Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Beti mnie po owu jajnik bolal az do terminu @ i potem przez pierwsze tygodnie ciazy tez ;) Pewnie owu byla w odpowiednim czasie ;) Biedronka a jesli nie bedzie w aptece, to chyba moga Ci zamowic nie? Najlepiej kupic kilka dni wczesniej to zdarzy dojsc z hurtowni :) Asia trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ale sie tu działo... na początek gratulacje dla podwójnej cioci:) Słońce trzymam kciuki za twoją siostrę i dzieciątko, napewno wszystko będzie dobrze:) Asia.pco trzymam kciuki za twoje staranka, ostatnio słyszałam opinie, że najlepiej starać sie o bobasa w weekend bo wtedy człowiek nie jest zmęczony po pracy i jakos psychicznie troche odprężony, także czekamy na te 2 kreski na twoim teście za 2tyg.:) szkoda tylko żę ciężko trafić w owulke na weekend:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Beti jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja siostra przed północą miała cesarke i mała Zuzia już jest na świecie. Wczoraj zaczęło zanikać tętni i musieli ją wyciągnąć. Na początku było tragicznie bo nie była wydolna oddechowego i krążeniowow.ale już jest ok. Oddycha sama. Waży 1800 gram. I lekarze mówią że parę tygodni poleży w inkubatorze. Siostra obolała ale szczęśliwa że to się tak skończyło bo mogło o wiele gorzej. Siostra posiedzi aż 10 dni w szpitalu. Ale mamy nocke za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Słońce bardzi się cieszę że pomimo trudności wszystko dobrze się skończyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce gratulację dla siostry i dla Ciebie... Malutka niech zdrowo rosnie i nabiera ciałka ;))... u mnie w tym cyklu dni płodne wypadają w 5 rocznicę do tego jeszcze dług weekend ...mam nadzieję ze bedzie owocnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Słńce to gratulacje dla cioci :) u nas jeden z bliźniaków również waży1800 i jest w inkubatorze również pomagają mu oddychać bo sam narazie nie chce. A ten większy 2300 już jest z mamusią na sali i sobie dobrze radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka kiedy wyjeżdzasz do siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce gratulacje dla siostry! Zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia no ja już jedną nogą jestem na wyjeździe. Torba już spakowana:-) Także nie będzie mnie z Wami przez tydzień, potem będę potrzebowała tygodnia żeby nadrobić zaległości. Dziś mam 7 dc. Wzięłam 4 tabletkę clo. Zobaczymy jak to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa podpytam Ciebie bo zawsze takie rzeczowe odpowiedzi dajesz ;) chodzi mi to ten ból jajników który miałam od soboty wieczór do niedzieli w południe. Co on oznacza, czy to że pęcherzyki tak długo pękały, czy np jak przestało boleć to że w tym momencie pękły? ;) Zastanawiam się ponieważ nigdy czegoś takiego nie przeżyłam po podaniu pregnylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Oj jak mnie nogi bolą:) wytańcowałam się za wszystkie czasy! Ale do rzeczy- pan dr przełożył mi termin na 28.6!!!Więc już niedługo! Muszę zrobić to badanie AMH, ale dowiadywałam się i kosztuje ono 180zł!! Masakra jakaś!Któraś to miała z Was?Poza tym ok. @ od środy się rozkręciła,dziś się skończyła i przetrzymałam bez leków i sama przyszła.Nowy cykl bez żadnych leków. Justyna gratulacje dla siostry i dużo zdrówka dla maleństwa i mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No to psioszka wszystko kręci się w dobrym kierunku. Ja nie miałam badania AMH więc nic Ci nie powiem ale mądre głowy coś doradzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
psioszka to Słońce została ciocią :-) Ale za to ja jadę do swojej siostry która jest teraz w 6 miesiącu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
Hej dziewczynki, Słońce cieszę się razem z Wami, że wszystko dobrze się skończyło, siostra i maluszek są pod dobrą opieką więc pewnie szybko nabiorą sił:) Justynka również gratulacje dla siostry :) Ja wczoraj miałam bardzo dziwne bóle w okolicach macicy i podbrzusza. Tak mnie kuło i bolało że przez jakis czas nie mogłam usiąść normalnie. Zastanwiam się co to może być bo jestem w 24 dc, czyli jakiś 7 dzień od owulki. No własnie czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Miśka a może implementacja zarodka? My kobiety starające się każde kłucie, każdy ból staramy się zinterpretować, a pewni są to standardowe bóle, które przytrafiają się każdej kobiecie ;) wiecie co, dowiedziałam się, że koleżankę chcą z pracy zwolnić ponieważ boją się, że zajdzie w ciażę ( oni się starają ale też im coś nie wychodzi, wyszło jej podwyższone tsh). A teraz ta informacja o zwolnieniu jeszcze ją stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka30
