Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mathildem

nasze idealy?

Polecane posty

Gość i co chcesz byc taka
bo patrzac na Twoja stopke dazysz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze można poszukać fotek 200kilowych bab i zadać to samo pytanie... Grubaski myślą, że jedyną alternatywą dla sadła jest anoreksja. Poprawiacie sobie humor pokazując takie wynaturzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze można poszukać fotek 200kilowych bab i zadać to samo pytanie... Grubaski myślą, że jedyną alternatywą dla sadła jest anoreksja. Poprawiacie sobie humor pokazując takie wynaturzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież te dziewczyny są okropne. One nie są szczupłe, nie są nawet chude, sama skóra i kości :-o nie podobają mi się. Nie mam jako takiego ideału kobiety, zresztą zawsze staram się być sobą, a nie kopiować innych, ale te dziewczyny.. hmm.. wszystkie chorują na anoreksje.. Wiesz co Ci powiem? Miej serce i patrz w serce.. uroda kiedyś i tak przeminie, a to jaka jesteś, to co sobą reprezentujesz pozostanie w Tobie i w innych jeśli będziesz innych obdarowywać tym co masz w sobie. Poza tym wydaje mi się, że Twoja waga teraz jest jaknajbardziej ok. No, ale jak ktoś nie ma problemów to musi sobie je stworzyć, bożycie byłoby nudne ;) Szkoda, że teraz wszyscy (80%) kopiują innych, nie chcą być indywidualnością.. Kiedyś były na topie "rubenowskie kształty" teraz "anorektyczne" no cóż.. a gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? już nawet nie chce pisać o maipulowaniu mediów jeśli chodzi o kult ciała, a raczej jego braku. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Nie podoba mi się takie popadanie w skrajności w skrajność. To tak na marginiesie. Ale to Twoje życie, masz prawo robić co z nim chcesz, możesz gotować sobie powolną śmierć.. i patrzeć na bliskich jak będą cierpieć. To jaknajbardziej Twój i tylko Twój wybór... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże. Te zdjęcia... biedne dziewczyny... przecież to skrajna obrzydliwość... aż się płakać chce... Mathilde - czy przy twoim wzroście 55 kg to nie za mało trochę? Wydaje mi się że ok 60 kg będzie dla ciebie najlepszą wagą... Czyli jesteś już bardzo bliziutko ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazujac te zdjecie nie mialam na mysli tego, ze sama chcialabym tak wygladac... zastanawia mnie tylko gdzie jest granica - czy da sie ja zauwazyc i powiedziec \"stop\". dzisiaj jak na to patrze, to oczywiscie peirwsza mysl - nigdy w zyciu\"... ale one pewnie tez tak myslaly na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet oglądając Klatwę czy tym podobny film nie byłam przerazona jak oglądając te zdjęcia :O I faktycznie smutne to jest strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20
mathilde napisalas, o idealach i pierwsza pokazalas te zdjecia wiec te dziewczyny sa dla ciebie idealami! placzesz sie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathilde wcale nie napisała , że to są JEJ ideały...Każdy normalny człowiek odczyta Jej intencje jako lekką ironię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 20 -> o co ci chodzi? :-) nawet gdyby one byly moimi idealami - nie zaprzeczylabym - bo po co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co tam robi
Victoria beckcham??Ona mi na anorektyczke nie wyglada i ta z tego serialu ally.....jak dla mnie te panie nie sa anorektyczkami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofeel
chyba bym sie pociała jakbym miała tak wygladac okropienstow do szescianu moijm ideałem jestem sama ja tlyko ja wazyłam 50 kg moje wymiarki były dla mnie wtedy idealne 87-62-87 i udko 49 cm niczego wiecej nie chce mam 165 cm i przy moim wzroscie nie jest to zadna przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofeel
chyba bym sie pociała jakbym miała tak wygladac okropienstow do szescianu moijm ideałem jestem sama ja tlyko ja wazyłam 50 kg moje wymiarki były dla mnie wtedy idealne 87-62-87 i udko 49 cm niczego wiecej nie chce mam 165 cm i przy moim wzroscie nie jest to zadna przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc ja się odchudzam
mam 174 i ważę 64 kg. Tragedia !!!! z dietą nie mam problemu ale dla dobrego samopoczucia na monitorze komputera i na lodówce mam te dwa zdjęcia. To naprawdę pomaga. Mam nadzieję, że linki są dobre. http://kr.img.blog.yahoo.com/ybi/1/0f/e4/sk_y2k/folder/25497/img_25497_51687?20031130002508.jpg http://idata.blogmaster.fr/0/02/64/96/121av_1_.jpg http://www.wayodd.com/funny-pictures2/funny-pictures-fat-mcdonalds-chicks-09U.jpg Na mnie to super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×