Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

grzybica ukladu pokarmowego

Polecane posty

Gość Janeiejeki42
Ja w przypadku tej choroby wspomagam się mieszankami ziołowymi dostępnymi na tej stronie http://zielarzradzi.pl/ i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa898999
Może spróbuj takie problemy wyleczyć za pomocą biologii. Są specjalne turnusy, o których przeczytasz sobie na stronie http://domyzdrowienia.org.pl/ Możesz tam poznać osoby, które mają ten sam kłopot i możesz sprawdzić, czy Domy Zdrowienia Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonik
Witam. Jesli ktos zmaga sie z chlamydia pneumonie i / lub mycoplasma/candida/nuzeniec i potrzebuje pomocy to prosze pisać na priv gibon@autograf.pl Jesli masz takie objawy jak ja mialem to powinienes z tego wyjsc. Aha...omijajcie lekarzy z daleka- to nieuki i konowały, banda idiotow. W Polsce jest grupa fachowcow lekarzy ktorych bardzo cenie, ale na leczeniu chlamydii pn, myco candidy czy nuzenca zaden sie nie zna. Cale szczescie ze oni nie beda Wam potrzebni-sami z tego wyjdziecie. Jak pomysle ile kasy na nich wydaliscie(ja tez) to mnie glowa boli. I nie dajcie sie nabrac naciagaczom!!! Objawy ktore mialem: problemy z oczami/brzegami powiek kaszel bole gardla bialy nalot na jezyku sucha skora sklonna do wypryskow zimne dlonie i stopy slabe wlosy zmeczenie ogolne zle samopoczucie nasilenie objawow po słodkim slabe stawy Tyle co pamietam. Jesli ktos chce do mnie napisac to prosze podac: 1. co do tej pory zdiagnozowal pozytywnie 2. swoje objawy bardzo krotko np. chlamydia pn i candida objawy:ktore z tych moich i jakie dodatkowo bez rozpisywania sie Moja pomoc jest bezinteresowna- zeby nie bylo. Głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylgizi

przy grzybicy układu pokarmowego oprócz tego, że niezbędne jest leczenie lekami to jeszcze odpowiednia dieta - ja mam dietę indywidualną od mojej zaufanej Pani dietetyk klinicznej Beaty Ślebzak-Cebuli a z tego względu, że obecnie nie mieszkam w Polsce tylko w Anglii konsultuje się z nia online przez Skype i jest to bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Polecam odwiedzić dobrego gastroenterologa, polecam panią Stolarską http://bstolarska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Witam wszystkich, mam do sprzedania lek z amfoterycyna b w zawiesinie kupiony za granicą w aptece, jedyne co mi pomogło na grzybicę, a brałam chyba wszystko (z tego forum też).Zakupiłam trochę za dużo, myślałam że to będzie dłuższą walka, po miesiącu w końcu zostałam wyleczona, wzięłam 4 opakowania.. Jeśli ktoś chce a nic mu nie pomaga zostawiam e maila.   daro.mar@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Naprawdę godną polecenia jest Pani Barbara Stolarska! Profesjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie candida NIE jest chorobą, a skutkiem jakiegoś problemu, często zaburzenia mikroflory jelitowej - czyli w grę wchodzi jej wyrównanie w postaci probiotyków ew. przeszczep mikroflory. Sama dieta łagodzi objawy, dopóki się jej nie zakończy, wtedy wracamy do punktu wyjścia niestety ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobre miejsce na zakup leków, odpowiadajac na pytania medyczne online i beda wydawac recepty online dla Ciebie natychmiast, jesli sa zatwierdzone.  Validpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam  Iwermektyna, Prazykwantel i Alinia. Oryginalne tabletki, fabrycznie zalokowane przez producenta, nieotwierane. Gwarancja 100% skuteczności.
Data ważności długa.
tel. 785 597 308
Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×