Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska20

na ktorej wizycie lekarz przepisal Wam pigulki?

Polecane posty

Gość ciekawska20

w najblizszych dniach wybieram sie do ginekologa, chcialabym zaczac lykac pigulki. ciekawa jestem, czy przed przepisaniem ich lekarz robil Wam jakies badania (cytologia, proby watrobowe itp.) ? moja wizyta wypada w 20 dniu cyklu, a z tego co mi wiadomo, to w koncowych dniach cyklu cytologii sie robic nie powinno, bo wyniki nie zawsze sa poprawne.Bardzo mi zalezy na tym, zeby recepte na tabletki dostac juz na pierwszej wizycie. jak to bylo w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
zalezy bo pierwszy lekarz nie chcial dac mi recepty (mialam 20 lat!!!) bo hormony to nie cukierki. Spytalam sie czy da mi na skrobanke i wyszlam. Najlepsze jest to, ze miom kumpelom dal recepte bez problemu. Moja terazniejsza lekarka dala mi skierowanie na badania hormonalne (proby watrobowe mam wykonywane co pol roku [ mam wzw B]). Co pol roku mam wykonywane badania na krzepliwosc i raz do roku hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden lekarz, gdy miałam 19 lat, przepisał mi tablety po wykonaniu USG i zwykłym badaniu ginekologicznym, zrobił też cytologie, ale to po czasie. Druga lekarka nie chciała mi wypisać, dopóki nie będzie mieć wyników z cytologii i kompletnych badań krwi (próby wątrobowe, itp.). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
Ja biore juz od pol roku a pigulki przepisala mi lekarka juz na pierwszej wizycie, nie wymagala przy tym zadnych badan. No i poki co do tej pory o zadnych kontrolnych rowniez nie wspomina. W sumie to zaczynam sie zastanawiac czy to wlasciwe poniewaz przeczytalam juz wiele opinii na ten temat i w wielu wyczytalam o regularnych badaniach przy braniu pigulek... Kurcze, przeciez to sa lekarze z wieloletnim doswiadczeniem, czyzby nie czuli sie odpowiedzialni za zdrowie pacjentek? Hmm, chyba musze porozmawiac z pania doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelisssss
gdy miałam 19 lat, na pierwszej wizycie-bez problemu lekarz przepisal mi harmoet,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navoie
podczas pierwszej wizyty dostalam recepty i skierowanie na cytologię, mialam robione tylko normalne badanie. mialam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigeal
podaczas pierwszej wizyty dostalam pigulki od lekarki i recepte na 2opakowania, jesli bede sie po pierwszym opakowaniu dobrze czula, badania pozniej robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem 18 lat i przepisala mi od razu. Przy tym musialam zrobic cytologie i wizyta co pol roku. Teraz mam 24 i nadal wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*girl
pierwsza wizyta to tylko pytanie: Czy chcę pigułki? Druga wizyta: Dlaczego Pani tak pozno przychodzi po pigułki? hee troche dziwne, ale tak było:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska20
dzieki dziewczyny za odp. wychodzi na to, ze nie ma ustalonej reguly i wszystko zalezy od lekarza... zastanawia mnie tylko jedna rzecz... czy przypadkiem niema takiej zaleznosci, ze skierowania na badania pare wizyt przed wypisaniem recepty daja lekarze, do ktorych sie idzie prywatnie? (nie mowie, ze tak jest ze wszystkimi, ale wydaje mi sie, ze tak wlasnie moze byc, przeciez dzieki temu im kolejne zlotowki do kieszeni wpadaja... i moga pozniej powiedziec, ze sie o pacjentke troszcza, a w rzeczywistosci tylko o kase im chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigeal
ja bylam u prywatnego --> badanie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._._._.
ja byłam u państwowego ---> badania najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arija
ja bylam u panstwowego, dostalam od razu recepte na 1 opakowanie, mialam pozniej dostarczyc wyniki badac i odstawic tabletki jesli bym sie zle czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianeczka29
poszłam do gina, mówię, ze chcę pigułki, ale że miałam problemy z PRL i tarczycą. no i przez to jestem otyła. przepisała od ręki bez żadnych badań pierwsze lepsze mówiąc, że jak okażą się złe to zmienimy może ja wyglądam królik doświadczalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×