Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TATUSSSSS

CÓRECZKA MA 1 ROK,BUDZI SIE W NOCY I PLACZE

Polecane posty

Gość TATUSSSSS

MOJA CÓRECZKA BUDZI SIE W NOCY ,NIE SSIE JUZ PIERSI ,ALE WCIAZ SIE BUDZI I PLACZE.CZASAMI NAWET STRASZNIE KRZYCZY.CO ROBIC?CZY JEST W POLSCE JAKAS ZAKLINACZKA DZIECI,TAKA JAK TRACY HOGG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezzzutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Maleńka przechodzi dość bolesne ząbkowanie. Nie wykluczaj też złych snów, bo taki malec już śni. Idźcie z córcią do lekarza, jeśli jest doby to poradzi coś co da Wam i Małej spokojny sen... POWODZENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Maleńka przechodzi dość bolesne ząbkowanie. Nie wykluczaj też złych snów, bo taki malec już śni. Idźcie z córcią do lekarza, jeśli jest doby to poradzi coś co da Wam i Małej spokojny sen... POWODZENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatus...hehehe, nie dziwne, ze coreczka nie chce ssac Twojej piersi ;) ja bym tez nie ssala na jej miejscu,moze z mamusinej by possala? A tak serio....mam dwojke, tez mialy swoje leszpe i gorsze dni(a nawet miesiace) . Jesli pediatra Ci powie, ze jest zdrowa jak rydz, to jedyne, co moze pomoc to spokoj,opanowanie i duzo,duzo czulosci.Przytul, wycaluj..:)) To jest niezawodne zaklecie,nie zastapisz go zadna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×