Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omega99999999

Co podac na chrzcinach??

Polecane posty

Gość omega99999999

Nie wiem co zaserowowac na chrzcinach. Moja rodzina jest duza i raczej miesozerna. W gore wchodzi obiad z deserem i ciepla kolacja z zimna plyta.Myslalam nad rosolem , zrazikami, kartofelkami z szczypiorkiem, sosem i salatkami. Na deser jakeis ciasto, ale nie mam pomyslu, a tort wydaje mi sie nudny. Do tego lody i kawa, a moze jakas salatka owocowa??? Kolacja bigos, barszczyk z uszkami, zimna plyta, jakies cieple wedliny, ogorki konserowowe etc. Nie mam zupelnie pomyslu :( Moze Wy macie jakies rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooo
kurde ... nikt chrzcin nie wyprawial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wóda wóda i jeszcze raz wóda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jakiś soczek na
przepicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
U nas to wglądało tak: po raz pierwszy : rosołek ( w niedzielę musi być rosołek) z domowym makaronem, schab ze śliwkami i jeszcze inne mięsko nie nie pamiętam jakie bo to 6 lat temu było... 2 surówki i ziemniaczki i chyba ryż do wyboru. Był tort ambasador (robiony przez szczęśliwą babcie) i jeszcze jakieś inne ciasto. Lodów nie było bo to był luty. Po raz drugi: Tu pamiętam ciut lepiej bo 2 lata temu. Barszczyk z pasztecikami ( bo to nie była niedziela tylko Lany Poniedziałek). Na drugie były zrazy, wołowina po węgiersku(z jarzynkami i w dużej ilości czerwonej papryki) do tego kluseczki. Surówka z marchewki (dla matki karmiącej), i przepyszna sałatka wiosenna. Obowiązkowo ambasador, szarlotka, serniczek. Potem sałatki, wędliny, sos tatarski. Objedliśmy się potwornie :) Ale wszystko było pyszne, a najważniejsze, że cała rodzina była razem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz stary.....
....czytam tak twoje posty i do tej pory było o.k. sam lubię ludziom dogryzać, ale z tym księdzem to kurwa przegiąłeś. tak jak by ta czarna zaraza była najbiedniejsza......eeeee...nie kompromituj się takimi tekstami:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega999
Te zarcie to dla rodziny... dla mnie samej wystarczyla by kawa i ciacho, ale goscie przejda ponad 1100 km, wiec cos musze zaserowowac.. nie uwazasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwwwww
Rosolu nie zaliczylabym do dan wykwintnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurek1
Może i rosół nie wykwintny ale chodzi o to, żeby większość lubiała dane jedzonko, rosół lubią też dzieci. Wg mnie dwa dania troche wędliny, może mięso pieczone i ze 3 sałatki + grzybki, ogórki, pomidorki. No i cos na słodko. Jak mają byc też dzieci to cos specjalnie dla nich np pop corn, paluszki, arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz co podałybyście na kolację po chrzcinach? coś się zmieniło w kwestii menu? Myslę o strogonowie, ale co dalej? Tu już jest mięsko ii co ta druga potrawa też z mięsem? Ale totrudne, zwłąszcza dla świeżo upieczonej mamuśki i żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może bigos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flaki + ziemniaki z mięsem ii zestaw surówek, zimne zakąski i tort na deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś bardziej nowocześnie?, Np: przystawka- ptysie nadziewane pieczarkami. Obiad: gulasz ale bez pieczarek, ew. z grzybami leśnymi, lub zupa krem, może z jakimś serem pleśniowym, I coś na słodko do kawki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. fajna zakąska to paluszki z ciasta francuskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×