Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Kiedyś dziewczyny rodziły w tak młodym wieku i to było normalne. Moja babcia,moja mama i moje ciotki to normalne,a granica wieku była od 18-21 na pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam :-) Nie reagujcie już więcej na takie komentarze,bo szkoda nerwów.Jak ktoś może posądzać nas o nieodpowiedzialność,niedojrzałość a sam używa takich słów.I kto tu gorzej w takiej sytuacji swoje dzieci wychowa???Pozbawiona kultury 30stka?????Uważa się za taką mądrą a słownictwo pożal się Boże.Dzisiaj dostanę moje pierwsze zleconko do domciu :-) Pewnie będę miała mniej czasu na zaglądanie tutaj,ale zrobię co w mojej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziewczyny dzisiaj wyskakuje z mojm kochaniem na koncert Papa Dance. Ja z moim też widuje się co tydzień i wiem, że trudno jest mieć wtedy dni płodne. Najlepiej się kochać co dwa dni, bo wtedy plemniki dojrzeją i są większe szanse na poczęcie. A najlepszy wiek na urodzenie dziecka to 20-25 lat, tak jest najlepiej fizycznie. Wiecie co zawsze myślałam, że jak jest młoda mam przed 20-dzestka to urodzi zdrowe dziecko ale tak nie jest. Dzieci narazone na choroby genetyczne są nastolatek i po 35-roku życia. Chociaż czasem to nie prawda. Mojej koleżanki mama urodziła właśnie dzidziusia, zdrowego a ma 40 lat. Wpadka, ale jaka slodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej zabawy na koncercie życzę.Czy zdrowe czy chore to pewnie zależy jak kto o siebie dba.Ja mam ułożony cały charmonogram.Napoje,które piję to tylko woda min. nie gazowana.Dobrze,że nie cierpię kawy,bo podobno trudno bez niej ludziom wytrzymać.Jeśli chodzi o jakiekolwiek używki to u mnie wszystko odpada.Czasami wypiję sobie piwko.Ostatnie wypiłam na początku maja.Niecierpię alkoholu.Zapach papierosów nigdy mi nie przeszkadzał a teraz mnie odrzuca.A wogóle to odrzuciło mnie od czekolady.Coś czuję,że Berna wyjedzie ze swoim boyem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężczyźni nie mogą mieć dzieci i nawet są spychani na margines (na szczęście nie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia K ja takie powarzne strania, do ktorych bede sie przykladac zaczynam od wrzesnia, pazdziernika. Teraz jak bedzie to bede szczesliwa, a jak nie to dalej bedzie tak jak jest. Dlatego od wrzesnia, pazdziernika, bo nie chcem miec terminu porodu na matury. Jaka jest wola Boga to i tak sie przed nia nie uchronie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka to my mamy tak samo. Teraz nie uważam jakoś super i jak będzie to będzie,ale też chce zacząć wrzesień październik,aby dzidzia była zaraz po maturce. A z czego zdajesz? Dziewczyny jakie rzeczy brałyście pod uwagę i jakie pytania sobie zdałyście przed rozpoczęciem starań. Ja czuje się pewnie i myśle,że wszystko przemyślałam ale może coś ominełam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteście pewne że wasi mężowie lubią dzieci. I nie mówię o tolerowaniu. Może najpierw poczekajcie i upewnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia K chyba z biologi, no a może historia. Sama jeszcze nie wiem co chcem zdawać a ty? Moj mężczyzna chce dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z bioli lub z gegry,ale też jeszcze nie wiem dokładnie. Co do mojego mężczyznay to powiem,że on do dzieci jest pierwszy. ma on 2,5 letnią siostrzyczkę. Jest cudowna. Jak widze jak się nią zajmuje i jak kocha dzieci to wiem,że będzie szczęśliwy. My na starania zdecydowaliśmy się ostatnio,bo podejrzewaliśmy wpadkę,ale jej nie było,a on zapytał mnie czy chciałabym się teraz postarać. Ja chciałam,ale sama bym mu tego nie powiedziała,a tak to on to zrobił co mnie strasznie uszczęśliwiło. Matitka to może razem się przygotowujemy? Ja obecnie nie pije(nigdy tego nir lubiłam)nie pale(jestem przeciwniczka) uprawiam sport,chodze na spacery,zdrowo się odżywiam i od 12 dni łykam FOLIK. Mam zamiar do końca września(owulacja wypada mi na 24)troche schudnąć tak z 3-5kg,aktualnie waże 59 przy 170cm,a chce koło 55kg i się bardziej ujędrnić na nogach,bo mam tędencje do szybkiego tycia w nich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namazczony,a oco Ci chodzi. My na zakupy chodzimy razem,a ja kocham gotować i jak moge mu coś upichcić to jestem w niebo wzięta. P.S. mój to piwa i innych używek nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
