Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość noelkaaa
I pamiętaj na budowanie związku najlepsza rozmowa z ukochanym:) I własne zdanie odnosnie poczynan byłych kochasi. Nie ma co ich na ołatrze wynosic:) Mieli dojrzałosc wiedzieli ze ida i są tylko na sex:) a to z wyrachowania raban niesli, ale rok wczesniej z usmiechem mowili aj przestan nie miej wyrzutów sumienia (dałam ci tyłka, ale nie czuje sie wykorzystana, mam prace i układy, nowe wtyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelkaaa
To prawda ANiołowa, im szybciej tym lepiej:) Czas Świąt i jego okres to nalepszy czas na wznawianie, wzmocnienie i budowanie:) szczerość i nie tworzenie sztucznych relacji:) a wymusza je zwykle rodzina lub publika. A co matce dziecka co dałes? itp Zamiast mowic a co dzidzi dałes:)? o własnie. czemu na siłę ktos robi 3 kąt:) Miłość to tylko 2 je plus dzieciaczki:) Jedno juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia36
szczerze pragnę chociaz odrobine zainteresowania i czułości dobra wróżko pomuż mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups... i co teraz
tak? to niech sprawi ze ktoś nagle zadzwoni... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456890
ja chce spowrotem mojego bylego chlopak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiaa
Ja pragnę z calego serca kogos fajnego spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxing day
ZEBYV SHAUN SIE WE MNIE ZAKOCHAL I ZEBYM ZMIENILA PRACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimr
poznalem dziewczyne niestety jak narazie tylko w necie, chcialbym przeniesc tą znajomosc do reala..... czesto o niej mysle i szukam jej na gg aby porozmawiac. chcialbym ją przytulic W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja78
...szczęścia w miłości...-wciąż czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja życzę sobie
by ON się we mnie zakochał... Noelkaaa, doradź co zrobić by rozkochać Go w sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
może świąteczny wpis przyniesie jeszcze więcej szczęścia ;) Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fille de noel
poznalam go niestety jak narazie tylko w necie, chcialabym przeniesc tą znajomosc do reala..... czesto o nim mysle, za czesto i szukam jej na gg aby porozmawiac. chcialabym ją przytulic W jak patrze na te pary jak Kasia i Marcin to widze, ze mieli szaloną odwage wyjsc swojej miłosc naprzeciw/ Oni są razem, cieszą sie sobą, są radosni, boszczesliwi... a my wciąz z dali... wciąz daleko bo tylko poprzez net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialbym aby moja miłośc do mnie wróciła (chodzi mi tutaj o moją EX) Bardzo ją kocham i nie potrafię bez niej żyć. Jest moim światełkiem w mrocznym tunelu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fille de noel
darkul01 sam sięgnij po swoje światełko:) jak ma wrócic? musisz pokazać, że zalezy ci:) ona napewno czeka, ale że o inne drakul tak się starałeś były kwiaty lisciki, wycieczki, całowania w oczy itp a onią nie.. tylko słowa, emotki.. to za mało po 2 latach solidnych 2 latach jak nie więcej;):) zatem do dzieła, cóz sie nie robi dla swojej miłości:) Tylko ona w piersi i na piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się...
wpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMISKA33
Ja tez sie wpisujĘ licząc na to szczęscie i tą miłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jedynym i najwazniejszy jest on zawsze będe o niego prosić! Jacuś.B KC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia36
ja juz nie wiem o co chodzi ale proszę wskaż mi tę właściwą drogę czego zawsze mam byc poszkodowana ja już wariuję i nie wiem jak mam sobie radzić proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Rybka
niech moja miłość-r w koncu przyjedzie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisuje sie teraz ja....
żeby P.nie był taki....:( żeby T. wiecej sie staral... :O żeby A. się otworzył .. :classic_cool: tyle;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśkaa
"Jak już kiedyś raz wróć do mnie..." ten ostatni raz... a jeśli wrócić nie możesz pozwól mi zapomnieć i zakochać się w kimś innym tak bym uwierzyła że Ty nie byłeś tym jedynym... "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje." 1 Kor 13 (List do Koryntian) Czekam na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze sobie bardzo mocno
zeby to sie w koncu stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze zadziala
to ja tez sie wpisuje!!!! Moze wreszcie sie odnajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbujmy jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia36
teraz to chyba juz koniec wróżko wierze w ciebie ale miałaś polepszac a nie pogarszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×