Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika25

jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy????

Polecane posty

Gość angelika25

Staramy sie z chopakiem o dziecko,od 2 lat mam regularne cykle(28 dni).Kochalismy sie w 11 i 13 dniu cyklu,do konca...powinnam dostac okres za 7 dni,ale wcale tego nie chce:)wiem ze zajsc w ciaze to nie pstryknac palcem,duzo par stara sie o dziecko,ale nie zawsze to wychodzi.zrobie test jesli okres mi sie spozni,ale jesli sie nie spozni to zrobie test po okresie,poniewaz wiem ze wystopienie miesiaczki podczas ciazy jest mozliwe.Mam pytanie do kobiet ktore,albo staraja sie o dziecko,albo ktore sa w ciazy:)Wiec jakie jest prawdopodobienstwo ze rosnie we mnie zycie???nie moge sie doczekac tego testu,ale jednak boje sie rozczarowania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia25
do angelika25-ja niestety też mam taki sam problem jak Ty.Ale cóż musimy mieć nadzieje.Nie potrafie Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie,ale jestem z Tobą!I ze wszystkimi forumowiczkami, ktore szukają na tym forum odpowiedzi.Badźmy dzielne dziewczyny!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli faktycznie cykle masz tak bardzo regularne, a oprócz tego jestes zupełnie zdrowa, tzn. nie masz żadnych stanów zapalnych, nie masz podwyższonej prolaktyny, no i twój chłopak jeżeli tez jest całkiem ok, oprócz tego jesteście młodzi, tzn. macie mniej niz 25 lat, to ja obstawiam twoją ciążę w 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Ludzie plodni, przed 30 rokirm ycia, kochajacy sie co 2,3 dni powinni byc w ciazy max po 3 miesiacach. Masz wiec jakies 33 % szansy - o ile to pierwszy miesiac staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Trzymam mocno kciuki, powodzenia :) jak sie cos wyjaśni to się pochwal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
prosze odpowiedzcie tez na moje pytanie. araląm od wtorku do niedzieli w tym czasie w sobote chłopak mi sie spuścił boje sie teraz co wy o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×