Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rany

wycieki z brodawki

Polecane posty

Gość rany

zauwazylam ze od 3 mc mam wycieki z brodawek jak na nie przycisne wycieka mi cos takiegop jak mleko ale w cizay nie jestem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie skacze Ci poziom hormonów, ale dziwię się że od 3 miesięcy się tym nie zajęłaś tylko piszesz na forum?! Idź do lekarza, zrób usg (nie piszesz w jakim jesteś wieku, więc to lekarz zadecyduje czy także mammografię) i działaj. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
mam 26 lat nie zajelam sie tym poniewaz nie mialam ostatnio na to czasu ale teraz zaczyna mnie to martwic myslalam ze minie samo. Ktos mi powiedzial ze to moze byc wysoki poziom prolaktyny czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Prawdopodobnie masz za dużo prolaktyny,musisz iść do ginekologa albo sama zbadać prolaktynę i z wynikami już iść. A czy masz jakieś problemy z miesiączką np. opużnia ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Wejdz na topik prolaktyna i tam poczytaj ,ktoś miał rację że powiedział ci że to prolaktyna,lepiej nie zwlekaj z wizytą u gin i nie stresuj sie bo prolaktyna sie wtedy podnosi. Dużo dziewczyn ma z tym problem.Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
nie nigdy nie mialam problemow z miesiaczka mam zawsze regularnie co 28 dni te wycieki mam od 3 mc znaczy sie jak nacisne sobie na brodawke bo tak samoistnie to nie. w tym mc zazylam tabletke postinor poniewaz pekla nam prezerwatywa po stosunku i okresu jeszcze nie dostalam wiec nie wiem jak bedzie w tym mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
U mnie zaczęło sie od wycieku z brodawki jak mąż je całował,ale tylko tak jednorazowo i wtedy to olałam,miesiączki były jeszcze wtedy regularne,ale za 6 miesięcy zaczęły sie opużniać po 2 tygodnie i w końcu poszłam do gin i okazało sie że to prolaktyna,teraz żałuję że wcześniej nie poszłam jak miałam wyciek,no cóż nie zdawałam sobie sprawy . Teraz biore leki już prawie rok PRL prawie w normie,radzę ci idz do gin to tak na przyszłość z tego co piszezs narazie nie chcesz dzieci ale w przyszłości to pewnie masz w planach ,a tu właśnie chodzi o płodność. Hiperprolaktynemia hamuje jajeczkowanie. Jest też kilka przyczyn hiperpr -stres -duży wysiłek -tarczyca -leki (np.antykoncepcyjne i jeszcze inne nie pamieetam -i najgorsze mikrogruczolak ale to już żadko Tak wiec idz do lekarza ale nie stresuj sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
czyli co jak sie ma wysoki poziom prolaktyny to nie zachodzi sie w ciaze w tym wypadku tylko dopiero jak sie ja obnizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
lena 77 odpowiedz prosze? bo wychodzi na to ze nawet nie potrzebnie zazylam postinor jesli prolaktyna uniemozliwia zajscie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Różnie to bywa bo w każdej chwili owulacja może powrócić,ale tak zazwyczaj jest,dużo dziewczyn dowiaduje sie że ma nadmiar PRL dobiero jak ma kłopoty z zajściem w ciąże,ale po to są leki żeby doprowadzić do ciąży ,wiadomo nie zawsze sie to udaje. Ale hiperprolaktynemi nie można stosować jako metody anykoncepcyjnej bo jajeczkowaniew powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
dzieki Lena 77 a powiedz mi czy obojetne jest w jakim dniu zrobie sobie prolaktyne znaczy sie pojde pobrac krew czy to sie robi w jakims konkretnym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Podobno można mieć dużą PRL a jajeczkowanie może być,nie martw sie tylko idz do gin a on już wyjaśni. Gin mi powiedział że dziewczyny zdrowe czasami mają problem z zajściem w ciąże, ate z hiperprolaktynemią też różnie raz zachodzą raz nie. Ja jeszcze nie mam w normie prolaktyny a już jajeczkuje ,chociaż wcześniej nie miałam jajeczkowania,tak więc nie martw sie że wziełaś postinor bo może jajeczkujesz. A czy ten wyciek jest z jednej piersi czy z obydwu,czy bolą cie,mnie bolały miałam USG i wszystko dobrze chociaż coś wyczuwam,ale to z prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Najlepiej w pierwszej fazie cyklu ale tu nie ma różnicy ,ja robie różnie pierwszy raz zrobiłam 22 dnia cyklu ,a teraz zazwyczaj robie 6 dnia bo najlepiej tak powiedział gin.Ale możesz zrobić kiedy chcesz. Najlepiej żebyś była wyspana ,nie stresowała sie i nie drażnij brodawek i dzien przed zero seksiku bo wtedy PRL fizjologicznie sie podnosi. Dobrze też było by zrobić USG piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
ten wyciek mam z obydwu piersi chociaz z jednej wiecej wiesz chciala bym zbadac ta prolaktyne tylko czy to w obojetnie jakim dniu cyklu mozna. No a poza tym martwie sie jeszcze czy postinor oby napewno zadziala i nie jestem w ciazy dzis zrobilam sobie test po 12 dniach od tego stosunku i wyszlo ze nie jestem ale dla wlasnego spokoju chce jeszcze zrobic badanmie krwi czy napewno nie jestem w ciazy no i odrazu zrobila bym prolaktyne tylko nie wiem czy to ma znaczenie w jakim dniu cyklu to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janez mamtakiewycieki
po ciazy mi zostało ,urodziłam 3 lata temu.prolaktyne mam ok,jadłam leki przez 2miesiace bromergon ,ale dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się sama siebie wystraszyć ale czytam, czytam awsze wpisy tutaj i sama już nie wiem... pojawiły się u mojej kuzynki z którą dobrze się kumpluje wycieki dziwne z brodawki a w dodatku piersi jakby się nieco zwiększyły i jakby opuchły oraz czuje ból przy dotykaniu... szukamy szukam i szukamy i docieramy do was! Czy któras z was znalazła przyczynę tego problemu bo my akutalnie tutaj jedynie traifłyśmy na raka sutka : http://www.nowotwory.objawy.net/Objawy+raka+sutka - wpisz że Cię boli głowa a dowiesz się że masz nowotwora... ech sprawdza się to a ostantio śmiałam się z tego memu na necie, a teraz proszę?! ale bez takich ceregieli, czy takie zmiany i =dziwne zahcowania piersi mogą coś innego znaczyć???? czy może być to wynikiem jakiegoś innego problemu..? liczym na pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×