Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patticia

pokoje chce remontowac, a le jak??

Polecane posty

Gość Patticia

Witam. Może ktoś mi podpowie, jak zagospodarować „starą norę” ( poniemieckie 3 pokoje z kuchnia i łazienką). Chodzi mi głównie o: - Na jaki kolor pomalować pokój pow. 31 m (salon chyba z niego będzie, jest od strony wschodniej, w miarę słoneczny) z dużym piecem w kolorze trochę jaśniejszym niż butelkowa zielień. Na suficie jest delikatna, symetryczna sztukateria. Czy pomalować ją na jakiś kolor, czy pozostawić biała? No i jak ją odświeżyć, żeby nie powiedzieć „odrestaurować”?. Czy dobrym pomysłem jest zabejcowanie dużych, zdobionych drewnianych drzwi w całym mieszkaniu pod kolor pieca? - Drugi mój problem, to czy da się sensownie upchnąć 2 dzieci ( córka 1 klasa i syn 3 lata – co wydaje się nie do pogodzenia) w jednym pokoju, czy tez lepiej synowi oddać naszą sypialnię? Pokój ten ma wymiary: dł.6 m., szer. ok. 4 m. Okna i drzwi na węższych ścianach. Do tego sztukateria na suficie, więc nie za bardzo da się go podzielić na 2 pokoje. No i jak go pomalować. Też jest od strony wschodniej, a le nie jest tak słoneczny jak salon. No i jest to pok. dziecinny. Na kaffe zagląda duzo mądrych ludzi, więc może ktoś mi doradzi i uniknę błedów. Pozdro. i z góry dzieki za odp. :- )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patticia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies z kulawą nogą
nie pomaluje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki duży jest ten pokój dla dzieci.Można całkiem niezle przegrodzić ściankami.Jeżeli chodzi o te drzwi to nie za odwarzny ten kolor drzwi???Może lepiej coś stonowanego?!ja tez mam piec zielony w pokoju ale sciany są zdecydowanie w kolorze pomarańczowym(jasny kolor) ale drzwi w kolorze olchy.Ja mam duży pokój od południa wiec jest bardzo jasny.a jaki bedziesz miała tam meble?Jaki kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie doczytałam dokładnie z tymi wymiarami pokoju dla dzieci.Moze chociaz podzielic kacik dla młodszego fajowymi parawanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patticia
dziki za odzew. Mebli jeszcze nie mam, ale to beda starocie, mam kredens komode i szafe biedermaier - jeszcze nie wim jaki to bedzie odcien. Chyba masz racje z kolorem drzwi. Te parawany te| niezBy pomysl, ale skd je wziac - ne widizaBam nic takiego po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt. „Na suficie jest delikatna, symetryczna sztukateria. Czy pomalować ją na jakiś kolor, czy pozostawić biała? No i jak ją odświeżyć, żeby nie powiedzieć „odrestaurować”?.. Jeżeli to sztukateria w pełnym znaczeni słowa to raczej rzemieślnicy strzegą tajemnic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie parawany zrobione przez stolarza \"typu rama okna\" i w srodku materiał przywiazany tasiemkami do \"ramy\".Łatwo wyprac lub zmienić na inny kolor.Moje parawany przedzielają z pokoju kawałek przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych starych mebli to może kolor scian kawa z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiaaa
jesli masz wysokie mieszkanie pomysl o antresoli dla dzieci wtedy beda zadowolone ze maja duzo miejsca i kazdy bedzie mial swoj kat. nie maluj drzwi na zielono to mi pachnie tandeta. sprobuj dopasowac sciany do koloru pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pomaluje ściany w kolorze pieca to nie ma szans na różnorodność w kolorach typu dodatki do pokoju.Np;kolor obrusa,lub firanki.Powinien być neutralny kolor bo przy kupieniu lub dostaniu w prezencie poduszek na kanape lub wazonika w innym kolorze będzie to \"wieś tańczy,wieś spiewa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak sztukateria?? Ostatnio staje się coraz bardziej popularna. Osobiście bardzo podoba mi się zastosowanie sztukaterii wewnątrz. Fajnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Szczególnie podobają mi się takie na suficie jak ta http://www.sztukateriatomaszow.pl/nowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanakoo
No sztukateria to bardzo fajny pomysł, ale raczej skłaniałbym się w kierunku poliuretanowej jest w sumie obecnie zdecydowanie najtrwalsza i najłatwiejsza w montażu. Sporo tego ostatnio się zrobiło w siec***ewnie dlatego, że coraz częściej takie elementy dekoracji pojawiają się w różnego rodzaju czasopismach. Przykładowy sklep ze sztukaterią http://podlogi24.net/sztukateria-o_c_494_1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona111222
Jeśli już się rozglądać za czymś dobrym to wydaje mi się że najlepszym pomysłem na wielkie zmiany w pokoju będzie np sztukateria. A taką najlepiej zakupić na http://www.melagu.pl/sztukateria Nie wiem czy ktoś z Was już stamtąd zamawiał. Jesli nie to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podejmował się ktoś z was wyremontowania od początku raz jeszcze swojej kuchni? Niestety moje meble są już dość podstarzałe i zniszczone, dlatego się zastanawiam, czy nie zrewolucjonizować wszystkiego i zamówić mebli z Verlani. Myślicie, że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×