Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość Vanilia84

Ja mam 21 lat i chcialabym miec dziecko, ale z drugiej strony przeraza mnie to. Jak to jest z wami? A moze sa tutaj juz mlodziutkie mamy spodziewajace sie dzidzi?! Chetnie porozmawialabym o odczuciach jakie ma sie gdy jest ta swiadomosc ze nosi sie pod sercem najcenniejszy skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaa
Hej Vanilia, ja tez mam 21 lat i jestem w 16 tygodniu ciazy. Do momentu gdy nie bylam w ciazy zylam bardzo energicznie, chodzilam na imprezy, pilam... poprostu balangowalam ! Gdy na usg zobaczylam malutka plamke uswiadomilam sobie ze moje zycie sie skonczylo, przerazilam sie! Bo co ja teraz zrobie, jak sobie poradze (psychicznie) A moje imprezowe zycie?! Po paru dniach nastapil przelom w mojej glowce, pokochalam to dziecko i nie wyobrazalam sobie ze moglabym sie go pozbyc. Zerwalam wszystkie znajomosci "zle wplywajace na moj stan" Teraz jestem bbbbbbaaaaaaaardzo szczesliwa, moj misiek zreszta tez i razem z usmiechem na twarzy patzrymy jak moj brzuszek sie zaokragla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,ja tez mam 21 lat i wlasnie starmy sie o bajbuska,zapraszam na forum wiosenne starania;)🌻tez troszke mnie to przeraza,ale wszystko sie pouklada jak przyjdzie co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam ja mam 19 i czekam na efekty staran :) pozostalo mi jeszcze pare dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem mezatka,mam 23 lata i...staramy sie juz powoli.Mam duzo obaw,czy poradze sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta 19
Cześć Może i ja dołącze do tematu? Mam 19 lat i też BARDZO chciałabym mieć już dzidzię....Marzę o moim maleństwie już przeszło rok....Niestety wiem że prędko to nie nastąpi gdyż w marcu zerwałam z moim chłopakiem.Byliśmy ponad 3 lata razem....teraz jesteśmy przyjaciółmi :) poprostu doszliśmy do wniosku że to nie to- za dużo kłótni i awantur. Tak więc nie mając stałego partnera nie mogę myśleć o dzidziusiu...ale czekam na Wielką MIŁOŚĆ i moje maleństwo. Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLET
hej ja mam 19 lat i w zeszłym roku zostałam szczęsliwa mamausia :) naprawde świetna sprawa mniec taka kruszynke w domciu teraz z chłopakiem mieszkamy osobno on pracuje ja sie dalej ucze godzimy wszystko i podporządkowujemy sie Bartusiowi i nie żałuje ;) dziewczyny warto czym prędzej tym lepiej:-P pozdrawiam wszystkie mamausie które oczekują na dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Witam was wszystkie:) Jak milo uslyszec ze sa takie mlode mamy jak ja. Jestem w 5 miesiacu ciazy mam 19 lat kochanego meza i jestem bardzo szczesliwa ze nosze moje kochane skarby pod sercem. Moja dzidzia jeszcze sie nie urodzila a ja juz kocham ja tak mocno jak nikogo na swiecie oczywiscie oprocz meza:) Nicolet nie przeszkadza ci to ze twoj chlopak mieszka osobno?? Nie jest wam ciezko wszystkiego pogodzic? macie moze gg dziewczyny?? Milo byloby pogadac z takimi w moim wieku mamami bo spotykam tu raczej same starsze panie. heh czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam 23 lata i prawie trzyletniego synka. Zaszłam w ciążę jak byłam na pierwszym roku studiów. Chciałam trochę \"odchować \"dziecko i w tym roku wracam na studia. Ciąża nie była planowana. Na początku nie wiedziałam czy sobie poradzę być mamą, ale to nie jest takie trudne...Wiecie, jak patrzę na moje koleżanki, które też rodziły w podobnym wieku jak ja to dochodzę do wniosku, że młodej kobiecie łatwiej jest urodzić dziecko, jest mniej komplikacji. Moje dwie szwagierki 26i 25 lat rodziły nie dawno i obie musiały leżec przez całą ciążę, nie twierdzę że to jest jakaś reguła, ale tak wynika z moich obserwacji. Trzymam kciuki za wszystkie młode mamy i ich narodzone lub jeszcze nienarodzone dzieciaczki. Będzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Zlaolimpia jak milo slyszec takie slowa:) Mam nadzieje ze bedziesz zagladala tu do nas czesciej i udzielisz nam kilka rad jak to wszystko pogodzic ze soba:) Napewno bedzie nam latwiej:) A reszta dziewczyn czemu sie nieodzywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariankaKonra
