Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MACIASZKA

czy zdać się tylko na faceta???

Polecane posty

Gość MACIASZKA

czy zdać się tylko na faceta???To pytanie jest ciut przewrotne, wiem.Powiem więcej: znam poniekąd na nie odpowiedź.Ale..... no własnie!Adresuję je do dziewczyn: mój facet stwierdził,że ponieważ z braku warunków i odległości ( zbyt daleko mieszkamy!:( ), nie ma sensu,żebym truła sie pigułami,zaproponował mi ,że to on zadba o nasze bezpieczeństwo i będzie używał gumki....Niby pięknie, dziewczyny, ale ja się boję!Wiem jedno: to nie jest 100% zabezpieczenie,a na ciążę to ja nie mogę w tej chwili sobie pozwolić!Za młoda jestem!A jak Wy to widziecie??Stosuje któraś z WAs tylko gumki i jest ok?? A jak nie, to napiszcie mi, co jeszcze mogę zrobić od siebie, coś kupić?? Słyszałam o jakichś maściach ,żelach,ale nic o tym nie wiem....Najlepsze źródło, to osoba juz doświadczona i stosująca, więc tylko do takich Dziweczyn się zwracam!Z góry dzięki!Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1986
ja stosuje pigułki.. Ale mi sie wydaje ze jezeli sie kochacie rzedko, to naprawde nie ma sensu.. Guma jest rozwiazaniem.. Jeżeli nie peknie to jest wszystko ok, a jak peknie to zawsze jest postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz oczywiście stosować pianki, globulki plemnikobójcze - ja stosowałam razem z prezerwatywą, lub przy stosunku przerywanym. Możesz zaufać mężczyźnie, ale zawsze miej możliwość pojechania do lekarza, żeby wypisał Ci receptę na postinor. Jeśli oczywiście chcesz go wziąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w tym momencie sa bardzo lekkie pigulki na rynku... Twoj chlopak okazuje super postawe dbajac o twoje zdrowie, gratuluje, ale tak czy inaczej zabezpieczylabym sie pigulkami bo po co sie stresowac a i komfort jest lepszy. Z doswiadczenia wlasnego powiem ci, ze sama mialam faceta na odleglosc przez 4 lata i i tak uzywalam pigulek i wszystko jest OK. Zastanow sie co ci lepiej pasuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumka + postinor w szafce. moze byc globulka do tego. tylko kupujcie te gumki jakies dobre, a nie jakies badziewne. WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham sie z tym moim od wielkiego dzwona, ale i tak stosuje pigulki. zmienialam trzy razy, zeby pigulki dopasowac do siebie i w koncu sie udalo.Juz przy drugim opakowaniu zadnych skutkow ubocznych.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te wszystkie zele itd.
mozna kupic bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIASZKA
Witajcie ponownie! Wielkie dzięki za Wasze odpowiedzi.Juz mi lepiej i wiem, co i jak....Rozjasniłyście mi w głowie!:) Życzę wszystkim Wesołych Świąt! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żele, pianki, globulki można kupić bez recepty :) dziękujemy i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×