Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lorelai

Czy dzieci kiszone w beczkach, to tylko 2 sławne przypadki?

Polecane posty

Czy w Polsce, katolickim kraju , takie metody antykoncepcji , to czestsze przypadki? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam
że więcej niestety, tylko nie wyszły na światło dzienne. W łodzi i pod Lublinem , to sprawy opisane w mediach, ale ten facet, mąż pani Joli mienił się być kaTOLIKIEM WIERZĄCYM, I O NICZYM NIE WIEDZIAŁ. . . TRUDNO W TO UWIERZYĆ!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antykoncepcjia powinna byc powszechnie dostepna i dla kazdego. Juz w szkole dzieci powinny byc bombardowane informacjami o bezpiecznych metodach. Inaczej liczba dzieci kiszonych/wyrzucanych na smietnik nigdy nie zmaleje (jestem swiecie przekonana, ze takich przypadkow jest mnustwo tylko sie o nich nie wie)... Niestety problemem sa male wioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed oczami mam program, który ukazał sie kilka dni temu w telewizji z retrospekcją przebiegu wydarzeń z życia rodzinnego pani Joli spod Lublina. Nie wiem czy ogladaliście ten program. Kobieta pokazywała jak rodziła we wannie po wyjsciu dzieci do szkoły, nastepnie schodziła do piwnicy, wkładała noworotka do zamrażarki , a po jego smierci do plastikowej beczki. To horror! Nie moge do dzisiaj dojść do siebie po edycji tego programu. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kikker
Masz racje o wczesnej swiadomosci antykoncepcyjnej dzieci w szkołach. Zauważ tylko, iż podobny przypadek miał miejsce w centrum Łodzi, a więc to nie problem wiejskich niedouczonych ludzi. Poza tym pani Jola prowadziła z mężem sklepik, jakąs tam świadomośc ekonomiczną, do robienia biznesu posiadała, ale niechęć do stosowania środków antykoncepcyjnych też niestety, co za tym idzie wolała zabijać , niż np. założyc sobie spiralę, czy łykać tabletki ! - o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem jest ustawa antyaborcyjna, która weszła w życie w Polsce po 1995r. w myśl której nie można kobietom wykonywać zabiegów aborcyjnych, chyba, że ciąża stanowi zagrożenie dla życia kobiety,lub była wynikiem gwałtu. Słyszałam w mediach, że rząd powoli zmienia tą ustawę, dopuszcza usuniecie ciąży do 12 tyg. zgodnie z wolą kobiety. Myślę, iż dobrze jest, że nareszcie kobiety będą mogły decydować o sobie i o ilości potomstwa w rodzinie; oczywiście nie jestem zwolenniczką aborcji jako metody antykoncepcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że gdyby w Polsce była możliwość sterylizacji po urodzeniu 1- go dziecka, to nie wydarzyłyby sie tak makabryczne przypadki dzieciobójstw. Jak myślicie? Tu jest nadal łamane prawo kobiet, może sie to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lorelai
Ten temat był już przrabiany, a pozatym na takie rozwiazanie problemu decydują sie zdesperowane, o niskim morale babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dzisiaj
od dzisiaj zaglądam do wszystkich napotkanych beczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesiaj w Uwadze na TVN też było o tym, tylko małżeństwo z Łodzi. Zastanawia mnie , co to za ludzie, że żadne zasady moralne do takich nie docierają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianka
Kotku, pani Jola mieszkała w łodzkich kamienicach blisko centrum, i od razu widze po tobie, że nigdy nie widzialaś na oczy takiej kamienicy. Syf, brud, zawalające się schody, polowa nie płaci czynszu, niekiedy kibel na podwórku(!) , prąd ciągnięty na lewo z klatki schodowej, grzyb na scianach, gaz na butlę i zimna woda!!!!!! I tam własnie mieszkają prawie sami bezrobotni po podstawówie albo z zawodówą. Z Piotrkowskiej nie skręca sie po zmroku w Więckowskiego, choć to centrum! Takie kamienice są w centrum Łodzi!!!!!!!!! Więc nie pisz mi tu, że ona wolała zabić niż zalożyć sobie spiralę za 1200-1500 zł. Jakby miała 1500 zł, to by założyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzianka
