Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truda

sex w ciąży, strach czy niechęć?

Polecane posty

Gość truda

jestem w 6 miesiącu i od początku ciąży nie kochaliśmy się z mężem, on twierdzi, że się boi o dziecko ale ja już nie wiem co mam mysleć, jesteśmy młodym małżeństwem, czy to normalne zachowanie faceta, którego kobieta spodziewa się dziecka? kiedyś byłam na 100% pewna, że nie jest zdolny do zdrady, ale teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia
cześć truda! jaestem w 7 mcu. na początku ciąży był super sex, ciągle miałam ochotę i niesamowita wzloty!!!:) i tak chyba do 5-6 nawet ale cos w tym miesiącu się narobiło, zupełnie mi się ie chce sexu, to chyba przez ten roznący ciążący brzuch:) więc sexiku coraz mniej. nic nie piszesz o sobie...ale że facet nie ma ochoty...ale może być i tak że on się obawia o dzidziusia bo mój M. tez ciągle powtarza, że to juz ostatni raz...z obawy że szyjka zacznie sie rozwierać..bo taka prawda, trzeba już teraz uważać. więc głowa do góry! porozmawiaj z troskliwym tatusiem...sa tez inne formy miłosnych łóżkowych igraszek:) powodzenia zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Mój facet tez mnie czasem"straszy"ze jak juz będe miec duzy brzuszek,to się bedzie bał ze mną kochac,ale generalnie narazie,czyli w drugim miesiącu kochamy się czesto i gęsto i wogóle mamy duuuużo chęci,pomimo odmiennego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Czasami mężczyżni tak reagują boją się że zrobią dziecku krzywdę oczywiście jeżeli ciąża przebiega prawidłowo nie ma powodów do obaw.Kobiety często odbierają to jako brak zainteresowania ze strony partnera czują się nie kochane i nie atrakcyjne,ale uwierz mi to nie o to chodzi facet potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z myślą ,że zostanie ojcem ten natłok myśli sprawia,że zapominają o seksie ale nie martw się przypomni sobie o tobie-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiKa
Mój maz tez na poczatku mial wielkie opory i obawy ale po wizycie u lekarza wszystko sie zmienilo teraz w 3 miesiacu kochamy sie ile wlezie, czesciej i gesciej niz przed ciaza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×