Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletka20

zapomniana tabletka

Polecane posty

Gość tabletka20

zapomniałam żażyć wieczorem 19 z kolei tabletki. Wzielam ją rano. następne dwie przyjmowałam przez dwa kolejne dni o normalnej porze. Miałam stosunek w drugi dzień 7 dniowej przerwy między tabletkami. Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciązę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaa
Jeśli przerwa była większa niż 12 godzin to tak. W takiej sytuacji powinnaś była wziąć 1 tabletkę z nowego opakowania bez 7-dniowej przerwy i przez tydzień nie uprawiać seksu. A jeśli przerwa niebyła dłuższa niż 12 godzin to raczej nie masz się czego obawiać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam pytanie
biorę tabletki od 2 lat i dzisaj sie zorientowałam ze musiałam jednej zapomniec (jestem przy 13)Dwa dni temu kochałam sie z chłopakiem, jednak używalismy prezerwatywy, wszytko było ok to wydaje mi sie w ciązy nie moge być. Ale teraz mam problem bo nie wiem,która to była i wzięłam dalej tak jek leci :| czy dobrze zrobiłam i czy dostane okres tak jak zawsze?? Zdazyło sie tak komuś? ? Proszę napiszcie mi co o tym sądzicie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ważne pytanie, na ktore niestety nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi i jesli ktos moze mi jej udzielic, PROSZE O POMOC!!! Biore Harmonet normalnie o 9:00, ale wczoraj wzielam o 7:00 a dzis zapomnialam i wzielam dopiero o 19:00. Byla to ostatnia tabletka z pierwszego tygodnia. Czy minelo 12h czy nie? Powinnam liczyc od 9:00 czy od 7:00? I 12h to mniej czy wiecej niz 12h? Nigdzie nie jest napisane co robic na granicy, wszedzie tylko co jak mniej albo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×