Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand up and fight

proszę o pomoc...!

Polecane posty

Gość stand up and fight

Mam problem. Miałam zaczać brac tabletki od pierwszego dnia cyklu, dzis zobaczylam czerwoną plame na majtkach, myślałam ze mam okres, ale do tej pory nic wiecej nie pociekło... moze odrobina, ale tak to nic! Nie wiem, to okres, czy co to moze byc? W sumie powinien mi sie zaczac juz kilka dni temu, mam wziac tabletke, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień, to pierwszy! no jak ty nie wiesz, czy to okres, to my mamy to wiedzieć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand up and fight
o rany, co tak agresywnie. Chcialam wiedziec czy ktos był w podobnej sytuacji, moze wział i bylo wszystko w porządku. Z reszta koniec jezyka za przewodnika, nie wszyscy są tacy zjadliwi jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chciałab i nie byłam złośliwa! tylko taka odpowiedz mi przyszła do głowy, bo pomysl sama... moze ktoś tak miał :D kazdy organizm jest inny! nie ma rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chciałab i nie byłam złośliwa! tylko taka odpowiedz mi przyszła do głowy, bo pomysl sama... moze ktoś tak miał :D kazdy organizm jest inny! nie ma rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
w terminie spodziewanego krawienia dostalam, lekkie plamienie. zaczelam juz brac stwierdzajac, ze zaraz przyjdzie wiecej i nie przyszlo :D tabletki to jest szok hormonalny dla organizmu i dlatego czasami okres moze sie zatrzymac po pierwszej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×