Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona21

Dziwna narośl- prosze o pomoc

Polecane posty

Gość zaniepokojona21

Czesc, mam pewien problem i zanim pojde do lekarza prosze o fachowa porade. To troche intymne, ale w koncu od zego to forum. Otoz, jakies 6 dni temu podczas kąpieli(podjreślam kąpieli) wyczułampo wewnętrznej stronie wewnętrznych warg sromowym narośl wielkości około 1cm. jest jedna, gdy sie jej dotknie bardzo boli. Nie mam pojecia zkad mi sie to wzielo. Bardzo dbam o higiene intymna i osobista, mam od dawna ponad 5 lat jedego, stalego, wiernego mi (to pewne, jestesmy dla siebie pierwszymi )partnera. Z takich a nie innych powodow rzadko sie kochamy, ale jesli jzu to zawsze z prezerwatywa, nie biore lekow, tabletek anty, tylko okresowo stosuje leki przeciwgrzybiczne. Jestem na dniach z okresem, nie mam tez za bardzo jak udac sie do ginekologa, jak najwczesniej za tydz. boje sie, nie wiem co to moze byc, czasem swedzi zcasem boli. Nie wiem czy to moze byc powiazane ze soba, ale od 2 dni na ustach ni stad ni z owad- nie obkizuje ust na morzie i nie caluje sie na mrozie:0 opryszczka, polowe dolnej wargi. Wszytkich, mogacych mi cos poradzic ewentualnie o podobnym probleemie prosze o wypowiedz. Nie przyjmuje bluznierstw i glupich docinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
Nie wiem czemu taki temat poruszasz na tym forum.. przeciez tu w wiekszosci pojawiaja sie mao inteligentne wypowiedzi na rownie imbecylne tematy.. a to stwierdzenie ze zanim do lekarza to najpierw FACHOWA porada tu... dziewczyno, czym predzej zasuwaj do lekarza bo z tego typu rzeczmi trzeba bardzo uwazac! Lekarz ci to wytnie, zrobia histopatologie i sie wtedy okaze co to jest. Tu na pewno nikt ci nie odpowie na to pytanie! Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
a ja mogę tylko dodać że tez miałam pewna narośl w tych okolicach, ale była ona nie bolesna.Wielkości ok. 1 cm. przypominała swoim kształtem polipa. Okazało sie to nic groźnego, lekarz usunął na miejscu. Ale na pewno powinnaś iść z tym do lekarza i to jak najszybciej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopica
Bez wizyty u specjalisty na pewno się nie obędzie, ale tak z własnego przykładu mogę Ci coś powiedzieć. Po porodzie zrobiła mi się narośl i była odczuwalna przede wszystkim podczas stosunku. Jak sie potem okazało, było to "dzikie mięso". Lekarz na miejscu je usunął i zasypał ranę. Na pewno wszystko będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
dziekuję wszytskim, za zabranie głosu, to dla mnei wazne. Di wszystkich ktorzy poradzili wizyte u lekarza, wiem o tym, ale nie pojde do ginekologa podczas okresu prawda?a niesety go mam:(od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
dziekuję wszytskim, za zabranie głosu, to dla mnei wazne. Di wszystkich ktorzy poradzili wizyte u lekarza, wiem o tym, ale nie pojde do ginekologa podczas okresu prawda?a niesety go mam:(od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
dziekuję wszytskim, za zabranie głosu, to dla mnei wazne. Di wszystkich ktorzy poradzili wizyte u lekarza, wiem o tym, ale nie pojde do ginekologa podczas okresu prawda?a niesety go mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź podczas okresu
narośl masz z tego co piszesz na wargach sromowych. po prostu załóż tampona i idź. z takimi rzeczami nie wolno zwlekać. powiesz lekarzowi, że masz miesiączkę i masz tampona i zapytaj czy obejrzy zmianę. powinien się zgodzić bez najmniejszych oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
Tak mówisz?z tamponem,moze faktycznie tak zrobie, Do jaaaa i szopicy- powiedzcie mi, to byla jedna narosl, czy moze z czasem pojawily sie inne???Co wam lekarz powiedzila, ze co jest tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitaa
hmmm... nie chce cie martwic, ale pewnie sie i tak martwisz... poszukaj na internecie. wpisz w google herpes albo genital warts. Mozliwe ze to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×