Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość harfa7
Do Dzastiny. Ale badanie krwi hcg jest prawie pewne, a tam na testach jest tapisane ze jak sie bralo tabletki antyb. to testy moga wariowac itd, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 mnie lekarz jeszcze nie wyznaczył terminu, nie założył nawet karty ciąży bo stwierdził, że jeszcze różnie może być. Najbardziej martwią mnie piersi. Bolą lekko, czasami tak a czasami nie i wydaje mi się, że wcześniej były pełniejsze;-( a jak u Ciebie? na kiedy termin no i czy masz jakieś objawy ?? jęsli ufasz swojemu lekarzowi to stosuj się do jego zaleceń. mi powiedział, że zaszłam w ciążę za pięć dwunasta i teraz trzeba uważać;-) trzymam mocno za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa7
Witam opowiem wam dzisiaj moja Historie. Brałąm do Lutego Hormony bo miałam problemy z miesiączka, tereaz juz nie biore a regularnie wspolzyje z chłopakiem. Sex uprawialismy 27 Marca a okres powinnien byc 30 marca. Dodam fakt, żę byłam bardzo chora przed okresem tzn miałam grype, brałęm te świnstwa antybiotyki i chodziłam jak umarła. 7 kwietnia zrobiłąm 2 testy ciazowe jeden wyszedł tak na poł 2 kreska za mgłą a drugi pozytywnie. poszłam w czwartek 8 do ginekologa on sie pytal o wszystko powiedzialam, ze jestem troche zmeczona, temp ciala mam nie cale 37, bola mnie piersi i jajniki. Ostatnio nawet schudłam 2 kg Kazał zrobic test nastpeny rano i nic nie stwierdził dał 50 na 50. Test wyszedł znowu pozytywnie, ale wkurzyłam sie i pojechałam na badanie (HCG) wyszło < 2.0 gadałam z dwoma niezależnymi lekarzami i oboje stwierdzili, ze nie ma szans na ciaze i zeby spokojnym byc, a isc do ginekologa. co wy a o tym sądzicie >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harfa7 szanse na ciąże prawie zerowe,. nawet jeśli testy sikane wyszły pozytywnie mogło dojść do poronienia samoistnego beta hcg to najpewniejsze badanie jeśli jest poniżej 2,7 w dniu spodziewanej miesiączki lub po niej to wynik jest jak najbardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 Wiesz co, ja mam już założoną kartę ciązy termin mam na 3 grudnia. Co do objawów to musiałam kupić większy stanik bo mam takie pełne i bolące cycki jakbym była matką karmiącą, jestem senna- ale to w moim przypadku normalne, nic mi się nie chce, drażnią mnie zapachy różne, ale co najważniejsze to wymiotów nie mam. To wychodzi że ty jesteś 5 tydz początek 6 tyg to lekarz już śmiało zobaczy fasolkę.A robisz betę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa7
czyli raczej pewne jest to ze nia ma ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam głupie pytanie 24 dostałam okres trwało jakieś 6 7 dni 5 kwietnia kochałam sie z chłopakiem Staraliśmy sie o dzidzi dziwne bylo bo jak miał sie spuścić to przerywał stosunek spuścił sie na siedzenie samochodu i wyszedł coś mi sie zdaje że bylo trochę spermy sama palcem wycieralam tam gdzie spuścił sie i do cipki czy mam szansę zajść w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kamla musisz poczekać.... na efekt. A szanse są zawsze... Babeczki moje kochane dziś 34 dc zrobiłam sikacza, wyszedł pozytywnie chociaż ta druga kreska bardzo słabiutka. W poniedziałek ide na betę.... modlę się żeby to była fasolka. Już raz przechodziłam, bladą kreskę na teście i skończyło się to źle... Nie chcę znów przez to przechodzić,,,, :(:(::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina tak się cieszę. Trzymam za ciebie kciuki kochana. Nie martw się na zapas - zobaczysz - to jest dzidzia i ... jeszcze w tym roku zostaniesz mamusią :) :) Ja mam właśnie 31 dzień cyklu. Brzuch boli jak na okres, mam bolące piersi, zasypiam prawie na stojąco i na dodatek wypijam hektolitry wody mineralnej i przez to latam co chwila do kibelka. Niedługo będę testowała, więc trzymajcie kciuki, bo coś mi mówi, że tym razem się udało. