Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna 24

BÓL PODCZAS STOSUNKU/ CO SIĘ DZIEJE????????

Polecane posty

Gość Smutna 24

Może ktoś mi powie co może mi dolegać?? Od jakiegoś czasu (około 2 tygodni) odczuwam ból podczas seksu. Tzn nie cały czas, tylko gdy mój mężczyzna jest tak "na maxa" głęboko we mnie...żeby było jaśniej, boli dosłownie jeden punkt, jedno miejsce... Dodam, ze około 2 lat temu miałam zamrażaną nadżerkę, czy myślicie że mogła się odnowić i to z tego powodu odczuwam ból?? Zaczynam się martwić :( czy któraś z was tak ma? Kiedyś lekarz powiedział, że jak się ma nadżerkę to może boleć podczas stosunku i może sie nawet troszkę krwi pojawić. Zaznaczam u mnie krwi nie ma... Dzięki za pomoc!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to na Twoim miekscu od razu poszla bym do ginekologa, ja tez cos takiego milam jak poszlam do lekarza to sie okazalo ze mam zapalenie w pochwie dlatego mnie tak boli ... dostalam teraz leki .. przyjmuje jej juz tydzien i ja juz roznice mala zobaczylam ... moze to przez wielkosc penisa Twojego chloapaka jak on wchodzi wiesz juz tak na maxa to moze poprostu dotyka penisem Twojego podbrzysza i dlatego Cie boli ... ale proponuje isc do Ginekologa :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 24
reenatka - dzięki za odpowiedź!! No właśnie wiem ze do ginek. trzeba iść jak najszybciej. A czy miałaś jeszcze jakieś inne objawy tego zapalenia pochwy?? I czy cały czas podczas stosunku CIE bolalo? Czekam na kolejne opinie pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez tak mialam poszlam do ginekologa i sie okazalo ze mam stan zapalny. Dostalam antybiotyki i globułki i teraz wszystko jest ok! Wiec głowa do góry to normalne że mogła sie wdac jakas infekcja. Życze szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie podczas stosunku jak robilismy to delikatnie to bylo wporzadku ale jak juz bylo mocniej to nie moglam wytzrymac z bolu czulam jak by mi wchodzil w zoladek... Ogolnie przed pojsciem do ginka zauwazylam u siebie jakies wieksze uplawy bylo tego bardzo duzo ... czetso bolaly mnie jajniki... nieraz wystepowalo takie swedzenie i pieczenie ,, jak rownierz zauwazylam ze moje wargi sromowe troszke jak by napuchly ... Lekarz przepisal mi teraz globulki .. i za tydzien ide na kontrole ale w sumie czuje sie juz coraz lepiej ... wiec jak najszybciej idz do lekarza i zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 24
Dzięki za odpowiedzi Jutro dzwonię do lekarza żeby zarezerwować termin... a tymczasem dzisiaj ze strachu przed bólem zrezygnowałam z seksu (mimo iz miałam ogromną ochotę) :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 24
Może jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianaaaaaaaaaaaa
jasne,ze mam!otóz niedosc ze zcasem wystepuje u mnie bol podczas stosunku to i ostatnio krwawie-zwlaszzca po stosunku!doslownie przybiera to baldorozowy odcien!nie wiem co mam robic z tego co wiem lekarz powiedzial ze mam nadzerke wiec takze zastanawiam sie czy to jest przyczyna!a moze tabletki antykoncepcyjne!chyba bede musiala sie wybrac do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez odczuwalalam od jakiegos czasu bole, zwlaszcza przy intensywnym seksie (gleboko i dosc mocno), mialam wtedy tepe bole podbrzusza. Myslalam ze to normalne, ze po prostu u mnie pewnych rzeczy sie nie da. Ale wczoraj przydarzylo mi sie cos o wiele gorszego - w ogole nie moglam sie kochac (chociaz chcialam i bylam podniecona), tak bardzo mnie brzuch bolal przy probie wlozenia penisa. Najgorsze jednak bylo pozniej, gdy przestalismy - bol sie wzmocnil, cale podbrzusze promieniowalo, doslownie plakalam. PO 20 minutach zadzwonilam do lekarki, zalecila nospe i jak sie nie poprawi to do szpitala. Przeszlo, ale nie do konca, nadal czuje lekki bol. Na jutro jestem umowiona na wizyte, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×