Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitka19

ciaza czy wplyw pigulek?

Polecane posty

Gość DZIEWCZYNY CZY WYSSCIE....
OSZALALY????? Jak bralas pigulki i wspolzylas to NIE MASZ DNI PLODNYCH WIEC NIE MOZESZ BYC W CIAZY!!!! Czy wy wogole wiecie skad sie bierze margines bledu, te 1-3% kobiet zachodzacych w ciaze pomimo stosowania tabletek??? Bierze sie to stad, ze albo zapomna jakiegos dnia wziac pigulke, albo biora anybiotyki albo inne leki oslabiajace dzialanie, albo wymiotuja zanim hormon sie wchlonie i cykl jest przerwany!!! Julita: Zemdlalas najprawdopodobniej z powodu stresu, oslabienia, moze nawet anemii, glodu albo wysokiej temperatury!!! Nie badz dzieciakiem!!! Niby jak mialas zajsc w ciaze!! Jezeli pigulki bralas jak nalezy to nic ci nie bedzie!! Po co przerwalas cykl pigujek??? I czy przerwalas go w srodku cyklu czy skonczylas opakowanie?? Okres powinnas dostac od 2 do 4 dni po wzieciu ostatniej pigulki, wiec jezeli jeszcze tyle czasu nie uplynelo to nie masz sie czym martwic. Przeraza mnie poziom wiedzy polskiego spoleczenstwa!! Jak mozna brac pigulki i liczyc dni plodne! Pigulka wstrzymuje owulacje, wiec nie ma dni plodnych!! Ludzie! Poczytajcie ulotki od lekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka19
"I JAKBY zrobic taki normalny kalendzrzyk ti wychodzi na to ze mialam "dni plodne..." to fragment mojej pierwszej wypowiedzi,nie pisze tam ze mam dni plodne,tylko one by tak wypadaly gdybym ie brala tabletek. a Diane przestalam brac w trakcie cyklu PO KONSULTACJI Z LEKARZEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
Julitko mam pytanie masz moze numer gadu gadu? Oto moj jak bedziesz mogla to prosze napisz:2228552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Julitka
cos tu krecisz. Bo nigdzie nie wspominalas o konsultavcji z lekarzem. Tylko z mama i przyszlym mezem. wizyte masz dopiero 4 czerwca (z tego co pisalas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka19
sory ale chyba wiem lepiej czy bylam u lekarza! chyba ktos musial mi potwierdzic to ze moge przestac brac tabletki bo ani ja ani moi rodzice czy facet nie wzieli by na siebie tak duzej odpowiedzialnosci! to byla konsultacja,czyli nic najwazniejszego,a badanie ginekologiczne jest ustalone na czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua23
ja tez podejrzewam ze jestem w ciazy choc chce sie jeszcze wstrzymac z testem. od ostatniej miesiaczki mam bole podbrzusza takie jak na okres i one juz trwaja trzeci tydzien a poza tym biegam co chwilke do ubikacji i kreci mi sie w glowie. nie wiem czy to tylko takie moje domysly bo wydaje mi sie za wczesnie na takie objawy choc kazda ciaza jest inna. myslicie ze moge byc w ciazy? bardzo tego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×