłam zaufanie co do niektórych ale i dobrze!!!!;););) wcale to nie głupie tylko że jak juz sie duskusja rozpeta to potem trudno tak przeskakiwac no nie??????????? ja w każdym badź razie tu będę siedzieć tez:O najwyżej pogadam se sama ze soba:D wprawę juz mam!!!!! hihihihihhi pa aha najważniejsze maż zdał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen widzę że radość Cię rozpiera :D:D:D:D:D:D:D aż stronę rozsadziłaś :D:D:D:D Ale suuuper :D:D:D:D:D:D Że zdał oczywiscie a nie że stronę rozsadziłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×