Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość Iron Hill
I tak w to nie wierzę, ale się wpiszę. A nich mi się w końcu uda z tym kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
no i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkandoid
A co tam, może trochę szczęścia się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheona
jakjabym chciała troszkę szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje sie bo mam nadzieje ze moja kobieta zrozumie jak bardzo ja kocham, ze jest dla mnie najwarzniejsza osoba w zyciu,chce miec ja za zone i modle sie zeby nam sie ulozylo, zeby zaczela mnie traktowac jak swojego wybranka i odwzajemni moje uczucie i pokaze ze jej zalerzy na mnie i nigdy nie bede musial sie upominac i prosic o pocalunek , przytulenie itp. czyli o to co w normalnym kochajacym zwiazku partnerzy sobie ofiarowywuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc
do martynaka5 ofiaruj mu swoja milosc stopniowo i cierpliwie czekaj na odzew z jego strony,jezeli zobaczyczsz i odczujesz ze on odwzajwmnia twoje uczucie to napewno wam sie uda stworzyc szczesliwy zwiazek i zostaje tylko pielegnowac ten zwiazek. do zawiedziony niewiem w jakim jestescie wieku i jakie relacje was lacza bo to dziwne zeby w zwazku dojrzalych osob z ktorych jedna mysli o slubie trzeba prosic sie o pocalunek lub przytulenie, zastanow sie czy ona cie kocha,albo ona jest niedojrzala emocjonalnie (niedorosla do zwiazku) albo cie nie traktujue powaznie a ty nie widzisz tego i zabardzo sie angazujesz, porozmawjaj z nia i wyjasnij to, ale pamietaj ze nie mozna na sile wymuszac uczucia bo nic z tego dobrego nie wyjdzie i bedzie sie tworzyc bledne kolo a ty bardziej bedziesz cierpial ,jezeli ja naprawde kochasz tak jak mowisz to badz cierpliwy i postaraj sie wytlumaczyc co czujesz do nieji jezeli cie kocha to zrozumie jaki popelnia blad. zycze ci powodenia i pozdrawiam wszystkich ktorzy maja wiare ze jeszcze moze uda sie naprawic to co tak ciezka sie budowalo, niepoddawajcie sie bez walki.milosc przezwyciezy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olol
wpisuje sie tu po to zeby chlopak ktory jest w mojej glowie ...wkoncu zrobil krok do mnie ..kurde zebym ja mu sie tak podobaala jak on mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zebysmy sie dobrze poznali i zakochali O !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi na Nim zalezy... wiele razy Go zranilam... wiem, ze nadal Mu na mnie zalezy... bardzo bym chciala by dal mi szanse, marze by pozwolil mi wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja powiem tak
Hej:) Nigdy tu jakos nie zagladalam byc z moze z pzrekory:) hih, ale widze ze jest tu calkiem milo:) POZDRAWIAM FORUMOWICZOW:) Ja jestem w szczesliwym zwiazku:)moj mezczyzna mnie bardzo kocha, podobnie jak ja JEGO:) a moim marzeniem, ktorym pragne sie tu podzielic jest marzenie o zareczynach... mam nadzieje, ze sie spelni🌻 POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy w cos wierzy..
a ja tez wierze w potege podswiadomosci dlatego sie tu wpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze sie jeszcze raz... podobno do trzech razy sztuka :) a moze pomoze??? coz, napewno nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym
żeby nasza miłośc byla możliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga12
Wpisuje się i wierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam tu , myślałam o kimś innym , a ten jedyny był obok mnie . Może to działa , wpisałam sie tu kiedyś dwa razy . Miłość jest piekna . Wpisujcie sie to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
oki, nowy tydzień, wiec optymistycznie wpisuje sie jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
ooo, to był 600-setny wpis - to musi coś znaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olol
yy skoro do 3 razy sztuka no to niech sie spelni :):):) :* achhh szczescie , powodzenie przybywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -L L W + H F
Ja rowniez wpisze sie tutaj poraz drugi,tak bardzo bym chcial zeby miedzy mna a H nie stalo nic na przeszkodzie w naszej milosci,niestety jest cos przez co nie mozemy sie spotykac wtedy kiedy chcemy,boje sie ze sie nasz zwiazek rozleci,niechce zeby tak sie talo chce byc z nim ,chce zebysmy mogli byc na zawsze szczesliwi,zebysmy stworzyli wspaniala jedna rodzine razem i zostali na zawsze szszcesliwi.bardzo mnie to boli kiedy mysle ze ten zwiazek moze z jednego dnia na drugi sie skonczyc tylko przez......,Milosc przyjdz zapukaj do nas i pomoz!!codziennie sie modle do Boga zeby nam pomogl jesli mamy byc razem,jesli takie jest nasze przeznaczenie,nie chce go stracic bo jest chlopakiem jakich malo na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -L L W + H F
Mowisz ze do trzech razy sztuka??No to zobaczymy..:-) ILOVE YOU SO MY H.F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagobert
a może to coś da, niegdy nie wiadomo. Wiem jedno próbować zawsze trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym
oki jak do 3 razy sztuka to po raz drugi... Piotrek strasznie chciałabym być z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpisze się ;-) miłości przybywaj i za koleżanke B. co by podjeła słuszną decyzję co do partnera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona21..................
Wpisze sie i ja ale mnie to jużchyba nic nie pomoże bede sama do końca, ale co tam nie takk chce miec faceta.Niech i mi przyniesie szczęście:) pozrdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Kamila
wpisuje się i bardzo proszę żeby Kubuś znów za mną szalał.... Dziękuje i życze szcześcia innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko24
ja tez sie wpisze, moze wkoncu zacznie sie cos dziac u mnie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia
Ja też się wpisuję bo nic innego mi nie pozostało a szczęściu zawsze można dopomóc mam nadzieję ,że zadziała.....W tej chwili patrzę na zdjęcie mego ukochanego ,którego straciłam przez własną głupotę .Moim największym marzeniem jest odzyskanie go i tego wszystkiego co nas łączyło bo wiem ,że chociaż jest daleko odemnie to czuję ,że należy do mnie a ja do niego .Niech jego serce wypełni uczucie i miłość do mnie. Niech sie wypełni przeznaczenie i połączy nasze drogi żebysmy byli dla siebie wszystkim.....Dla dobra wszystkich zgodnie z wolną wolą wszystkich Niech tak się stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się wpiszę są wakacje i mój książe z bajki przyjeżdża niedługo, tylko to nie ja jestem tą królewną, ale może.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×