Nie chodzi mi o Panią jolę tylko o to małżeństwo z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku szłam wynieść śmieci, ale pod altanką stał wóz policyjny, karetka i grupka gapiów. Sąsiadka mi powiedziała, że właśnie znaleźli niemowlę w śmietniku.:( Jakiś mężczyzna szukał butelek i makulatury, i znalazł jeszcze żywe dziecko. Myślał, że to kot jest w reklamówce i chciał go wypuścić... Dziecko zmarło. Śmieci zaniosłam spowrotem do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Łodzianki
Dzięki, że wyjaśniłaś mi sprawę, jacy to sa ludzie. Nie zmienia to faktu, iż można dzieci urodzic i zrzec sie do nich prawa w szpitalu. Żadna matka nie bedzie z tego powodu poniżana, czy dyskryminowana. Jest wiele małżeństw w Polsce bezdzietnych, które bardzo chetnie zaadoptują dziecko. Następna sprawą jest sterylizacja, o której już wcześniej wspominałam . Dlaczego kobietom pragnacym tej metody antykoncepcyjnej odmawia się w szpitalu wykonania tego zabiegu po 1-szym porodzie? Uważam, iż jest to bezprawne poczynanie konowałów zasłaniających się paragrafem 155, ( za wykonanie podwiązania jajowodów grozi lekarzowi 10 lat wiezienia) i tak jest w naszym katolickim kraju, bo w Europie sterylizacja na życzenie jest dopuszczalna. Myślę, iż dzięki takiemu bezpłatnemu zabiegowi wyeliminowałyby się takie morderstwa niemowlaków, jakich jesteśmy świadkami w Polsce. Przecież psom, kotom , tym biednym zwierzętom wykonuje się te zabiegi bezproblemowo u weterynarza, dlaczego więc kobiety są gorzej traktowane w Polsce niz zwierzęta, poprostu UBEZWŁASNOWOLNIONE? Może podejmiecie ten temat? - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu pisać
My mieszkamy w Polandzie Klerlandzie i jak tylko ktoś wyskoczy ze sterylizacją to wpakują go do jednego wora z feministkami, SKD, aborcja, eutanazją itp, itp...Zaraz jakiś księzulo wyskoczy z gadką, że to mordowanie dziecka nie poczętego, ale takiego , co by na pewno moglo się począć, jakby się tych jajowodów nie podwiązało(nie watpie, jeszcze z 10 sie pocznie) Kurwa, normalnie ja chce żeby wreszcie zrobić porządek z wpierdalaniem sie kleru we wszystko i z partiami oszołowmów typu LPR, a pzrede wszystkim z Radiem Matyja. Ja nie rozmumiem, jak można bylo tyle gadzin w tym kraju wychodować, a każda pierdoląca o katolicyzmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielam poprzedniczko
Twoje zdanie, w całej rozciągłości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze i patrzcie, jaki jest wyrok polskiego sądu: Męż pani Joli zwolniony , uniewinniony, bo nie wiedział o ciążach żony- poprostu ich nie widział. No toz baba sie chyba kapusty z grochem nawpieprzała i bebech jej wywaliło, żadna tam ciąża!!!! A Pania Jolę wsadzono za kratki dożywotnio!! no patrzcie , jaka to sprawiedliwość, jakie równouprawnienie i współodpowiedzialność za poczęte życie!!! Ten sędzie to chyba był pijany, albo jakiś pierdolnięty mocno w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
Sam hitler by czegoś takiego nie wymyślił. A pamiętacie 5 dzieci zabetonowanych przez rodziców na strychu ? Czy świat nie jest popieprzony, jedni mają dużó i zabijają, inni chcą a nie mogą, świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Myślę,że to niestety wynik tego,że zakazana jest aborcja. Niektóre kobiety nawet jakby mogły to nie korzystałyby z antykoncepcji... Prymitywizm niektórych ludzi nie pozwalał im będzie na to,żeby w ogóle zainteresować się antykoncepcją...To samo adopcją,oddać dziecko do adopcji to wstyd(a nie tragedia dlatego lepiej usunąć) oraz brak wiedzy,świadomości pewnych faktów. Wyjściem jest jedynie aborcja... Słuchałam audycji seksuologa,psychologa w radiu i on powiedział,że co by nie myśleć o aborcji,to jak była legalna to nie było dzieci na śmietnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
Aborcja swoją drogą, bo te ludzie są mega prostakami i nawet tego by nie podłęło. Poza tym to kosztuje - kto za to miałby płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Ja nie mam na myśli aborcji w klinikach za duże pieniądze,tylko zapyziałego ginekologa...przecież tak było jak sądzę za czasów komuny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