Mam 18 lat i jestem w ciazy w 4-tym miesiacu. strasznie sie ciesze. to bedzie juz moj drugi dzidzius. moja corcia urodzila sie jak mialam 16 lat. bardzo sie ciesze ze bedzie miala rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niunieczko. Może napiszesz coś o sobie? Ja jeszcze nie mam dzieci,ale chciałabym już być w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunieczka - 1 Czy ojciec jest ten sam co poprzedniego 2 ile ma (mają) lat 3 czy to było planowane 4 co na to rodzice 5 w jakim miejście mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny! Wróciłam! Wakacje były cudowne. W Turcji woda w morzu ma 32 stopni! A w Polsce widzę lato odwołali. Namaszczony - Twoje pytania są chamskie i niegrzeczne. Co Cię obchodzi, z kim ona ma dzieci??? Niunieczka przypadkiem nie odpowiadaj na takie prowokacje. Michelle wiesz, że ja pochodzę z Inowrocławia :). Może nawet się znamy :). Czytałam wszystkie zaległości, i powiem szczerze że nie spodobała mi się część wypowiedzi. Dziewczyny nie tłumaczcie się, to nie ma sensu. Jak ktoś nie chce zrozumieć, to nie zrozumie. Najważniejsze, że jesteście silne, wytrwałe i gotowe. Nie rozumiem takiego pieprzenia bez sensu, jak praca będzie, jak pieniądze będą. Proszę bardzo niech mi pokażą odważnego, który nam zagwarantuje pracę i pieniądze za 20 lat. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy, dziś praca jest, jutro może jej nie być. Los jest przewrotny. A przy myśleniu pt. jak będzie dobra sytuacja, to można do emerytury czekać. Poza tym chciałam powiedzieć, że moja mama urodziła moją siostrę w wieku 45 lat. Ciąża przebiegła bez komplikacji, a ja teraz mam cudowną, absolutnie zdrową 7 letnią siostrzyczkę :) I chciałam poprosić, by co niektórzy odpieprzyli się od blondynek, ja jestem naturalną blondynką i robię doktorat, może ktoś ze mną podyskutuje o inteligencji blondynek. Zapraszam!!! PS. Dopisuje się do tabelki: Ksi...Karolina...24lata...Poznań...jak przekonam moje kochanie :) Pozdrawiam Was wszystkie (autentycznie za Wami tęskniłam) i pogłaskacie Wasze brzuszki ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamskie są dlatego, że nie wypada pytać Tobie jako obcej osobie tej dziewczyny kto i ilu jest ojców jej dzieci. To jej bardzo osobiste sprawy. Będzie chciała to sama powie, to co uważa za stosowne. W dodatku Twoje pytania są takie, że już ją oceniają. Jakie znaczenie ma na przykład wiek ojca. Jedni są gotowni w wieku lat 20, innym pstro w głowie w wieku lat 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
Moja coreczka ma 2,5 roczku. Tatus ten sam, ale nie jestesmy malzenstwem. mamy zamiar sie poprac jak drugi dzidzius sie urodzi. oboje uwazamy ze slub z brzuchem bedzie nieestetyczny. Po urodzeniu planuje kontynuacje nauki w przyszlym roku.Mam zamiar isc do liceum zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
Moja coreczka ma 2,5 roczku. Tatus ten sam, ale nie jestesmy malzenstwem. mamy zamiar sie poprac jak drugi dzidzius sie urodzi. oboje uwazamy ze slub z brzuchem bedzie nieestetyczny. Po urodzeniu planuje kontynuacje nauki w przyszlym roku.Mam zamiar isc do liceum zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
ogolnie jestem szczesliwa jako mama. ale wolalabym juz byc mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne 15.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia tylko teraz w tej tabelce występuje dwa razy, ten jeden raz ze znakami zapytania wyrzuć :), bo nie ma dwóch ksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunieczka witamy Cie u nas. Fajnie że jesteś szczęsliwa:) Ksi-->ja też jestem z poznania,ale jestem młodsza od Ciebie o 6 latek. Zaczynam starania od końca września, Jużnie mogę sie doczekać. Jak ten czas długo płynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zazdroszcze Wam. Moje kochanie jest przed obroną, stresuje się i pewnie dlatego jest nie gotowy. W dodatku jesteśmy razem króciutko i to też pewnie o tym decyduje. Ale ja spokojnie poczekam, niesądze by było mu trzeba więcej niż rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi..........Karolina.....24lata.....Poznań...jak przekonam moje kochanie 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór był piękny.Dostałam od teściów pamiątki znad morza :-) Przyjeli wszystko bardzo dobrze.Byli na zakupach i nakupywali pełno owoców.Troszku się przejadłam.Micha siostra(4miesiąc w ciąży) podeszła do mnie i powiedziała:Chodź porównamy brzuchy :-) Zakręcona dziewucha.Sto razy bardziej bym wolała przeczekać te parę miesięcy u niego tylko ciężko z miejscem a ja mieszkam w domku to miejsca nie brakuje.On ma bardziej wyroumiałych rodziców niż ja,ale co tam.Przejdzie im za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×