Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tris

Do pażdziernika minus 30kg!!!

Polecane posty

No coz glupota nie boli - to do tej od diety narkotykowej Ja mam 67 na liczniku, ciesze sie, ze wrocilam do normy po szalenstwach wakacyjnych :) Wiedzialam, ze tak bedzie, ze nic nie przytyjesz :) Ja jestem po sniadanku, obiad na 15 tylko nie wiem co. Pewnie ryz na kostce rosolowej z marchewka + groszek :) Za cwiczenia sie nie moge zabrac. Hmmm... Szkoda. Musze sie wziac w garsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mała czarna ja mam 68.6 nadal ale mam okres dzisiaj.....wiec moze datego nie spadła. ja zjadłam dzisaJ 3 WASY Z SEREM POZNIEJ WINOGRON i kubusia.zjem moze jeszcze nektarynki 2.na obiad chce ryz z musem jabłkowym bez cukru takim musze sie zapchac.moze wtedy nie bede na noc nic jesc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tylko na kolacje czekam, ale nie wiem co mam zjesc. Kurcze. O 19 mam cos na noc wszamac, moze jablka tarte zjem? No nie wiem jeszcze:) A waga daaaaaalej 67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po pracy trawiłam na impreze rodzinna .... no i sie zaczeło 4 kromki z srem z szynka i ogórkiem pałeczke kurczaka z piekarnika 2 lampki wina i jedna winiarke gotowana :( wiec znowu wyszło nie tak jak chciałam a waga pewnie...szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mała czarna i inni ale w dniu dzisiejszym zaprzestałam diety...(juz dawnoto zrobiłam ale sie oszukiwałam) mam dosc rezygnuje na jakis czas.To nie ma sensu ciagle obiecywanie ze jutro sie poprawie i wezme w garsc...jak i tak tego nie robie. bede sledzic twoje wyczyny badz dzielna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toria
hej dziewczyny.tak czytam wasze wypowiedzi i dużo tu ciekawych rzeczy piszecie.Chciałabym dowiedziec się jak robi się ocet jabłkowy(kiedyś miałam przepis)lub czy kupuje się gotowy.Jeżeli któraś z Was moze mi coś napisac na ten temat byłabym wdzięczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmpi
ja zrzucilam jakies 4 kg, a jadlam wszystko :D non stop jak zawsze :D hehehe ale przez 2 tyg chodzilam na treningi przygotowywujace do testu sprawnosciowego :D codziennie po 2 godz :D Trzymam za Was kciuki :D Napewno sie Wam uda :D papa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak ja rtu dawno nie bylam :) Kaczucha pamiętasz mnie? hehe ;) nieźle.. :) może znowu bede zagladać regularnie jak kiedyś ;) przydałoby się zrzucić z 5 kg. :) tylko u mnieejst ten problem że ja jem malutko... regularnie... nie ejst po 18 ( choć ostatnio sie do tego coraz mniej stosuje hehe) ćwicze.. jeźdze na rowerze... pływam... dużo spaceruje a figura dalej taka sama.. czyli mało zadowalająca... ehh... dlatego już sama nie wiem co jeszcze robić :) Fakt.. największą przeszkodą jest moje trawienie.. non stop wzdęcia iz aparcia.. eh.. :) pozdrawiam.. zajże mam nadzieje szybciej niż teraz hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasiorek
hey mam taki sam problem ale brak mi motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasiorek
stosowałam diete arbuzową przez miesiac chudlam 10 kg czy ktoraś z was stosowała zupke kapuscianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie:) Cześc dziewczynki dołączam do was;) fajnie tu macie tak milutko:) Jak się tu do was zapisze i razem z wami będę się odchudzac to może będzie mi łatwiej:) No to tak mam 62kg i 171cm wzrostu i chciałabym schudnąc do 53kg:) Mam nadzieję, że uda mi się:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zauważyłam, że ostatnia odpowiedź do tematu była trzy miesiące temu szkoda;( mam nadzieję, że jednak ktoś się odezwie i nie będę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka8666
Hej mam na imie Iwona , i mam zamiar schudnac przynajmnie 25 kilo przed ciązom wazyłam 68 teraz prawie 100 okropnie sie z tym czuje kiedys miałam silna wole teraz jak zaczynam sie odchudzac to po 6 godz rezygnuje i znowu sie obzeram ,zaczynam sie nie nawidzic w pracy udaje mi sie byc tylko na kanapkach ryzowych i wodzie a w domu sie obzeram jak swinia :( bo co mi tam mam meza dziecko i tak dalej ale mam dosyc noszenia cichow ktore tak naprawde mi sie nie podobaja i dosyc krytki rodziny i znajomych mam nadzieje ze jak bede z wami pisac to bedzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeej!
a ja zaczełam odchudzanie. biegam codziennie biore chrom plus od niedawna. ale jak chodziłam wcześniej do pracy to bez odchudzania schudłam i miałam świetną sylwetke. zobaczymy co bedzie dalej. a czy to dobrze jak sie dużopocę przy bieganiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×