było, było, ale teraz za wszystko trzeba płącić, koszt aborcji wg. taryfy będzie wynosił i tak jakieś 2 tysiące, a taka baba jak przyjdzie 5 razy to są już koszty liczone w miliardach. wysterylizować i do gazu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Ja jestem za sterylizacją na żadanie oraz sterylizacją osób chorych psychicznie(trwale i poważnie chorych).Brzmi może okrutnie ale na wsiach takie dziewczyny są wykorzystywane,rodzą dzieci,potem są tragedie...Lepiej uniknąć takich przypadków,poza tym osoba chora psychicznie nie zajmie się dzieckiem. Co do ustawy antyaborcyjnej to słyszałam,że LPR chce ją jeszcze bardziej zaostrzyć tzn.teraz kobieta może usunąć ciążę jeśli zagraża jej zdrowiu,dziecko może być chore lub ciąża jest wynikiem gwałtu.A młodzi z LPR chcą aby został tylko zapis ,jak zagraża życiu kobiety.Chore. Jeśli kobieta zajdzie w ciążę w wyniku gwałtu to może zachować dziecko jak chce ale przecież zrozumiałe jest,że może go nie chcieć...jaka to trauma.Zamiast jak najszybciej zapomnieć to niech jeszcze męczy się z tym całe życie,niech przegra swoje życie bo napadł ją zboczeniec...kara dla ofiary czy dla napastnika?Oczywiście dla ofiary.I ona ma też to dziecko sama utrzymać,nie stworzyć normalnego związku...CHORE. A rodzenie dzieci chorych to też kwetaia wyboru,ja jestem na nie bo rodzice nie muszą całego życia się poświęcać i męczyć,jedynie mogą zwariować,nie ma też placówek w Polsce,które pomagałyby takim rodzinom i dzieciom,szkół...A jak rodzice umrą to co z takim dzieckiem...?Kiedyś zostanie samo na pewno czy państwo sprosta opiece...bez komentarza. Poza tym faceci nie powinni rozmawiać o naszych ciałach i tym co możemy z nimi robić.Mogą co nawyżej dać takie prawa,pensje,pomoc kobietom z dziećmi,że będziemy bez lęku chciały je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
Jak jest teraz to jest dobre rozwiązanie. Do tego należy zwiększyć edukację seksualnę = używanie antykoncepcji (refundowanej !).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Oczywiście jeśli jest to patologia to sterylizacja takich osób byłaby wskazana ale do gazu to nie,niech sobie żyją... A taki ginekolog to może i taniej by zrobił bez rachunku...aborcja powinna być dozwolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Wiesz ja jestem za aborcja mimo,że sama mam problemy ginekologiczne i nie tak łatwo będzie mi zajść w ciążę... To sprawa wyboru,ja szanuję wybór każdej kobiety pod tym względem,nie oceniam...Są rózne sytuacje życiowe i finansowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
Czyli jak pisałem, jeden może, a nie chce, druga chce, nie może. Założę się, że żaden ksiądz i zakonnica nie jest bezpłodna - taka kurewska przekorność losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Co do uświadamiania,nauki w szkołach to moim zdaniem to się nie sprawdzi w stosunku do dzieci z patologicznych domów, nie będą kończyć żadnych szkół,uczyć się,pójśc po te tabletki nie będą wiedzieć gdzie i jak je załatwić...Szkoła już teraz dla wielu jest czymś ekskluzywnym a będzie gorzej... Poza tym to jest jak sądzę tak,teraz jest ochota na seks to robimy bezmyślnie,często pod wpływem alkoholu czy narkotyków...a potem ciąża i stąd moja myśl o aborcji.Ale nauczanie jest dobre bo rzeczywiście świadomość jest mała w Polsce,uchroni to może część ludzi przed niechcianym rodzicielstwem... Jednak prędzej wprowadzą maturę z religii niż zaczną uświadamiać,przynajmniej przez parę najbliższych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiż
wystarczy przeczytać zwykłe pismo dla młodzieży - tam o antykoncepcji piszą stronami w każdym numerze - kto chce to zawsze dotrze do wiedzy, a kto daje dupy po pijaku to sterylizacja. Jak ja bym doszedł do władzy, to kazałbym sterylizować wszystlkich poniżęj 95 IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×