Hey Wszystkim!! Mam 19 lat i juz myslalam ze ze mna jest cos nie tak ale jak troche poczytalam to forum to zrozumialam ze to normalne!!!Coraz czesciej mysle o dziecku chociaz jestem jeszcze mloda itd!!Z jednej strony mnie to przeraza ale ....wiem ze to narazie nie mozliwe no musze to scierpiec i poczekac jeszcze z 5 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłosek
ja mam prawie 20 i tez chce dzidzie. Chce juz mieszkac z moim facetem i zalozyc rodzine. Widze, ze tu wiecej takich dziwnych jak ja :) No ale teraz 1,5 roku to na pewno musze poczekac, a dalej...zobaczymy jak to sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariankaKonra
Takie to dziwne wlasnie ze w takim mlodym wieku chcemy zostac mamami:) zawsze planowalam ze nie wczesniej niz 26 lat a tu ja chce miec juz!!!Pewnie to dlatego ze znalazlysmy te drugie polowki i chcemy juz zalozyc rodzine noi miec takiego malego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an 21
cześć wam! ja mam 21 lat i w styczniu urodziłam dzidziusia.zaszłam w ciąże mając 20 lat.chcieliśmy.nie zabezpieczaliśmy się bo wiedzieliśmy, że chcemy.no i stało się mamy córeczke. to nic strasznego miec dziecko w wieku 20 lat.jak to mówia będzie już odchowane no i zawsze można mieć potem drugie, kiedy to pierwsze jużpodrośnie.pozdrawiwm wszystie 20 pare latki, które z utęsknieniem czekają na swoje maleństwa.to naprawdę coś pieknego.uwieżcie mi...................... :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola25
ja ma juz 6 letnią córeczkę i baaardzo marzy mi się drugi dzidziuś. Mój mąż chce jeszcze poczekać niestety- na lepsze czasy:). Mimo ze ja nie pracuje, mieszkamy z rodzicami w dużym domu, nie mamy na co narzekać, biedy nie klepiemy........Ja nie chce juz czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Ola25 porozmawiaj z mezem moze uda ci sie go przekonac zreszta przeciez to ty bedziesz w ciazy a nie on wiec czego on sie tak obawia?? Ludzie jak tak tu piszecie to normalnie mi sie humorek poprawia:) Prosze piszcie jak najwiecej. Wczesniej balam sie i czesciej myslalam jak ja sobie poradze. Teraz jednak wiem ze bedzie wszystko ok. Juz nie moge doczekac sie kiedy wkoncu moja dzidzia przyjdzie na swiat a tu trzeba jeszcze czekac cale 4 miesiace. Jednak to ze nosze ja pod serduszkiem tez jest fascynujace:) Wlasnie mnie kopie..:) Jest kochana.Zycze wam wszystkim jak najwiecej pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudi
Cześć Wam! My się też staramy o dzidzię..ale już 3 miesiąc - jeśil za tym razem nie wyjdzie to chyba zacznę się martwić! Pozdro,pa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Kudi nie masz co sie martwic my staralismy sie pol roku i dopiero sie udalo:)powodzenia trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudi
dzieki zora za słowa otuchy :D w tym miesiącu chyba nici ze starania! Wogóle cykl był chyba bezowulacyjny-bo zero jakich kolwiek symptomów jajeczkowania :/ poprostu ZERO płodnego śluzu-zero jakiegokolwiek śluzu. No cóż mówi się trudno :) "co ma wisieć nie utonie", pozdro, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Kudi dobra rada najlepiej nie myslec o dzidziusiu kiedy sie kochacie. Poprostu czerocie z tego przyjemnosc a dziecko samo sie pojawi w najmniej oczekiwanym momencie:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Miło mi to czytać, że chcecie abym się podzieliła z Wami moimi sposobami zeby pogadzić macierzyństwo i całą resztę... Tylko nie wiem czy moje rady Wam się przydadzą. Każdy ma swoje metody, ale oczywiście podzielę się:) Na razie będę już uciekać bo trzeba się wyspać bo jutro czeka mnie kolejny dzień z moim małym rozrabiaką, a będę sama bo mąż idzie do pracy, więc muszę byc przytomna bo jeszcze cały dom na głowie mam...Pozdrowienia dla Waszych dzidziusiów no i dla Was oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witam dziewczynki! ja mam 26 dzien cyklu i moze za 2 dni bede testowac a jak u was wyglada sprawa? pozdrawiam alaa19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
