Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość follo

antykoncepcja -Którą metodę antykoncepcyjną wybrać?

Polecane posty

Gość follo

Antykoncepca przede wszystkim powinna być nieszkodliwa i skuteczna. co proponujecie a co odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop
Pigułka Prezerwatywa Spirala Globulki Kapturek Metoda termiczna Metoda Billingsów Stosunek przerywany Zastrzyki hormonalne Norplant system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
gdyby antykoncepcja spelniala oba te warunki to wszyscy tylko ta by stosowali... nie ma czegos takiego-najskuteczniejsze sa pigulki antykoncepcyjne i spirale i ogolnie srodki z hormonami, ale maja tez najwiekszy wplyw na zdrowie srodki chemiczne tez nie sa obojetne... najmniejszy ma wplyw prezerwatywa...tylko skuteczna to ona jest umiarkowanie:) stosunek przerywany, met. termiczna i billingsow to w gole nie jest antykoncepcja tylko tzw naturalne planowanie rodziny (ciekawe skad sie wziela nazwa watykanska ruletka:P) ja stosuje akurat pigulki anty, ale to jest twoj wlasny wybor (zawsze mozesz stosowac np 2 metody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Krakow
Witaj!! Nie chce wyjsc na malkontentke. Tez mam podobny dylemat. Przypadkowo zetknelam sie z tabletkami Diane 35, w zasadzie to ich nie chcialam,ale gin obiecywala ze to wrecz same plusy, zero przetluszczania wlosow, piekna cera, mniejsze krwawienia a do tego jeszcze antykoncepcja. Z pozoru nizcego wiecej nie mozna chciec, samo zdrowie. Okazalo sie inaczej, lekarze o tym nie mowia, ale jako ze mi sie to przytrafilo, na forum tez sie spotkalam z kilkoma dziewczynami, ze tabletki moga przyczyniac sie delikatnie do zapalen pecherza moczowego. Wiem ze u wielu dziewczyn tak nie musi byc, mnie sie to przytrafilo i skutecznie odstraszylo od pigulek juz w pierwszym opakowaniu ( dodam ze tylko w dziecinstwie raz mialam zapalenie, dzis mam prawie 23 lata i tylko akurat po pigulkach to sie stalo). Nie kieruj sie tym, ale ewentualnie wez pod uwage. Pozdrawiam serdecznie Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
zmien ginekologa przede wszystkim jak cie w ten sposob namawial poza tym ginekolog musi cie wypytac o neiktore rzeczy, zeby zobaczyc czy nei ma przeciwskazan wbraniu pigulek poza tym z tego co wiem diana ma dosyc duzo hormonow, moze to bylo za duzo dla ciebie-idz do innego ginekologa i sie zapytaj po prostu: ja np caly czas czytam posty dziewczyn jakie maja problemy po tabletkach, a mnie nic sie nie dzieje po nich:) musza byc po prostu odpowiednio dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Krakow
Marsylcia bardzi Ci dziekuje!! Od razu postanowilam zmienic gin, do tej babki juz nie pojde. Glupia bylam, bo potraktowalam sprawe dosc lekko, skoro na cere to mozna brac Capivit:) a to jednak nie tabletki antykoncepcyjne, szczegolnie ze zmiany tradzikowe mam tylko na plecach. Nie wiem zastanawiam sie szczerze mowiac. Mam cudownego chlopaka i co jest naprawde wspaniale jemu bardzo zalezy na moim zdrowiu i samopoczuciu, nie wiem czy w ogole brac pigulki, chcialabym doprowadzic sie do normalnego stanu. jedno wiem bez badan do pigulek ani rusz i absolutnie "wyleczylam" sie z poprawiania cery hormonami:) Teraz aby nie miec niespodziewanego dzidziusia uwazamy i stosujemy inne metody okazywania milosci ( co przyznam nie jest wcale gorsze):) jakos tak pisze bo mam sporo refleksji roznych. Nic to, chcialam jedno powiedziec, jesli ktos decyduje sie na pigulki to prosze poobserwujcie lekarza, czy nie namawia na cos zbyt gorliwie. W moim przypadku jak pozniej sprawe przemyslalam ( wszystkie ulotki broszurki itd) byly tylko z Sheringa. Szukajcie ginekologa dbajacego o Wasze sprawy, tylko z takim mozna dobrac cos odpowiedniego. Pozadrwiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
np:) sama bralam przez jakis czas capivit a+e i faktycznie jest niezly a ginekolog ma to do sebie ze czesto dostaje kase za promowanie produktow danej firmy wiec trzeba uwazac i jak tylko cos jest nie tak zmienic pigulki ja nie zamierzam akurat z nich zrezygnowac, ale trzeba bedzie pomyslec za jakis czas o przerwie i poszukac innej metody antykocpecji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry evra
Czy ktoś tego używa, jak sie sprawdza, czy jest skuteczna, i ile kosztuje. Dzięki za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKat
Mam do odsprzedania 2 opakowania Logest, za atrakcyjną cenę, mnie leża w szafie, długa data ważnosci, a ktoś może skorzystać... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG
PO PIERWSZE I NAJWAŻNIEJSZE - ŻADNYCH PROCHÓW I SPIRALEK. NIE RÓB Z SIEBIE MYSZKI DOŚWIADCZALNEJ. PREZERWATYWA JEST NAJLEPSZA. I NIE WIERZ W TE GŁUPOTY KTÓRE WYPISUJĄ TE WSZYSTKIE WYZWOLONE WARIATKI. ZA 5 LAT TE PROCHÓWY BĘDĄ CHCIAŁY ZAJŚĆ W CIĄŻE, A NIE BĘDĄ MOGŁY, ALBO BĘDĄ OWŁOSIONE JAK MAŁPY, ALBO ZŁAPIE JE RAK SZYJKI MACICY. Z HORMONAMI NIE MA ŻARTÓW. TYLKO GUMKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również nie polecam pigułek. Z o wiele więcej względów niż tu napisano (poprzedniczka), szkoda niszczyć organizm. Prezerwatywy, prawidłowo używane, mają bardzo wysoką skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka81
Pigułki to niby metoda najskuteczniejsza. Ale prawidłowo stosowana prezerwatywa też nie jest zła (kiedyś się tak zabezpieczałam i dodatkowo z mężem z obawy przed wpadką, nie kochaliśmy się w dni płodne - tak około 4 dni przerwy robiliśmy). Było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
a ja polecam Lady-Comp bo jest skuteczny jak pigułki a nie szkodzi zdrowiu wiec jak dla mnie najlepsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez mam do sprzedania dwa listki mercilonu. Zaczelismy z M staranka i leza w szafie:) Jak cos to piszcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×