Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiszcie

CZAS OD ODSTAWIENIA PIGUŁEK DO ZAJSCIA W CIĄŻĘ????

Polecane posty

Gość Teodor
No właśnie jak jest z tymi tabletkami jak zapomnisz ok24h Moja dziewczyna przy końcu wzieła w środe,a następną w piątek. Czy może być w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty24
nie jestem ekspertem ale o ile wiem jesli opoznienie w polknieciu pigulki jest dluzsze niz 12 godzin to do konca opakowania nie jest sie zabezpieczonym (tzn jest ryzyko, ale wiadomo ze niekoniecznie musi sie cos zdarzyc :) ) wtedy radze sie dodatkowo zabezpieczac do konca tego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry
Ja odstawiłam pigułki prawie rok wcześniej żeby oczyścić organizm przez ten czas zabezpieczaliśmy się inaczej i jadąc na urlop w sierpniu zaplanowaliśmy że zaczynamy i jak się po urlopie okazało udało się od razu. Wiec nie słuchaj uwag że największe szanse są w pierwszych 6 miesiącach po odstawieniu. Każdy organizm kobiety jest inny i nie sądzę aby pigułki miały negatywny wpływ na zajście nimi leczy się przecież bezpłodność. Ważne jest aby kobieta dobrze znała swój organizm. W moim przypadku np. owulacja występowała między 18 a 19 dniem cyklu o czym dowiedziałam sie przez przypadek robiąc usg nerek i lekarz obejrzał wówczas wszystkie narządy i akurat był pęcherzyk. Bez tej informacji pewnie gdy byśmy starali się klasycznie w okolicach 14 dnia to może trwało by to dłużej. Odstaw pigułki odczekaj trochę i do dzieła. Za wczasu nic się nie martw bo zablokuje sie psychika i wtedy będziesz miała problem. Podejdź do tego na luzie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 84
a ja mam taki problem ze odstawiłam tabletki , 23 lutego powinnam wziąc pierwsza tabletke kolejnego opakowania ..ale nie wzięłam i właśnie tego dnia współzyłam z moim chlopakiem.Zastanawiam się czy gdy nie doszło do pełnego wytrysku tzn. on CHYBA zdążył w odpowiednim momencie się wycofać, to czy jednak istnieje możliwość ciąży? hmm..nie byłoby to takie złe .nie wiem co mam myslec .Wiem ze może dojśc do zaplodnienia jeżeli odstawia się tabletki i współzyje bez zabezpieczenia gdyz plemniki moga przeżyc w drogach rodnych kobiety kilka dni .Pytanie tylko czy jest to możliwe jeżeli nie doszło do pelnego wytrysku? i wogóle jakie jest prawdopodobieństwo wystapienie owulacji tak szybko po odstawieniu tabletek, bo osobiście uważam że niewielkie. wiem że nalepiej bedzie jak zrobie test. Ale kupie go dopiero jutro i zrobie w piątek rano , a jak narazie nurtują mnie te wszystkie pytania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaa222
Witam. Ja brałam tabletki anty madinette przez ponad 5 lat . Ostatnia tabletke wzięłam 27 czerwca , później już zrezygnowałam i odstawiłam pigulki. Od tamtej pory nie dostałam okresu a staramy się z moim chłopakiem o dzidziusia jakie jest prawdopodobieństwo ze jestem już w ciąży? Dodam że niestety niemam żadnych objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaa222
Witam. Ja brałam tabletki anty madinette przez ponad 5 lat . Ostatnia tabletke wzięłam 27 czerwca , później już zrezygnowałam i odstawiłam pigulki. Od tamtej pory nie dostałam okresu a staramy się z moim chłopakiem o dzidziusia jakie jest prawdopodobieństwo ze jestem już w ciąży? Dodam że niestety niemam żadnych objawów.. ProsZę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka23
a test ciążowy robiłaś? już miesiąc odkąd nie bierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Witam w sierpniu miałam tego roku zdiagnozowana niedoczynność tarczycy, brałam antykoncepcję przez 7 lat, ostatnio brałam plastry, 2 miesiące temu je odstawiłam, bo staramy się z chłopakiem o dziecko i nie mogę zajść, w dodatku okazało się, że miałam za dużą dawkę letroxu, brałam Letrox 50 i przez to zamiast niedoczynności mam nadczynność polekową, dawkę już mam zmniejszoną leku od kilku dni, współżyjemy regularnie, czy mam robić testy na płodność, bardzo pragnę być mama, mam 25 lat, proszę o pomoc, bo zaczynam się martwić, załamana byłam tą diagnozą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Cześć mam pytanie do was staramy się z mężem o drugie dziecko bałam tabletki antykoncepcyjne i je odstawilam 4dni temu dodam jeszcze że zażywam kwas foliowy wczoraj z mężem wspolzylam i spuścił się do środka i dzisiaj to samo jest możliwość że będę w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×