Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frog

Przerwałam pigułki po 8 dniu brania i...???

Polecane posty

Gość Frog

Przerwałam pigułki po 8 dniu brania bo mnie za bardzo zaczęły boleć łydki: niedziela 22 byłą moją 8 i ostatnią pigułką z cyklu. W sobotę rano uprawiałąm sex. Zastanawiam sie czy zaistniała szansa zajścia w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze byla
w momencie gdzy przerwiesz branie pigulek wystepuje owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś tabletki w 2 tygodniu: dokończ opakowanie dodatkowe zabezpieczenie jest niepotrzebne (chyba że zapomniałś wiecej niż 3 pigułki). W twoim przypadku to 2 wiec spokojnie weź dzisiaj pigułke i dokończ opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pogratulowac
zupelnej nieodpowiedzialnosci!!! Nie dosc, ze nie wolno tego robic - samodzielnie przerywac branie tabletek (rozlegulujesz sobie zupelnie cyjk) to jeszcze bez zabezpieczenia sie kochalas... Czyzbys chciala zlowic faceta na dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frog
Kochana przedmówczynio! Nie wyciągaj wniosków pochopnie bo: 1. przerwałąm ze względu na ryzyko zakrzepicy 2. faceta na dziecko nie chce zlowic bo: a. jestem meżatką b. jeśli zajde w ciąże to ją ZAAKCEPTUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna Frog
zakrzepica bylabys zagrozona gdybys byla kobieta po 40 i palila faje za faja - bo to schorzenie grozi przy braniu tabletek wlasnie tym paniom. Ponadto ciaza tuz po braniu tabletek grozi powiklaniami i zlym rozwojem plodu (ewentualnego). Ciesze sie, ze bez wzgledu na ewentualnosc powiklan ciaze bys zaakceptowala, mimo ze nadal twierdze, ze najpierw powinnas skonsultowac owe bole nog z twoim ginekologiem a nie samodzielnie ni stad ni zowad przerywac zazywanie tabletek. Dalej uwazam ze jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie z twojej strony... Pozdrawiam nieodpowiedzialna przyszla mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurde...
Taka panika z powodu bólu łydek ?? Że bez konsultacji z lekarzem przerywasz ot tak w trakcie opakowania ???... Zazwyczaj okazuje się, że ból łydek jest spowodowany niedoborem potasu i magnezu, ewentualnie jest to początek żylaków (ale wcale nie musi być). Do zakrzepicy jeszcze daleko. Ja też miałam problemy z łydkami, porobiłam badania, wszystko jest OK, tabletki biorę nadal, wiem jak wygląda kiedy zaczęłoby się "coś nie tak", ale jest już dobrze, przeszło samo. Zamiast panikować, trzeba było na spokojnie pogadać z lekarzem, porobić badania na krzepliwość itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×