czesc dziewczyny Alaa ja juz pisalam moja dzidzia siedzi u mnie w brzuszku juz 5 miesiecy:) Zlaolimpia bardzo milo bylo by przeczytac jak sobie radzisz z tym wszystkim moze i mi podsunie to jakies nowe rozwiazania badz ulatwienia. pozdrawiam. Alaa jak juz bedziesz miala wynik to oczywiscie daj znac! Napisz cos wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
no to pisze :) wlasnie koncze maturke :) we wtorek mam ostatni egzamin z chlopakiem jestem 4 lata (uff jak moglam tyle przezyc z jednym :-P) ostatnie 3 cykle opieralm sie na metodzie: temperatura, szyjka i sluz mam nadzieje ze dadza efekty zora zazdroszcze Ci maluszka - wiesz juz co bedzie? pozdrawiam Ciebie i bejbika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
witam:)Jeszcze nie wiem co bede miala ale juz w ta srode ide do lekarza na USG mam nadzieje ze dzidzia nie wystawi mi tyleczka i zobacze co tam w tym moim brzuszku siedzi:) Ja tez wlasnie w tym roku zdawalam maturke:) jestem w tym samym wieku co ty:) Ja i moj maz staralismy sie o malenstwo pol roku!!! Na szczescie wkoncu sie udalo czego zycze i tobie alu:) Dziekuje za pozdrowienia i wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
dziekuje za pozdrowienia :) ja tak bardzo chcialabym juz zobaczyc II kreseczki na tescie ale poczekam sobie z pare dni bo wiem jak boli widok I :( jak bedziesz wiedziala to napisz szybko co tam nosisz pod sercem :) ps moglabys napisac czy mialas jakies objawy ciazy?? z gory dziekuje pozdrawiam goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Allu jasne ze moglabym napisac:) Pierwszym podstawowym objawem byl oczywiscie brak okresu:) Mialam straszne bole w podbrzuszu czasami nawet nie moglam wstac z lozka:( Calymi dniami bylam zmeczona i ciagle chcialo mi sie tylko spac. Gdziekolwiek siadalam odrazu zamykaly mi sie oczy. Prawie codziennie dopoludnia mialam mdlosci naszczescie byly lekkie i byly wylacznie mdlosci nie wymiotowalam. w 3 miesiacu wszystko sie skonczylo i od tamtej pory moge cieszyc sie juz calkowicie moim malenstwem nie musze myslec co tu zrobic zeby te wszyskie dolegliwosci sie skonczyly:).Powiem ci jednak ze kazda kobieta przezywa wszystko inaczej. Jak tylko wroce w srode od lekarza napewno sie odezwe i pochawale corcia badz synkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
czemu nikt nie pisze? :( pozdrawiam wszystkich szczegolnie zore i jej malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
Dziekujemy za pozdrowienia:) Jakos chyba wszystkie kobitki sie wystraszyly i juz do nas nie zagladaja:( Ale poradzimy sobie hehe:) Co u ciebie alu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam 23 latka i bardzo bym chciala miec dzidziusia razem z mezem zaczelismy starania . ale tyle sie naczytalam o zdrowych kobietach ktore nie moga jakos dludo zajsc i mam jakies paranoje i boje sie ze moze ja tez do nich dolacze napisze wam cos prosze o odpowiedz miesiaczkuje regularnie cykl trwa 30 dni a miesiaczka 5-6 dni wiec dni najbardziej pBodne to 11-17 a szczyt 15-tego kochalismy sie czesto i w te dni tez ale boli mnie teraz brzuch jak na miesiaczke napiszcie mi co sadzicie na moj temat czy mi sie nie udalo? aha a wczoraj zauwazylam dwie maciupenkie plamki na bieliznie jakby krew.ale miesiaczki nie mam bardzo prosze o pomocna dlon i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×