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 bete robilam w 27 dc i wyszła 10 potem w 33 dc i wyszla 712 zgodnie z terminem OM to jestem teraz w 37dc czyli w 5t1d objawów raczej nie mam żadnych pójdę chyba zrobić betę w poniedziałek i w środę i sprawdzę czy wszystko ok cycki urosły mi tylko trochę, stary stanik jest jeszcze ok;-) bolą tylko przy dotyku i to tez nie zawsze dlatego bardzo się martwię, że coś może być nie tak. Fajnie, że wyznaczyli Ci już termin porodu:-) trzymam kciuki żeby wszystko było ok. A Ty kontrolujesz betę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 ja już nie będę robić bety ładnie urosła więc nie będę się już kuła. 15 kwietnia muszę iść zrobić i tak masę badań nawet nie wiedziałam, że tyle trzeba. Trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzastina cieszę się i trzymam kciuki......boję się tu zaglądać,żeby nie przeczytać znowu jakiś smutnych wiadomości,bo strasznie to przeżywam Madziu kochana myślami jestem cały czas z Tobą trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 teraz jestem w 6 tygodniu - tzn koniec już początek 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HArfa7
sądze, żę jak pujde z tymi wynikami do ginekologa to na pewno oznajmi mi ze na ciżąe nie ma szans ?? prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 dziękuję Ci kochana,muszę się jakoś trzymać..kto wie może za 3-4 miesiące znowu się uda bardzo bym tego chciała i czuję coś wewnętrznie ze wtedy bedzie dobrze....i sytuacja sie nie powtorzy.Trzymam za Was kochane kcuki. "Sleep peacefully now my child. I hope that You go away to a place where Your drems can play.Wipe out the tears from Your eyes, there is a sky of blue, this is Your time of truth..... Kocham Cię Aniołku 9tc 09.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia bardzo mi przykro że straciłaś dziecko, wiem doskonale co przeżywasz. Ja w październiku też miałam zabieg usuwania ciąży... i szczerze powiedziawszy jeszcze się do końca z tego koszmaru nie otrząsnęłam. No ale zobaczysz kiedyś jeszcze zaświeci dla ciebie słoneczko - tak jak dla mnie w tym dniu zaświeciło, bo na teście zobaczyłam 2 kreseczki. Ból po stracie tamtego dziecka troszkę zelżał, tak więc życzę Tobie właśnie tego samego. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa0505 rownież Tobie dziękuję za slowa wsparcia i gratuluję dwóch upragnionych kreseczek;) Trzymam kciuki za dalszy przebieg ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa77
Witam opowiem wam dzisiaj moja Historie. Brałąm do Lutego Hormony bo miałam problemy z miesiączka, tereaz juz nie biore a regularnie wspolzyje z chłopakiem. Sex uprawialismy 27 Marca a okres powinnien byc 30 marca. Dodam fakt, żę byłam bardzo chora przed okresem tzn miałam grype, brałęm te świnstwa antybiotyki i chodziłam jak umarła. 7 kwietnia zrobiłąm 2 testy ciazowe jeden wyszedł tak na poł 2 kreska za mgłą a drugi pozytywnie. poszłam w czwartek 8 do ginekologa on sie pytal o wszystko powiedzialam, ze jestem troche zmeczona, temp ciala mam nie cale 37, bola mnie piersi i jajniki. Ostatnio nawet schudłam 2 kg Kazał zrobic test nastpeny rano i nic nie stwierdził dał 50 na 50. Test wyszedł znowu pozytywnie, ale wkurzyłam sie i pojechałam na badanie (HCG) wyszło < 2.0 gadałam z dwoma niezależnymi lekarzami i oboje stwierdzili, ze nie ma szans na ciaze i zeby spokojnym byc, a isc do ginekologa. co wy a o tym sądzicie >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Harfa to nie ciąża!!! Jak chcesz być spokojna to idź w poniedziałek na betę jeszcze raz... i zobaczysz czy przyrasta... co my mozemy ci powiedzieć? Dziwna jest twoja sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa77
