Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygryskowa pani

Petting a ciaża - schizzzzy

Polecane posty

Wiem, że świruje, ale jak się człowiek naczyta to...Rzecz ma się tak, że uprawiamy petting z moim chlopakiem - dotykamy się wzajemnie, ale staramy się sami siebie nie. Nie dochodzi do wytrysku ale pozostaje kwestia płynu przed, którego szczerze mówiąc nie potrafię rozpoznać (?) Tłumaczę sobie, że nawet jeśli on cos tam miał na paluszkach to się to starło zanim się do mnie dobrał, ale...sama nie wiem czy tylko ja nie mogę przestać się denerwować? Dodam że jestem 5 dni po skonczonej miesiączce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj małolaty
jak można zacząć współżycie nie mając pojecia o środkach zabezpieczania się. Wnioskuję że masz nei wiecej jak 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na paluszki trzeba uwazac.....to bardzo niebezpieczne ! przed kazdym dotknieciem zaloz mu rekawiczki...i nie pozwol oddychac ! zeby powietrzem nie przeszlo... najpewniej jest zawiazac mu na wezel, wtedy mozes sie rznac ile fabryka dala....a on moze popatrzec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka_09
wiesz ja też mam przeokropne schizy :/ niby bezpodstawne, a jednak ... boję się że coś przeoczyłam... wszystko woół zapewnia mnie że nie moło to się stać... naprawde jest tak wiele przypadków gdzie ciąża jest wynikiem pettingu ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w takich młodych dziewczynkach wkurza mnie to , że najpierw robią a potem pytają? idiotyczna kolejność. Zanim kolejny raz wsadzi Ci paluchy to dowiedz się czegoś na temat bezpiecznego uprawiania seksu . Tak swoją drogą jak posuniesz się dalej i niechcący zajdziesz w ciąże to też napiszesz temat na forum z zapytaniem ,co masz teraz zrobić?Na forum ciąży sie nie usuwa!!!! I to nie jest opieprz skierowany tylko do Ciebie , ale do wszystkich dziewczyn. Przecież to takie proste poczytać trochę literatury a potem hop do łóżka - przecież sex jest cudny i dla wszystkich i tylko trzeba wiedzieć jak się tym bawić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w takich młodych dziewczynkach wkurza mnie to , że najpierw robią a potem pytają? idiotyczna kolejność. Zanim kolejny raz wsadzi Ci paluchy to dowiedz się czegoś na temat bezpiecznego uprawiania seksu . Tak swoją drogą jak posuniesz się dalej i niechcący zajdziesz w ciąże to też napiszesz temat na forum z zapytaniem ,co masz teraz zrobić?Na forum ciąży sie nie usuwa!!!! I to nie jest opieprz skierowany tylko do Ciebie , ale do wszystkich dziewczyn. Przecież to takie proste poczytać trochę literatury a potem hop do łóżka - przecież sex jest cudny i dla wszystkich i tylko trzeba wiedzieć jak się tym bawić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen
alez wy jesteście drogie panie...tak jakbyście nie mi8ały 15 lat i chłopaka do całowania... forum jest od tego żeby pytac a pytan głupich nie ma sa tylko głupie odpowiedzi moim zdaniem nie jest mozliwe zajscie w ciązew sposób który przedstawiasz...poczekaj jeszcze pare dni napewno jestes zestresowana albo zle powliczyłaś czas kiedy masz dostac miesiaczki... ostatecznie polecam testy ciazowe około 13 zł kosztuja i pani w aptece sprzedaje je bez mrugniecia okiem i jakichkolwiek pytan.... wiesz ja juz jestem w wieku w ktorym kazdy dzien opóżnienia jest radościa...ale przechodziłam podobne stresy pozdrawiam głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie to nie z braku lektur wynikają pytania a raczej z jej nadmiaru! Uważam swoj poziom wiedzy za bardzo dobry, ale nie zawsze zycie jest takie proste i załatwianie sobie tabletek nalezy do tej grupy. Co do miesiaczki to jestem tuż po i dlatego siue martwie, że bardzo długo będe musiała czekać na odp na moje pytanie. Apropos slyszałyscie o przypadkach 2-3 okresów a potem wykrytej 2-3 miesięcznej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie to nie z braku lektur wynikają pytania a raczej z jej nadmiaru! Uważam swoj poziom wiedzy za bardzo dobry, ale nie zawsze zycie jest takie proste i załatwianie sobie tabletek nalezy do tej grupy. Co do miesiaczki to jestem tuż po i dlatego siue martwie, że bardzo długo będe musiała czekać na odp na moje pytanie. Apropos slyszałyscie o przypadkach 2-3 okresów a potem wykrytej 2-3 miesięcznej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie to nie z braku lektur wynikają pytania a raczej z jej nadmiaru! Uważam swoj poziom wiedzy za bardzo dobry, ale nie zawsze zycie jest takie proste i załatwianie sobie tabletek nalezy do tej grupy. Co do miesiaczki to jestem tuż po i dlatego siue martwie, że bardzo długo będe musiała czekać na odp na moje pytanie. Apropos slyszałyscie o przypadkach 2-3 okresów a potem wykrytej 2-3 miesięcznej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozliwe
nie ma watpliwosci ze mozna byc w ciazy w plynie przedejakulacyjnym jest z milon plemnikow to wielka nieostroznosc, naprawde wielka masz sie teraz czm martwic test warto zrobic ale najwczesniej po 14 dnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wielkie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w trakcie pettingu. Trzeba jednak spełnić jeden podstawowy warunek o którego istnienu można dowiedzieć się z branży ciążowej: W CIĄŻE NAJCZĘŚCIEJ ZACHODZĄ TAKIE NIEDOUCZONE NASTOLATKI JAK TY! Radzę zacząć od wizyty u lekarza i czytania ksiązek nie tylko BRAVO GIRL i FILIPINKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×