Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najzwyklejsza

dom rodzina dzieci-i cos jeszcze

Polecane posty

Gość najzwyklejsza

witam i zapraszam piszcie moze uda nam sie fajny topik stworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
dzieki to sa nas dwie z kad jestes janeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwylkejsza
zapraszam kobitki gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
pzdrawiam janeczko jestem z torunia mam piecio osobowa rodzinke + pies nieznanej masci ktory sie przyblakal rok temu ale jest kochany i cora ma chomiczka w poznaniu maz ma rodzinke i czesto tam przejezdzamywiosna wiosna chcialam dzis troszeczke wziasc sie za porzadki bo jak slonko przyswieci to kurz ujawnia sie niewiadomo z kad cos trzeba zrobic do jedzonka [na ten dlugi wekend] zeby rodzinka sie nie buntowala napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w tym samym czasie cos wyslalysmy:) Tez sei ucieszylam na dzisiejsze sloneczko, ale za porzadki to zabiore sie moze jutro. Napisz mi ile masz lat, czy masz dzieci, co robisz, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w tym samym czasie cos wyslalysmy:) Tez sei ucieszylam na dzisiejsze sloneczko, ale za porzadki to zabiore sie moze jutro. Napisz mi ile masz lat, czy masz dzieci, co robisz, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
piszcie dziewczyny co tam u was jakie macie problemy bedziemy sie wzajemnie wspierac i dokonywac wymiany doswiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
no hej kobitki co z wami ja chce zeby ten topik zyl tetnil zyciem zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
no hej kobitki co z wami ja chce zeby ten topik zyl tetnil zyciem zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
A ja chcę, żeby tu zamontowali jakiegoś sprawdzacza pisowni, bo takie ortografy strzelacie, że odechciewa się czytać, a tym bardziej wypowiadać. Pożyczcie od swoich pociech słowniki ortograficzne - za czasów mojej podstawówki trzeba było nosić taki malutki egzemplarz codziennie do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
do oj oj oj wpadlas tylko zeby krytykowac a gdy sie pisze szybko to mozna przeoczyc jakas literke a bledow ort to nie ma a pisanie bez przecinka i kropki jest dla mnie na topiku ok jezeli ci sie nie podoba to trudno poszukaj inny w ktorym zwraca sie bardo uwage na interpunkcje a nie na to o czym ktos chce napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
Najzwyklejsza - w takim razie polecam pisać wolniej :D bo chyba więcej czasu zajmuje odszyfrowywanie wiadomości niż napisanie jej poprawnie za pierwszym razem :) Interpunkcji się nie czepiam, bo z nią jest różnie - sama czasami nie jestem pewna gdzie postawić przecinek, ale generalnie staram się to robić, żeby kontekst wypowiedzi diametralnie się nie zmienił - Tobie też to polecam - znacznie usprawnia czytanie - ale rób, jak uważasz. Co do błędów ortograficznych - jesteś pewna, że ich tu nie ma? Bo ja na Twoim miejscu przyjrzałabym się dokładnie... Pozdrawiam i życzę miłego topiku! (tylko tak właściwie o czym on jest???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie
o czym jest ten topic???Bo dla mnie o niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze mnie cosik ominelo :-) tematem jest dom rodzina dzieci , najzwyklejsza - masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze mnie cosik ominelo :-) tematem jest dom rodzina dzieci , najzwyklejsza - masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
czesc janeczko jakos kiepsko idzie zobaczymy moze dalej bedzie lepiej do oj oj -tak przesympatycznej osoby jaka ty jestes to sobie nie zycze biegasz po wszystkich topikach i podobne wpisy dajesz nie masz co robic kobieto wez sie za ten slownik ktory studiujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzeczywiscie, cos kiepsko, ale moze nie poddawajmy sie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponikad
dziendoberek witam cie janeczko dobrze ze ty chciaz jestes dzis caly dzie sprzatalam boze jaka jestem zmeczona padam teraz troche relaksu dobrze ze mnie podtrzymujesz na duchu zapraszam kobiety te ktore nie sa jeszcze w zadnym topiku a chcialyby zaprzyjaznic sie z kilkoma internetowymi kobitkami jest nas dwie kto nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzwyklejsza
sorki najzwyklejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma
najzwyklejsza masz jeszcze ochote na ten topik, czy sie gdzies przenioslas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×