dzastina222 - sory ale ja sie bardzo boje .... nie chce jeszcze ciazy, Kochałam sie 26 a okres powinnam dostac 30 marca, test ten na krew HCG robiłam 9 kwietnia i wynik był < 2,0. gadałam z dwoma lekarzami i powiedzieli, ze to nie ciaza, ale wiesz nadal sie boje, w poniedzialek ide z tym do ginekologa. Boje sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa77
okresu nie mam do teraz ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka56
Do Harfa77 Testy beta hcg czasmi mogą sie mylić, tzn mogło dojśc do pomyłki w laboratorium a nie jeśli chodzi o wynik. Jeśi mowisz że testy sikane wyszły pozytywnie a lekarz ginekolog był 50 na 50 to coś z tą beta musi być nie tak... Narazie sie nie martw najlepiej chyba jak byś zrobiła sobie USG , albo powtórzyla testy HCG za jakiś czas i zobaczyła czy poziom nadal trzyma się na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka56
na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa77
z tym ze ja tak kiedys mialam, bo wariowaly mi chormony, przed okresem bylam bardzo chora i bralem mnustwo lekarstw, kiedys na te chormony bralam tablety i okresy wariowaly, testy hcg zrobilam 11 dni po tym jak mi sie spuznia okres a 2 tygodnie od stosunku ostatniego a wiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa77
i jeszcze jedno, co mi powie ginekolog jak pujde do niego z tymi wynikami zapewne uzna, ze nie ma ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Witajcie jestem zalamana żałuję ze chciałam dzidzi z tomkiem czuje ze moge nie kocha bo prawie tydzień sie do mnie nie odzywa chociaż obiecał ze będzie codziennie do mnie pisal sms w poniedziałek wieczorem byłam u niego mieliśmy sie starać o dziecko pierwszy seks był napewno prezerwatywa drugi tez tak sie wkurzyłam dopiero 3 raz był bez gumki jak miał sie spuścić to przerywał puścił sie na siedzenie cos mi sie zdaje ze bylo w środku troche spermy jak dotknie palcem spermę i do cipki czy można zajść w ciążę odpiszcie prosze co o tym myślicie czy ktos was zaszedł w ciazy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Witajcie jestem zalamana żałuję ze chciałam dzidzi z tomkiem czuje ze moge nie kocha bo prawie tydzień sie do mnie nie odzywa chociaż obiecał ze będzie codziennie do mnie pisal sms w poniedziałek wieczorem byłam u niego mieliśmy sie starać o dziecko pierwszy seks był napewno prezerwatywa drugi tez tak sie wkurzyłam dopiero 3 raz był bez gumki jak miał sie spuścić to przerywał puścił sie na siedzenie cos mi sie zdaje ze bylo w środku troche spermy jak dotknie palcem spermę i do cipki czy można zajść w ciążę odpiszcie prosze co o tym myślicie czy ktos was zaszedł w ciazy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Witajcie jestem zalamana żałuję ze chciałam dzidzi z tomkiem czuje ze moge nie kocha bo prawie tydzień sie do mnie nie odzywa chociaż obiecał ze będzie codziennie do mnie pisal sms w poniedziałek wieczorem byłam u niego mieliśmy sie starać o dziecko pierwszy seks był napewno prezerwatywa drugi tez tak sie wkurzyłam dopiero 3 raz był bez gumki jak miał sie spuścić to przerywał puścił sie na siedzenie cos mi sie zdaje ze bylo w środku troche spermy jak dotknie palcem spermę i do cipki czy można zajść w ciążę odpiszcie prosze co o tym myślicie czy ktos was zaszedł w ciazy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Witajcie jestem zalamana żałuję ze chciałam dzidzi z tomkiem czuje ze moge nie kocha bo prawie tydzień sie do mnie nie odzywa chociaż obiecał ze będzie codziennie do mnie pisal sms w poniedziałek wieczorem byłam u niego mieliśmy sie starać o dziecko pierwszy seks był napewno prezerwatywa drugi tez tak sie wkurzyłam dopiero 3 raz był bez gumki jak miał sie spuścić to przerywał puścił sie na siedzenie cos mi sie zdaje ze bylo w środku troche spermy jak dotknie palcem spermę i do cipki czy można zajść w ciążę odpiszcie prosze co o tym myślicie czy ktos was zaszedł w ciazy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×