Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam problem

Mam problem z ZUSem

Polecane posty

Gość Annkana

Zdecydowanie spróbuj w JST Kancelaria i mecenas Tomaszczyk, warto się spotkac przede wszystkim i porozmawiać, ustalić co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Annkana napisał:

Zdecydowanie spróbuj w JST Kancelaria i mecenas Tomaszczyk, warto się spotkac przede wszystkim i porozmawiać, ustalić co i jak.

prawo pracy to jego konik, więc malo rzeczy jest go w stanie zagiąć, ja bym się nawet nie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

W moim przypadku było ciężko, ale jak się potem okazał tylko dla mnie. Niestety nieznajomość przepisów szkodzi, to jest prawda bardzo bolesna. Ale tak jak pisałam wcześniej Pan Tomaszczyk bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Również mogę podpisać się pod Panem Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy, więc sprawy przeciwko ZUS czy nieuczciwym pracodawcą to dla niego pikuś. Ma duże doświadczenie i wiedzę więc na pewno warto się umówić na spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiele razy Pan Tomaszczyk z ZUSem wygrał, wiec na pewno ma doswiadczenie w tego typu sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Faktycznie, jeśli chodzi o prawo pracy to Pan Tomaszczyk ma tutaj bardzo duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Myślę, że śmiało można umówić się na spotkanie i na pewno podpowie co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Ja akurat korzystam z porad Pana Tomaszczyk w sprawach firmowych ale nie zmienia to faktu, że jest świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem i wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość KubaPP napisał:

Ja akurat korzystam z porad Pana Tomaszczyk w sprawach firmowych ale nie zmienia to faktu, że jest świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem i wiedzą!

to prawda, poza tym bardzo kulturalny i miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

na Twoim miejscu skontaktowałabym się jakimś prawnikiem, dobry w przepisach ZUS jest adwokat Tomaszczyk z kancelarii JST z Warszawy, ma duże doświadczenie i profesjonalne podejście, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.09.2019 o 20:29, Gość Ulllka napisał:

A czy pomogą w sprawie z problematycznym pracodawcą? Poszukuję sprawdzonego prawnika, mającego duże doświadczenie w tego typu sprawach.

Tomaszczyk, namiary znajdziesz w google, ma kancelarię w Warszawie, warto się udać, bo moim zdaniem lepszego specjalisty od prawa pracy nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówka

skieruj swoją sprawę do Tomasza Tomaszczyka z JST, jest prawnikiem prawa pracy i specjalizuje się w przepisach ZUS, pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam mecenasa Tomaszczyka, bardzo dobry prawnik specjalizujący się w prawie pracy i ZUS właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×