Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dj-ossa

TAMPKI CONVERSE

Polecane posty

Gość mart.
troche dawno sie nie odzywalam ale jezeli chodzi o moje trampki ktore jednak kupilam to jestem strasznie ZADOWOLONA. BARDZO POLECAM TRAMPKI CONVERSE bardzo fajnie wygodne i wogole solidne. ja sobie jeszcze do tego zmienialam snurowki i mam takie kolorowe i chodze w nich juz dlugo i prawie codziennie POLECAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie i odpiszcie
conversy to najlepsze trampki!!!!!!!!!Mam osobiscie i wielbie je!!hehe serio są mega wygodne, nic sie z nimi nie dzieje, genialne i moze je nosic kazdy!! Pasują do jeansow i do fajnej spodniczki, plecam gorąco taki zakup!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mithra
Uważam, że trampki z Conversa są najlepsze. W trampkach chodze cały czas (nie licząc zimy - wtedy glany) i conversy są najbardziej wytrzymałe. Moja pierwsza para zaczeła się rozlatywać po 3 latach (chodziłam w nich od marca do pierwszego śniegu, czy padał deszcz, czy świeciło słońce). Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne dziadostwo! Naszyte litery na bucie po miesiącu się ścieraja a guma na podeszfie się rozklaja. Reklamacja jest na 2 lata lecz nie można ich reklamowac bo stwierdzono ze te uszkodzenia są zmianami użytkowymi wynikającymi z warunków i sposobu użytkowania! Znaczy chyba to ze nie można ich nosić na nogach tylko położyć na półce! ( Buty były naprawde mało używane) Nie polecam, naprawde to żałosne ze buty kupione za 199 zł po miesiącu się rozklejaja i maja człowieka za głupiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne dziadostwo! Naszyte litery na bucie po miesiącu się ścieraja a guma na podeszfie się rozklaja. Reklamacja jest na 2 lata lecz nie można ich reklamowac bo stwierdzono ze te uszkodzenia są zmianami użytkowymi wynikającymi z warunków i sposobu użytkowania! Znaczy chyba to ze nie można ich nosić na nogach tylko położyć na półce! ( Buty były naprawde mało używane) Nie polecam, naprawde to żałosne ze buty kupione za 199 zł po miesiącu się rozklejaja i maja człowieka za głupiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne dziadostwo! Naszyte litery na bucie po miesiącu się ścieraja a guma na podeszfie się rozklaja. Reklamacja jest na 2 lata lecz nie można ich reklamowac bo stwierdzono ze te uszkodzenia są zmianami użytkowymi wynikającymi z warunków i sposobu użytkowania! Znaczy chyba to ze nie można ich nosić na nogach tylko położyć na półce! ( Buty były naprawde mało używane) Nie polecam, naprawde to żałosne ze buty kupione za 199 zł po miesiącu się rozklejaja i maja człowieka za głupiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona.
osobiscie gorąco polecam! udalo mi sie natrafic na serie limitowana z nirvany. są cuudne. i naprawde dobrze wykonane. kupilam je ponad 2 lata temu i nadal przod bialy, czysty a podeszwa ma sie dobrze, zero peknieć jedynie po bokach lekko zniszczone:) wprawdzie starly sie juz dolne napisy ale reszta jest w stanie bardzo dobrym. przed kupnem tez sie dlugo zastanawialam czy sa warte takiej sumy-170 (rownowartosci ok.4-5 targowych/zwyklych). ale mysle ze wytrzymaja mi jeszcze co najmniej rok:D wiec smiało inwestuj bo rzeczywiscie placisz za jakosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucik ciekawy aczkolwiek nie w moim stylu ;) Ja preferuję sportowy styl, lecz te trampki do mnie nie pasują... Teraz to praktycznie cały czas chodzę w butach easy tone, które mają kształtować mięśnie nóg i pośladków, a one nie są raczej na deszczowe dni, więc chciałabym w miarę szybko sobie kupić jakieś nowe buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez bardziej się podobają Easy Tone są ładne no a przy okazji kształtują uda i pośladki :) To w ogóle zaleta ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarusia
Witajcie, Dyskutujący! Zamierzam kupić sobie trampki Converse i w końcu warto? Chyba tak, ale jeszcze piszcie, plis! PS. Jak w ogóle je sobie kupię to dam znać czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca conversów
Mój sklep sprzedaje te trampki i jest na nie tyle reklamacji, że szkoda słów i to po kilku tygodniach noszenia. Rozklejenia, rozprucia, pękanie podeszwy. Naprawdę!!! Jest po prostu na nie szał: inni mają, dlatego ja też chcę mieć. One kosztują 239 zł, a bogate mamusie kupują swoim dzieciom, które chcą być na czasie. Naprawdę płaci się za gwiazdkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allstarshop.pl Nie kupujcie tam butow to podróbki !!!! kupilam conversy w ubieglym roku przed swietami z uwagi na pore zaczelam codzic w nich dopiero latem po pol roku zniszczyly sie calkowicie samoistne przebarwienie (nigdy ich nie pralam) odklejona guma i przedarty material .Sklep nie uznaje reklamacji !!!! masakra buty za 200 zl do kosza po pol roku nie kupujcie tam butow to podrobki z egiptu czy z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam allstarshop
W od różnieniu do komentarza powyżej zaprzeczam tej opinii . Sklep allstarshop jes rewelacyjny. Oczekiwanie na paczkę to 1 dzień. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amkaa
Jeżeli ktoś nie zna sie na conversach i kupuje takie podrobione wyprodukowane w chinach to nie dziwie się , że po 2 miesiącach popękały . Chńskie też maja znaki converse normalnie tylko , że nie pochodzą ze stanów.Jak je rozpoznać po prostu czytać skąd pochodza lub kupować ze stony converse lub na innyc stronach z gwarancją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzia9658
Te trampki są do d**y kupiłam je rok temu po 2 miesiącach noszenia rozp********y mi się po 2 miesiącach noszenia kiedy odniosłam je do reklamacji wymienili mi je na nowe .Ale po kolejnych 2 miesiącach noszenia była powtórka z rozrywki ale tym razem nie dość że boki mi się porozklejały to do tego pięta mi się wytarła a w odpowiedzi na reklamacje dostałam że pięta mi się starła z powody niewłaściwego noszenia i mi nie naprawią pięty ale tylko boki naprawią .I nigdy prze nigdy nie radze nikomu kupować tych butów w ty samym czasie kupiłam Victory za 50 zł i nosze je do dzisiaj i nic im jakoś nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizja
Ja mam takie http://www.butsklep.pl/na-codzien,marcel-de-24-k-4945-35845-p Jestem z nich zadowolona, ale zdecydowanie wolę conversy. Moim zdaniem są solidniejsze i...ładniejsze, takie bardziej uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×