Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mariusz4

Zarejestrowani
 • Zawartość

  903
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

43 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1980 wyświetleń profilu
 1. Mariusz4

  Najlepszy portal randkowy?

  Jakość. Chce Ci sie płacić to płać za mydwoje. Ale czy zła jest sympatia? Są też normanle osoby. No i jeszcze zapisani sobie.
 2. Mariusz4

  Facet powniżej 180 cm to nie facet

  A ja mam Wasze zdanie cizie-mizie głęboko w ciemności :).
 3. Mariusz4

  ładna blondi dziś widziałem

  Ja dziś byłem u czarnluki , łednej, po jakieś wycinki z mapy, w pracy, posiedziałem trochę zanim je przygotowała, luz trzeba mieć, wiadomo, że zajęte. Pokazywała mi cos na mapce, ulicę, legendę, podziękowałęm i wyszedłem. Potem jeszcze zadzwoniłem spytać jak ma na imię bo musiałem się dowiedzieć, takie polecenie.
 4. Wymyśliłem coś przed chwilą. Najpierw trzeba sprawdzić, czy lubimy się do siebie uśmiechać.
 5. On po prostu obraził Twoje uczucia
 6. Mariusz4

  Wiele kobiet to po prostu żałosne nudziary

  Tak prawie zawsze jest. Dlatego nie ma co się wysilać, starać, emocje czasem są czasem nie ma, raz jeden dostarcza inny bierze potem na odwrót albo i nie na odwrót. Byleby pasowało.
 7. Był w gorącej wodzie kąpany. Musi być to coś, obupólna chęć na coś, a nie.
 8. dzięki za poparcie, a nie że ciastka w ciastkarki a kawa w kawiarni
 9. Może za bardzo się spieszył. Bo chyba bez powodu byś nie była na takim portalu i to Cię zniechęciło.
 10. A na co planowaliście się spotkać i gdzie? Na lody w kawiarni?
 11. Jeśli Ci się chce, zrób, jak ja. Ale mi sie nie chce umawiać bo i tak za daleko i mam zawróoną głowę pracą tak, że nie chce mi się. Ale powchodziłem sobie na profile na zapisanychsobie. Raz na 1000 wszedłem a ostatnio na 2000. Tak dla rozrywki i z ciekawości co będzie. I - raz napisało do mnie z 4 kobiety, ostatnio też kilka. Same się odzywają. Tak są spragniona, żeby ktoś je poznał. A nie na jakichś sympatiach, czy innych, tam mają w nosie a na tym co mówię o dziwo jest inaczej. Oczywiście, że to jest dla nicsobienierobiących z bycia olanym szaleńców ten cały portalizm w poznawaniu. Dla mnie to ciężkie do wytrzymania kiedy pisząc, wydaje się miło i normalnie, ale do spotkania albo nie dochodzi, bo jestem zbywany albo po spotkaniu - jakby potwora lub nienormalnego lub upośledzonego czy tam dziwadło zobaczyła, juz się więcej nie odzywa. Często tak bywało. To ja się prawie nie umawiam już. Cud, żebym się z kimś spotkał. Nauczyły mnie, żebym lepiej nie chciał. Popiszę trochę, ale mam wywalone po prostu bo czuję, że to i tak się urwie. Tak, że. Zwróć uwagę na ten portal. Ja wiem, że tam piszą, że na msze święte chodzą co tydzień i w inne dni tygodnia ale mniejsza z tym. Ważne, że reagują na byle wejście na profil, możesz z tego skorzystać.
 12. Mariusz4

  Historia Waszych nickow.

  Kiedyś z gościa łatwiej sie pisało i nazwałem się "Onsam". Może trochę żałośnie, ale wtedy zapominałem o kimś.
 13. Mariusz4

  facet musi sie umieć postawić kobiecie

  Nawet, jak to nic wielkiego i wyszłoby, że prawie zawsze wszytko co kobieta chce to ok, to chyba trzeba udawać i wkręcać ją, że jednak nie nawet dla żartów. To dlatego, żeby nie wstawiła nas do szufladki "pantofel", "słucha się we wszystkim" bo się to jej znudzi. Tak, takie teorie, w praktyce jak mi się bardzo któraś podoba to praktycznie we wszystkim pomogę bo jestem omotany. Jak ostatnio (2 lata?? przez pewną Basię).
 14. Mariusz4

  facet musi sie umieć postawić kobiecie

  Może inaczej. Nie może się we wszystkim zgadzać.
×