Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiunkaP

Młode matki

Polecane posty

Gość NiunkaP

Hej czy są wśród was młode matki? Takie jeszcze studentki i licealistki? Ja mam 18 lat i planuje ciąże na te wakacje. Jak to jest dziewczyny? Ja mam obawy,ale mój chłopak już nie może wytrzymać. Bierzemy ślub w maju. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msz-23
szczerze radzę popczekać. Ja pracuję , studiuję i mam półtorarocznego synka. Mały jest zdrowy, kochany i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt ze wieczorami padam ze zmęczenia, i mam ciagłą swiadomość że poświecam mu za mało czasu, że potrzebuje mnie wiecej.Oczywiście da sie to pogodzić , alejest ciężko. Tak wiec nie chodzi tu o Ciebie, o czas na zabawę, "wyszumienie się", ale o dziecko. W takim wieku będziesz z pewnoscia miała wiele innych zajęć , chociazby kontynuowanie nauki. I jeśli masz wybór radzę poczekać na dogodniejszy moment w życiu, taki w którym będziesz w stanie poświęcić mu maksimum swojego czasu i energii. Na co byś sie nie zdecydowała, życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
jestem mezatka,nie mam dziecka.I szczerze mowiac bedac w twoim wieku w ogole nie myslalam o dziecku-wtedy byl najlepszyczas w mojej mlodosci-przyjaznie,milosci,imprezy,wyjazdy w przerozne zakatki Polski.Ehh,bylo minelo,ale mam co wspominac.Jest na wszystko czas wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonek
Mam 23 lata , jestem na ostatnim roku studiów i termin porodu na 22 maja. Nie uważam że jakiś wiek jest dobry na rodzenie dzieci a inny nie , ale jak mam Ci coś poradzić to napisz więcej o sobie. Musisz wziąć pod uwagę wiele spraw nawet takich przyziemnych jak to czy macie gdzie mieszkać i za co utrzymać dzidziusia. Jednak jeżeli się zdecydujesz to służę radą i doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
WItam! Mam 19 lat jestem w 5 miesiacu ciazy. Dzidziusia chcialam miec juz od conajmniej dwoch lat i jestem bardzo szczesliwa ze mi sie udalo. Mam meza, kontynuuje nauke i mam zamiar nadal to robic. To fakt ze zmeczenie jest dosc duze bo przy malenstwie czy w ciazy wszystko jest meczace ale mimo to za nic nie zamienilabym tego ze tak wczesnie bede miala dzidzie. Jesli znalazlas w sobie poklad matczynej milosci i masz dobrze rozwiniety i wyczulony instynkt macierzynski czujesz ze chcialabys i jestes gotowa nosic mala kochana niesamowicie cudowna istotke pod swym sercem to nawet sie nie zastanawiaj! Uprzedzam skoro dopiero zaczniecie starania o malenstwo natura od razu go wam nie da. Ja i moj maz staralismy sie ponad pol roku wiec to tez nie jest takie latwe... trzymam kciuki. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm**
Mam 21 lat, w tamtym roku w maju zdałam maturę a w czerwcu urodziłał ślicznego zdrowego chłopczyka i jestem naprawdę szczęśliwa że go mam :) . Czasem rzeczywiście padam ze zmęczenia , ale niczego nie żałuję bo kocham Go nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zależy tylko i wyłącznie od Was. Jeżeli czujecie się gotowi to czemu nie? Najważniejsze, żebyś dobrze przygotowała się do tej roli. Możesz wcześniej skompletować całą wyprawkę. Wszystkie niezbędne produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie reklamy pod postami sprzed 11 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×