No własnie tak trochę o tym poczytałam i jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Koleżanka powiedziała że miała podobne objawy jak zaszła w ciąże :) narazie staram się nie nastawiać za bardzo. w piatek zrobię pierwszy test i zobaczymy. Trzymajcie kciuki! Asia z tą pracą to jest najgorsze co moze być - dodatkowy niepotrzebny stres i tym bardziej się nie udaje zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak bolaly mocniej, to moze byc, ze pecherzyki akurat osiagaly swoj najwiekszy rozmiar i pekaly ;) Mnie tak wtedy bolal jajnik we wtorek najmocniej, a po poludniu nagle przeszlo i tylko delikatnie cmilo do konca cyklu. W czwartek mialam usg i juz nie bylo sladu po pecherzyku, wiec pekl :) Mnie tez zwolnili z pracy, bo sie bali ze w ciaze zajde :( Tzn mialam zwolnienie po laparo z ginekologii i szefowa sie mnie zapytala, czy jestem w ciazy bo jesli tak to mi musi umowe przedluzyc a jesli nie to mi nie przedluza... Ale kij jej w oko :P Jestem szczesliwa ze nie musze do tej roboty wracac :) Miska wszystko wskazuje na implantacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Idę jutro na monitoring mam nadzieję, że pięknie pękły, no i kolejne czekanie ;) Dzięki amefa za odpowiedź, ból jajnikó w sobotę w trakcie imprezy był przeogromny. Dobrze, że w środę wyjeżdzam to nie będę rozmyślać :) i czas szybciej zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka AMH to badanie rezerwy jajnilowej. To hormon po którego poziomie lekarz stwierdzi czy twoje jajniki mają jeszcze w "zanadrzu" pęcherzyki wtórne które póżniej przekształcają się w jajeczka. Kobiety rodzą się z już gotową ilością pęcherzyków wtórnych i wiadomo z wiekiem robi się ich coraz mniej. Niektóre kobiety wogóle mają ich mało, dlatego tak szybko przechodzą menopauze. Kauteryzacja osłabia rezerwę jajnikową, wiadomo że jajniki są mnacinane i część pęcherzyków jest niszczonych, więc jak bedziesz miała ich mało to nie wiem czy lekarz zdecyduje się na zabieg żeby jeszcze bardziej nie zmniejszyć rezerwy. Ale Ty jesteś młoda i na pewno twoje jajeczka są w odpowiedniej ilości. :)Badanie faktycznie jest drogie i nie wszystkie laboratoria je robią. Niestety nie pamiętam w którym dniu cyklu je robiłam ale zdaje się że jakoś na początku. Badanie o tyle jest dobre że również potwierdza pcos i np menopauze. Na pewno wszystko bedzie ok. Najlepsze w tym wszystkim że nie moge znaleźć swojego wyniku i boje się że go gdzieś posiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny zastanawia mnie jeszcze to, że nie miałam śluzu płodnego. Czy mimo braku widoczych jego śladów może nam się udać jeśli pęcherzyki pękły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Zarejestrowalam sie do mojej gin na 28 czerwca. Zobaczymy co mi tam wyjdzie z ta stymulacja :P a w przyszlym tygodniu jade przymierzac sukie slubna, bo jest u krawcowej do malych poprawek. Juz mi sie ten caly slub sni po nocach i zawsze cos nie wychodzi :) wracajac do tematu :) myslalam, zeby tak z trzy miesiace poprobowac na stymulacji a jak sie nie uda to isc na kauteryzacje jajnikow, ale najpierw tez musze zrobic sobie badanie AMH, bo juz raz mialam robiony taki zabieg, wiec nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia ja też rzadko miewam śluz płodny :-) Pewnie że jest szansa :-) Psioszka ja mam pierwszą wizytę w klinice juz 16 czerwca. Trochę się boję ale zobaczymy. Dziś odbieramy wyniki M i zobaczymy zcy jest jakaś poprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do bólu przy owulacji to ja miałam w tym ostatnim cyklu tak że jajnik ćmił mnie od samego rana a wieczorem przez 10 min tak bolało że sie podniesć nie mogłam. Po tym czasie juz bolało mniej lub bardziej do samego końca, ale tak inaczej :) I dzień po owulce zaczął się ból piersi. A co do śluzu to może go nie być widać, wystarczy sprawdzić czy jest przy szyjce macicy. Jak zacznie się u was pojawiać śluz z domieszka białego to znaczy ze jest już po owulacji i podnosi się poziom progesteronu. Jakiś czas po owulacji to może boleć też przez to że ten płyn który pojawia się przy owulacji może drażnic jamę brzucha jak spływa do zatoki duglasa. Normalnie trzymam kciuki za Was aż mi sinieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy czesto piszecie, ze przy owu odczuwacie bol jajnikow. Ja mam dzisiaj 16 dc, wpiatek czulam takie leciutkie pobolewanie jajnikow i tylko chwile, ale czulam tez jakby mi sie takie babelki przemieszczaly w okolicy lewego jajnika. To chyba tez jest objaw owu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomnialam wlasnie napisac, ze od soboty bola mnie piersi, co prawda nie tak mocno, ale jak je gdzies przycisne to czuje, ze je mam, bo mnie zazwyczaj piersi bola tak z dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ból piersi to dobry objaw. To znaczy że progesteron Ci podskoczył i że była owulacja :) Ty jestes po stymulacji clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×