Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyklistka

Sklep rowerowy w Warszawie

Polecane posty

Gość cyklistka

Kupiłam sobie własnie kolejny rower, ale nie ma on błotników, świateł, bagażnika. W sklepie gdzie go kupowałam obsługa niewiele wie o rowerach. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w Warszawie jest sklep z mądra obsługą, która dobierze mi błotniki, światła, doradzi i zamontuje te części? Byłabym wdzięczna za szybkie odpowiedzi, długi weekend za pasem. Aha i czy jest gdzieś do kupienia mapa Warszawy z trasami rowerowymi? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
Może jednak ktoś coś wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ruszyc 4 literki sprzed komputera i ruszyc rowerem na podboj Warszawy - wczesniej mozesz skorzystac z tak genialnego wynalazku, jakim jest wyszukiwarka (polecam www.google.pl ) - to ulatwi Ci poszukiwania sklepu. A ksiegarni chyba w stolicy tez jest pod dostatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
A ja chciałabym usłyszeć coś od ludzi, oprzeć się na ich doświadczeniu moja droga, skoro nie masz dla mnie informacji, sama możesz ruszyć swoje litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
Może jednak ktoś podzieli się doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
A ja wciąz nie rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
A ja wciąz nie rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
Gdzie jesteście rowerofile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana_
Juz ci debilko asienka napisala, ze masz ruszyc dupe sprzed kompa albo uzyc google :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana_
Juz ci debilko asienka napisala, ze masz ruszyc dupe sprzed kompa albo uzyc google :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana_
Juz ci debilko asienka napisala, ze masz ruszyc dupe sprzed kompa albo uzyc google :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj tutaj i nie przejmuj
się wyzwiskami. P.H.U. "TRAPER" Rowery Części Akcesoria Warszawa ul. Targowa 86 (róg 11-listopada) 022 670 13 41 Darel-Sport Warszawa, ul. Morcinka 32 (wjazd ul. Pow. Śl.) 022 861 52 05 http://www.zasada-rowery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
dzięki za info. No a te dzieci kryjące się za asieńkami i zdegustowanymi to chyba jednak do szkół uczyć się poprawnego zachowania, że jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy. Dużo agresji mało rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze najlepszy sklep rowerowy w Warszawie to Swiat Roweru, ktory znajduje sie ul.Wybrzeże Gdyńskie 2 w Warszawie \"K.S.Spójnia www.swiatroweru.com.pl Super obsluga, na wszystkie pytania (nawet te bez sensu) z cierpliwoscia odpowiadaja, maja duzy wybor rowerow, gadzetow i szybki serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ...
a ja polecam wybrac się na Nowowiejską (tyz przy metrze politechnika) na krótkim odcinku między metrame a polibuda sa 4 sklepy rowerowe i miła obsługa w każdym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Musiałem sobie wymienić ostatnio klocki hamulcowe na nowe i znalazłem w dobrej cenie Icestop na stronie www.akcesoria-rower.pl . Spoko sklep, pierwszy raz u nich zamawiałem, ale będę wracał. Generalnie za pierwszym razem trochę pomyliłem i kupiłem nie ten model, ale nie robili mi problemów z odesłaniem, i szybko zrobili wymianę na te co trzeba. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Meander 22, obok stacji metra Natolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej787
ja wolę kupować przez internet i wszystkie części jakie potrzebuje zamawiam na http://www.centrumrowerowe.pl/ . Szybko i bez wychodzenia z domu :) No i wszystko w jednym miejscu, dla mnie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarceliNa44
Ja też preferuję zakup w sklepie internetowym, udaje się trafić na super promocje, można bez pośpiechu przejrzeć oferty różnych sklepów, zastanowić się, porównać ceny. Ja rower dla siebie znalazłam w sklepie internetowym www.zasada-rowery.pl , bardzo dużo modeli, szeroki zakres cen, warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×